Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 08.03.1998, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 1018  
2 Andreas Widhölzl Austria 991 -27
3 Primoz Peterka Słowenia 937 -81
4 Dieter Thoma Niemcy 898 -120
5 Masahiko Harada Japonia 894 -124
6 Jani Soininen Finlandia 838 -180
7 Janne Ahonen Finlandia 794 -224
8 Sven Hannawald Niemcy 791 -227
9 Hiroya Saitoh Japonia 736 -282
10 Noriaki Kasai Japonia 474 -544
11 Kristian Brenden Norwegia 472 -546
12 Stefan Horngacher Austria 460 -558
13 Hansjörg Jäkle Niemcy 437 -581
14 Martin Höllwarth Austria 414 -604
15 Andreas Goldberger Austria 309 -709
16 Henning Stensrud Norwegia 300 -718
17 Takanobu Okabe Japonia 287 -731
18 Lasse Ottesen Norwegia 274 -744
19 Kimmo Savolainen Finlandia 262 -756
20 Jaroslav Sakala Czechy 245 -773
21 Kazuya Yoshioka Japonia 225 -793
22 Akira Higashi Japonia 224 -794
23 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -805
24 Mika Laitinen Finlandia 212 -806
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 211 -807
26 Michael Wagner Niemcy 176 -842
27 Roar Ljoekelsoey Norwegia 169 -849
28 Sylvain Freiholz Szwajcaria 149 -869
29 Jon Petter Sandaker Norwegia 147 -871
30 Martin Schmitt Niemcy 139 -879
31 Hideharu Miyahira Japonia 135 -883
32 Bruno Reuteler Szwajcaria 125 -893
33 Ronny Hornschuh Niemcy 120 -898
34 Robert Mateja Polska 114 -904
35 Wolfgang Loitzl Austria 111 -907
36 Christof Duffner Niemcy 88 -930
37 Roberto Cecon Włochy 84 -934
  Nicolas Dessum Francja 84 -934
39 Kenji Suda Japonia 78 -940
40 Espen Bredesen Norwegia 65 -953
41 Michal Dolezal Czechy 64 -954
42 Yoshikazu Norota Japonia 60 -958
43 Matti Hautamäki Finlandia 58 -960
44 Frantisek Jez Czechy 56 -962
  Gerd Siegmund Niemcy 56 -962
46 Jakub Jiroutek Czechy 51 -967
47 Valery Kobelev Rosja 50 -968
  Jussi Hautamäki Finlandia 50 -968
  Stian Kvarstad Norwegia 50 -968
50 Sturle Holseter Norwegia 46 -972
51 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -973
52 Frode Haare Norwegia 44 -974
  Matthias Wallner Austria 44 -974
54 Adam Małysz Polska 43 -975
55 Jerome Gay Francja 33 -985
  Robert Krenek Czechy 33 -985
57 Jakub Suchacek Czechy 29 -989
58 Peter Zonta Słowenia 28 -990
59 Roland Audenrieth Niemcy 26 -992
  Urban Franc Słowenia 26 -992
61 Wojciech Skupień Polska 23 -995
62 Blaz Vrhovnik Słowenia 22 -996
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -996
  Jakub Janda Czechy 22 -996
65 Ryuji Takahashi Japonia 20 -998
66 Martin Zimmermann Austria 19 -999
67 Roland Wakolm Austria 15 -1003
68 Toni Nieminen Finlandia 12 -1006
69 Kazuki Nishishita Japonia 11 -1007
  Ville Kantee Finlandia 11 -1007
71 Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -1008
  Haavard Lie Norwegia 10 -1008
  Miha Rihtar Słowenia 10 -1008
74 Vladimir Rosko Słowacja 9 -1009
  Morten Aagheim Norwegia 9 -1009
  Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -1009
77 Falko Krismayr Austria 8 -1010
78 Martin Mesik Słowacja 7 -1011
79 Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1012
  Lauri Hakola Finlandia 6 -1012
  Pasi Kytoesaho Finlandia 6 -1012
82 Juho Forsman Finlandia 5 -1013
83 Casey Colby USA 4 -1014
  Jure Radelj Słowenia 4 -1014
  Michael Kury Austria 4 -1014
  Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -1014
87 Krystian Długopolski Polska 3 -1015
  Randy Weber USA 3 -1015
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -1015
90 Grega Lang Słowenia 2 -1016
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -1016
  Ralph Gebstedt Niemcy 2 -1016
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -1016
  Jan Zelencik Słowacja 2 -1016
95 Masayuki Sato Japonia 1 -1017
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 4172  
2 Niemcy Niemcy 2733 -1439
3 Austria Austria 2586 -1586
4 Finlandia Finlandia 2467 -1705
5 Norwegia Norwegia 1641 -2531
6 Słowenia Słowenia 1029 -3143
7 Czechy Czechy 500 -3672
8 Szwajcaria Szwajcaria 298 -3874
9 Polska Polska 183 -3989
10 Francja Francja 120 -4052
11 Włochy Włochy 84 -4088
12 Rosja Rosja 50 -4122
13 Słowacja Słowacja 18 -4154
14 USA USA 7 -4165
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -4166
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -4166

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich