Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
21.03.1998 - Planica (Słowenia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 136.5 140.0 291.7
2 Primoz Peterka Słowenia 130.5 135.5 280.3
3 Hiroya Saitoh Japonia 126.5 135.0 270.7
4 Noriaki Kasai Japonia 124.5 129.5 256.7
5 Jani Soininen Finlandia 124.0 129.0 254.4
6 Takanobu Okabe Japonia 125.0 128.5 253.8
7 Wolfgang Loitzl Austria 122.5 123.0 243.4
8 Masahiko Harada Japonia 121.0 124.0 243.0
9 Kristian Brenden Norwegia 123.0 123.0 241.3
10 Henning Stensrud Norwegia 112.0 128.5 230.4
11 Reinhard Schwarzenberger Austria 111.0 128.0 227.7
12 Stefan Horngacher Austria 117.5 120.5 227.4
13 Martin Höllwarth Austria 116.0 119.5 222.4
14 Milan Zivic Słowenia 109.0 126.0 218.0
15 Miha Rihtar Słowenia 109.0 124.5 214.3
16 Sylvain Freiholz Szwajcaria 116.5 115.5 214.1
17 Martin Schmitt Niemcy 122.0 110.5 214.0
18 Jon Petter Sandaker Norwegia 114.5 116.5 211.8
19 Sturle Holseter Norwegia 114.5 115.0 210.1
20 Sven Hannawald Niemcy 117.5 111.5 208.2
21 Robert Mateja Polska 120.0 109.5 208.1
22 Morten Aagheim Norwegia 114.0 112.0 205.3
23 Roar Ljoekelsoey Norwegia 117.0 110.5 205.0
24 Andreas Widhölzl Austria 119.0 102.0 195.8
25 Kazuya Yoshioka Japonia 114.5 108.0 192.5
26 Damjan Fras Słowenia 112.5 107.5 189.5
27 Ronny Hornschuh Niemcy 117.5 104.5 184.6
28 Nicolas Dessum Francja 113.5 96.0 170.1
29 Akira Higashi Japonia 112.5 95.5 167.4
30 Hansjörg Jäkle Niemcy 114.0 92.0 161.3
31 Kazuki Nishishita Japonia 107.0   90.6
32 Andreas Goldberger Austria 106.5   90.2
33 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 107.0   89.1
34 Jakub Janda Czechy 105.0   86.5
35 Ville Kantee Finlandia 105.5   86.4
36 Bruno Reuteler Szwajcaria 105.0   86.0
37 Dieter Thoma Niemcy 103.0   83.4
38 Lasse Ottesen Norwegia 103.0   82.4
  Simon Ammann Szwajcaria 103.0   82.4
40 Robert Kranjec Słowenia 102.5   80.5
41 Ingemar Mayr Austria 102.0   79.1
42 Gorazd Robnik Słowenia 101.5   78.7
43 Jure Radelj Słowenia 100.5   76.4
44 Martin Zimmermann Austria 101.0   73.3
45 Marko Bogataj Słowenia 98.0   72.9
46 Mika Laitinen Finlandia 96.0   67.8
47 Krystian Długopolski Polska 91.0   55.8
48 Pascal Ochsner Szwajcaria 85.0   48.5
49 Grega Lang Słowenia 85.0   43.0
50 Matej Uram Słowacja 84.0   41.7

« Puchar ¦wiata 1997/1998 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 1997/1998

Puchar ¦wiata 1997/1998

Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Klingenthal, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich