Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
wrzesień 2022
Najbliższe zawody
01.10.2022, godz. 16:05
Klingenthal HS-140
LGP mix
Klasyfikacja po konkursie: 11.03.1998, Falun K-115
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Widhölzl Austria 1071  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 1058 -13
3 Primoz Peterka Słowenia 1037 -34
4 Masahiko Harada Japonia 904 -167
5 Dieter Thoma Niemcy 900 -171
6 Sven Hannawald Niemcy 841 -230
7 Jani Soininen Finlandia 838 -233
8 Janne Ahonen Finlandia 807 -264
9 Hiroya Saitoh Japonia 796 -275
10 Noriaki Kasai Japonia 489 -582
11 Kristian Brenden Norwegia 472 -599
12 Stefan Horngacher Austria 460 -611
13 Hansjörg Jäkle Niemcy 457 -614
14 Martin Höllwarth Austria 438 -633
15 Andreas Goldberger Austria 327 -744
16 Henning Stensrud Norwegia 300 -771
17 Lasse Ottesen Norwegia 288 -783
18 Takanobu Okabe Japonia 287 -784
19 Kimmo Savolainen Finlandia 262 -809
20 Jaroslav Sakala Czechy 245 -826
21 Akira Higashi Japonia 230 -841
22 Kazuya Yoshioka Japonia 225 -846
23 Mika Laitinen Finlandia 217 -854
24 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 213 -858
25 Reinhard Schwarzenberger Austria 211 -860
26 Sylvain Freiholz Szwajcaria 194 -877
27 Michael Wagner Niemcy 176 -895
28 Roar Ljoekelsoey Norwegia 169 -902
29 Martin Schmitt Niemcy 168 -903
30 Jon Petter Sandaker Norwegia 151 -920
31 Wolfgang Loitzl Austria 143 -928
32 Hideharu Miyahira Japonia 135 -936
33 Bruno Reuteler Szwajcaria 125 -946
34 Roberto Cecon Włochy 120 -951
  Ronny Hornschuh Niemcy 120 -951
36 Robert Mateja Polska 117 -954
37 Nicolas Dessum Francja 91 -980
38 Christof Duffner Niemcy 88 -983
39 Matti Hautamäki Finlandia 84 -987
40 Kenji Suda Japonia 78 -993
41 Espen Bredesen Norwegia 65 -1006
42 Michal Dolezal Czechy 64 -1007
43 Yoshikazu Norota Japonia 60 -1011
44 Jussi Hautamäki Finlandia 58 -1013
45 Frantisek Jez Czechy 56 -1015
  Gerd Siegmund Niemcy 56 -1015
47 Jakub Jiroutek Czechy 51 -1020
48 Valery Kobelev Rosja 50 -1021
  Stian Kvarstad Norwegia 50 -1021
50 Sturle Holseter Norwegia 47 -1024
51 Jerome Gay Francja 45 -1026
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 45 -1026
53 Blaz Vrhovnik Słowenia 44 -1027
  Matthias Wallner Austria 44 -1027
  Frode Haare Norwegia 44 -1027
56 Adam Małysz Polska 43 -1028
57 Martin Zimmermann Austria 35 -1036
58 Robert Krenek Czechy 33 -1038
59 Jakub Suchacek Czechy 29 -1042
60 Peter Zonta Słowenia 28 -1043
61 Urban Franc Słowenia 26 -1045
  Roland Audenrieth Niemcy 26 -1045
63 Wojciech Skupień Polska 23 -1048
64 Jakub Janda Czechy 22 -1049
  Simon Ammann Szwajcaria 22 -1049
66 Ryuji Takahashi Japonia 20 -1051
67 Roland Wakolm Austria 15 -1056
68 Casey Colby USA 13 -1058
69 Toni Nieminen Finlandia 12 -1059
70 Kazuki Nishishita Japonia 11 -1060
  Ville Kantee Finlandia 11 -1060
  Alexander Herr Niemcy 11 -1060
73 Haavard Lie Norwegia 10 -1061
  Miha Rihtar Słowenia 10 -1061
  Kjell Erik Sagbakken Norwegia 10 -1061
76 Kazuhiro Nakamura Japonia 9 -1062
  Morten Aagheim Norwegia 9 -1062
  Vladimir Rosko Słowacja 9 -1062
79 Falko Krismayr Austria 8 -1063
80 Martin Mesik Słowacja 7 -1064
81 Pasi Kytoesaho Finlandia 6 -1065
  Lauri Hakola Finlandia 6 -1065
  Heung Chul Choi Korea Pd. 6 -1065
84 Juho Forsman Finlandia 5 -1066
85 Andrej Lyskovec Białoru¶ 4 -1067
  Jure Radelj Słowenia 4 -1067
  Michael Kury Austria 4 -1067
88 Krystian Długopolski Polska 3 -1068
  Randy Weber USA 3 -1068
  Lucas Chevalier-Girod Francja 3 -1068
91 Grega Lang Słowenia 2 -1069
  Marco Steinauer Szwajcaria 2 -1069
  Jan Zelencik Słowacja 2 -1069
  Alexej Schibko Białoru¶ 2 -1069
  Ralph Gebstedt Niemcy 2 -1069
96 Masayuki Sato Japonia 1 -1070
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Japonia Japonia 4303  
2 Niemcy Niemcy 2845 -1458
3 Austria Austria 2756 -1547
4 Finlandia Finlandia 2519 -1784
5 Norwegia Norwegia 1660 -2643
6 Słowenia Słowenia 1151 -3152
7 Czechy Czechy 500 -3803
8 Szwajcaria Szwajcaria 343 -3960
9 Polska Polska 186 -4117
10 Francja Francja 139 -4164
11 Włochy Włochy 120 -4183
12 Rosja Rosja 50 -4253
13 Słowacja Słowacja 18 -4285
14 USA USA 16 -4287
15 Białoru¶ Białoru¶ 6 -4297
  Korea Pd. Korea Pd. 6 -4297

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Stefan Hula
Najbliższe zawody
30 wrze¶nia 2022 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna K/M
14:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening K
15:45
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
16:45
LGP Klingenthal
oficjalny trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
1 paĽdziernika 2022 (sobota)
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna mix
16:05
LGP Klingenthal
konkurs mix
2 paĽdziernika 2022 (niedziela)
11:30
LGP Klingenthal
seria próbna K
12:30
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
15:05
LGP Klingenthal
seria próbna M
16:05
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
6 paĽdziernika 2022 (czwartek)
18:00
CoC Lake Placid
odprawa techniczna
22:00
CoC Lake Placid
oficjalny trening K
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
1.10.2022
16:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
LIVE
1.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
1.10.2022
16:05
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs drużyn mieszanych, HS 140
LIVE
2.10.2022
12:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
LIVE
2.10.2022
15:00
Eurosport 1 Grand Prix, Klingenthal,
2.10.2022
15:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Konkurs indywidualny kobiet, HS 140
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Studio
2.10.2022
15:45
Eurosport 1 Studio przed zawodami
LIVE
2.10.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + Konkurs indywidualny, HS 140
LIVE
2.10.2022
16:00
Eurosport w Player.pl LETNIE GRAND PRIX
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Wybierz siedmiu polskich skoczków, którzy powinni skakać w tym sezonie na pocz±tku P¦?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Maciej Kot
Jakub Wolny
Paweł W±sek
Klemens Murańka
Stefan Hula
Aleksander Zniszczoł
Tomasz Pilch
Jarosław Krzak
Andrzej Stękała
Adam Niżnik
Kacper Juroszek
Jan Habdas
Szymon Jojko
Klemens Joniak
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich