TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Kalendarz zawodów - Letni Puchar Kontynentalny 2017
Period 1
07.07.2017 19:45 Kranj Słowenia HS-109
08.07.2017 09:30 Kranj Słowenia HS-109
18.08.2017 17:00 Szczyrk Polska HS-106
19.08.2017 18:30 Wisła Polska HS-134
20.08.2017 14:00 Frenstat Czechy HS-106
Period 2
09.09.2017 10:45 Stams Austria HS-115
10.09.2017 10:00 Stams Austria HS-115
16.09.2017 17:00 Trondheim Norwegia HS-140
17.09.2017 11:00 Trondheim Norwegia HS-140
23.09.2017 15:30 Rasnov Rumunia HS-100
24.09.2017 09:00 Rasnov Rumunia HS-100
30.09.2017 16:30 Klingenthal Niemcy HS-140
01.10.2017 10:00 Klingenthal Niemcy HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 700  
2 Tilen Bartol Słowenia 627 -73
3 Pius Paschke Niemcy 562 -138
4 Timi Zajc Słowenia 484 -216
5 Daniel Huber Austria 389 -311
6 Joachim Hauer Norwegia 361 -339
7 Miran Zupancic Słowenia 322 -378
8 Aleksander Zniszczoł Polska 267 -433
9 Constantin Schmid Niemcy 207 -493
10 Vincent Descombes Sevoie Francja 200 -500
11 Richard Freitag Niemcy 196 -504
12 Maximilian Steiner Austria 193 -507
13 Andreas Schuler Szwajcaria 189 -511
14 Stefan Kraft Austria 180 -520
15 Bor Pavlovcic Słowenia 176 -524
  Domen Prevc Słowenia 176 -524
17 Thomas Lackner Austria 169 -531
18 Moritz Baer Niemcy 164 -536
19 Ziga Jelar Słowenia 141 -559
20 Andraz Pograjc Słowenia 135 -565
21 Rok Justin Słowenia 125 -575
22 Felix Hoffmann Niemcy 115 -585
23 Alex Insam Włochy 109 -591
24 Cestmir Kozisek Czechy 107 -593
  Nejc Dezman Słowenia 107 -593
26 Bartłomiej Kłusek Polska 98 -602
27 Dominik Maylaender Niemcy 97 -603
28 Lukas Wagner Niemcy 93 -607
29 Lukas Hlava Czechy 92 -608
30 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 80 -620
  Joakim Aune Norwegia 80 -620
32 Jan Ziobro Polska 75 -625
33 Kevin Bickner USA 74 -626
34 Philipp Aschenwald Austria 73 -627
35 Luca Roth Niemcy 68 -632
36 Manuel Fettner Austria 66 -634
  Tim Fuchs Niemcy 66 -634
38 Thomas Aasen Markeng Norwegia 64 -636
39 Justin Lisso Niemcy 62 -638
40 David Siegel Niemcy 61 -639
41 Andreas Alamommo Finlandia 60 -640
42 Markus Eisenbichler Niemcy 58 -642
43 Tom Hilde Norwegia 56 -644
44 Yuken Iwasa Japonia 55 -645
45 Filip Sakala Czechy 54 -646
  Artti Aigro Estonia 54 -646
47 Luca Egloff Szwajcaria 52 -648
48 Killian Peier Szwajcaria 51 -649
49 Peter Prevc Słowenia 50 -650
  Stefan Huber Austria 50 -650
  Przemysław Kantyka Polska 50 -650
52 Rok Tarman Słowenia 48 -652
53 Markus Rupitsch Austria 46 -654
54 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 45 -655
  Tomas Vancura Czechy 45 -655
56 Tomaz Naglic Słowenia 43 -657
57 Manuel Poppinger Austria 42 -658
  Eetu Nousiainen Finlandia 42 -658
  Elias Tollinger Austria 42 -658
  Andreas Kofler Austria 42 -658
61 Mika Schwann Austria 40 -660
62 Martin Hamann Niemcy 38 -662
  Martti Nomme Estonia 38 -662
  Jonathan Learoyd Francja 38 -662
65 Michael Glasder USA 34 -666
66 Niko Kytoesaho Finlandia 33 -667
67 Bartosz Czyż Polska 32 -668
68 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 -669
69 Fabian Seidl Niemcy 30 -670
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 -670
71 Aleksandr Bazhenov Rosja 28 -672
  Jakub Janda Czechy 28 -672
73 Clemens Aigner Austria 25 -675
74 Dimitry Vassiliev Rosja 24 -676
  Gregor Schlierenzauer Austria 24 -676
76 Paul Brasme Francja 23 -677
77 Aljaz Osterc Słowenia 22 -678
78 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 -680
79 Sondre Ringen Norwegia 18 -682
80 Oscar P. Westerheim Norwegia 17 -683
81 Julian Hahn Niemcy 16 -684
  Florian Altenburger Austria 16 -684
83 Jan Kus Słowenia 15 -685
84 Paweł W±sek Polska 14 -686
  Anze Lavtizar Słowenia 14 -686
  Juho Ojala Finlandia 14 -686
  Michael Hayboeck Austria 14 -686
88 Richard Haukedal Norwegia 12 -688
89 Jarkko Määttä Finlandia 11 -689
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 11 -689
91 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 10 -690
  Robin Pedersen Norwegia 10 -690
93 Marius Lindvik Norwegia 8 -692
  Vojtech Stursa Czechy 8 -692
  William Rhoads USA 8 -692
  Yuya Yamada Japonia 8 -692
  Blaz Pavlic Słowenia 8 -692
98 Frans Taehkaevuori Finlandia 7 -693
  Kalle Heikkinen Finlandia 7 -693
  Krzysztof Miętus Polska 7 -693
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 7 -693
102 Tomofumi Naito Japonia 5 -695
103 Tobias Birchler Szwajcaria 4 -696
104 Sergey Tkachenko Kazachstan 3 -697
105 Gabriel Karlen Szwajcaria 2 -698
  Cedrik Weigel Niemcy 2 -698
107 Marat Zhaparov Kazachstan 1 -699
  Matjaz Pungertar Słowenia 1 -699
  Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -699
  Janni Reisenauer Austria 1 -699
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2494  
2 Niemcy Niemcy 1835 -659
3 Austria Austria 1412 -1082
4 Polska Polska 1243 -1251
5 Norwegia Norwegia 803 -1691
6 Czechy Czechy 334 -2160
7 Szwajcaria Szwajcaria 298 -2196
8 Francja Francja 261 -2233
9 Finlandia Finlandia 174 -2320
10 USA USA 116 -2378
11 Włochy Włochy 109 -2385
12 Estonia Estonia 92 -2402
13 Japonia Japonia 68 -2426
14 Rosja Rosja 63 -2431
15 Kanada Kanada 30 -2464
16 Kazachstan Kazachstan 11 -2483
17 Turcja Turcja 10 -2484
Wyniki konkursów
07.07.2017 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
08.07.2017 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
18.08.2017 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
19.08.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Miran Zupancic (Słowenia)
20.08.2017 Frenstat Czechy K-95
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
09.09.2017 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
10.09.2017 Stams Austria K-105
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
16.09.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
17.09.2017 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
23.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
24.09.2017 Rasnov Rumunia K-90
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
30.09.2017 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Joachim Hauer (Norwegia)
01.10.2017 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Tilen Bartol (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »