Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Turniej Dwóch Nocy 2023/2024
30.12.2023 17:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 nocny
01.01.2024 16:15 Oberstdorf Niemcy HS-137 nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Nika Prevc Słowenia 527.7  
2 Eva Pinkelnig Austria 518.1 -9.6
3 Abigail Strate Kanada 516.8 -10.9
4 Eirin Maria Kvandal Norwegia 516.1 -11.6
5 Marita Kramer Austria 483.6 -44.1
6 Ema Klinec Słowenia 480.6 -47.1
7 Jenny Rautionaho Finlandia 477.2 -50.5
8 Josephine Pagnier Francja 477.1 -50.6
9 Alexandria Loutitt Kanada 475.7 -52.0
10 Yuki Ito Japonia 473.1 -54.6
11 Jacqueline Seifriedsberger Austria 471.4 -56.3
12 Sara Takanashi Japonia 471.1 -56.6
13 Katharina Schmid Niemcy 457.9 -69.8
14 Nika Kriznar Słowenia 455.0 -72.7
15 Lisa Eder Austria 452.2 -75.5
16 Julia Kykkänen Finlandia 445.5 -82.2
17 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 444.3 -83.4
18 Selina Freitag Niemcy 443.2 -84.5
19 Karolina Indrackova Czechy 432.0 -95.7
20 Chiara Kreuzer Austria 416.7 -111.0
21 Juliane Seyfarth Niemcy 414.3 -113.4
22 Anna Rupprecht (Hollandt) Niemcy 401.6 -126.1
23 Yuka Seto Japonia 382.3 -145.4
24 Silje Opseth Norwegia 312.4 -215.3
25 Anezka Indrackova Czechy 299.6 -228.1
26 Ajda Kosnjek Słowenia 282.3 -245.4
27 Emma Chervet Francja 277.3 -250.4
28 Nicole Maurer Kanada 275.5 -252.2
29 Agnes Reisch Niemcy 241.0 -286.7
30 Luisa Goerlich Niemcy 224.2 -303.5
31 Pauline Hessler (Eichhorn) Niemcy 221.3 -306.4
32 Julia Muehlbacher Austria 211.7 -316.0
33 Annika Sieff Włochy 197.7 -330.0
34 Lara Malsiner Włochy 193.1 -334.6
35 Kurumi Ichinohe Japonia 186.1 -341.6
36 Alvine Holz Niemcy 182.3 -345.4
37 Daniela Haralambie Rumunia 180.8 -346.9
38 Taja Bodlaj Słowenia 169.6 -358.1
39 Pia Lilian Kuebler Niemcy 165.8 -361.9
40 Ingvild Synnoeve Midtskogen Norwegia 162.9 -364.8
41 Sina Arnet Szwajcaria 152.1 -375.6
42 Nozomi Maruyama Japonia 93.1 -434.6
43 Katra Komar Słowenia 90.7 -437.0
44 Anna Twardosz Polska 85.1 -442.6
45 Paige Jones USA 77.0 -450.7
46 Pola Bełtowska Polska 76.2 -451.5
47 Ringo Miyajima Japonia 70.4 -457.3
Wyniki konkursów
30.12.2023 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Nika Prevc (Słowenia)
01.01.2024 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Eva Pinkelnig (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Daniele Varesco
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich