Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
08.03.2024, godz. 17:00
Lahti HS-130
ICoC
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Miłosz Malarz Polska 600  
2 Mateusz Rus Polska 411 -189
3 Jakub Kozioł Polska 325 -275
4 Bartłomiej Czech Polska 290 -310
5 Rafał Luberda Polska 235 -365
6 Jan Stopka Polska 223 -377
7 Adam Pilch Polska 216 -384
8 Szymon Jarosz Polska 199 -401
9 Daniel Rączka Polska 181 -419
10 Adrian Gąsienica Polska 165 -435
11 Jakub Gębala Polska 164 -436
12 Piotr Bobak Polska 119 -481
13 Szymon Gąsienica Polska 113 -487
14 Wojciech Wolski Polska 109 -491
15 Jakub Pabin Polska 108 -492
16 Dominik Dudzik Polska 88 -512
17 Benjamin Greń Polska 83 -517
18 Karol Grela Polska 80 -520
19 Wojciech Sikora Polska 78 -522
20 Michał Cieślar Polska 63 -537
21 Michał Tomala Polska 58 -542
22 Konrad Klimunt Polska 55 -545
23 Jan Małyjurek Polska 50 -550
  Paweł Pierzchała Polska 50 -550
25 Marian Król Polska 45 -555
26 Stanisław Gał Polska 39 -561
27 Grzegorz Gruszka Polska 34 -566
28 Patryk Wróbel Polska 33 -567
29 Tomasz Szymborski Polska 27 -573
30 Oskar Maczałaba Polska 26 -574
31 Salvador Niemczyk Polska 25 -575
32 Kacper Błaszczak Polska 9 -591
33 Jakub Cebrat Polska 8 -592
34 Jan Kuźma Polska 7 -593
35 Dawid Mika Polska 1 -599

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Konrad Tomasiak Polska 428  
2 Szymon Byrski Polska 407 -21
3 Szymon Sarniak Polska 380 -48
4 Tymoteusz Dyduch Polska 282 -146
5 Michał Obtułowicz Polska 277 -151
6 Klemens Bafia Polska 271 -157
7 Tymoteusz Cienciała Polska 252 -176
8 Dawid Dzioboń Polska 241 -187
9 Piotr Kocur Polska 190 -238
10 Jakub Cichowlas Polska 149 -279
11 Stanisław Wiercioch Polska 143 -285
12 Mateusz Ustupski Polska 139 -289
  Jakub Cembala Polska 139 -289
14 Franciszek Kiełbasa Polska 100 -328
15 Marcin Bobak Polska 84 -344
16 Wojciech Wróbel Polska 76 -352
17 Michał Jarosz Polska 69 -359
18 Tomasz Samiec Polska 66 -362
19 Marcin Kryska Polska 65 -363
20 Marcin Galica Polska 64 -364
21 Dawid Maj Polska 61 -367
22 Adam Łupieżowiec Polska 55 -373
23 Maciej Kubica Polska 43 -385
  Patryk Łoziński Polska 43 -385
25 Maksymilian Sierek Polska 42 -386
26 Alan Zapotoczny Polska 41 -387
27 Kewin Kubień Polska 36 -392
  Dawid Niemczyk Polska 36 -392
29 Artur Misiura Polska 34 -394
30 Kacper Wantulok Polska 24 -404
31 Bartosz Drożdż Polska 22 -406
32 Hubert Latusek Polska 19 -409
33 Maksymilian Twaróg Polska 12 -416
34 Franciszek Wojtas Polska 11 -417
35 Patryk Bednarz Polska 5 -423
36 Michał Zarycki Polska 2 -426
37 Alan Sternal Polska 1 -427
  Łukasz Hanus Polska 1 -427

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Sarniak (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Byrski (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Byrski (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Konrad Tomasiak (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Konrad Tomasiak (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Michał Obtułowicz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Maciusiak Polska 301  
2 Szymon Dubiel Polska 290 -11
3 Klemens Staszel Polska 280 -21
4 Kamil Waszek Polska 260 -41
5 Karol Pieczarka Polska 237 -64
6 Mateusz Mysza Polska 199 -102
7 Mikołaj Wantulok Polska 189 -112
8 Kacper Jarząbek Polska 160 -141
9 Wojciech II Cieślar Polska 157 -144
10 Piotr Nowak Polska 153 -148
11 Szymon Urbański Polska 145 -156
12 Jakub Niemczyk Polska 110 -191
13 Antoni Orawski Polska 109 -192
14 Witold Mrowiec Polska 96 -205
15 Szymon Bobak Polska 95 -206
16 Jakub Cieślar Polska 82 -219
17 Mikołaj Serwatowicz Polska 81 -220
18 Wiktor Szozda Polska 80 -221
19 Wojciech Sikora Polska 71 -230
20 Jakub Czepczor Polska 65 -236
21 Wiktor Fender Polska 49 -252
22 Wojciech Cieślar Polska 22 -279
23 Kacper Seremak Polska 20 -281
24 Rafał Słaby Polska 18 -283
25 Aleksander Widera Polska 14 -287

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Dubiel (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Dubiel (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Klemens Staszel (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Klemens Staszel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR

Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Majerczyk Polska 530  
2 Jan Galica Polska 385 -145
3 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 296 -234
4 Miłosz Krzempek Polska 221 -309
5 Wiktor Pękala Polska 205 -325
6 Wiktor Fickowski Polska 196 -334
7 Marcin Wróbel Polska 180 -350
8 Dawid Stasiak Polska 153 -377
9 Mateusz Król Polska 148 -382
10 Andrzej Waliczek Polska 141 -389
11 Paweł Szyndlar Polska 133 -397
12 Grzegorz Mitręga Polska 132 -398
13 Jarosław Krzak Polska 129 -401
14 Adam Skupień Polska 126 -404
15 Szymon Jojko Polska 125 -405
16 Bartłomiej Kuchta Polska 118 -412
17 Andrzej Szczechowicz Polska 114 -416
18 Karol Niemczyk Polska 107 -423
19 Jan Mroczkowski Polska 103 -427
20 Jan Cudzich Polska 93 -437
21 Filip Gluza Polska 74 -456
22 Dawid Kaszuba Polska 56 -474
23 Łukasz Wilk Polska 47 -483
24 Filip Krawczyk Polska 28 -502
25 Maciej Płonka Polska 25 -505
26 Jakub Mirowski Polska 22 -508
27 Dawid Jurga Polska 20 -510
28 Jakub Radziszewski Polska 17 -513
29 Adam Kobyłka Polska 15 -515

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzcy: Marcin Wróbel (Polska) / Stanisław Majerczyk (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Miłosz Krzempek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA

Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Zuzanna Rapacz Polska 390  
2 Ewa Frączek Polska 310 -80
3 Julia Wolska Polska 305 -85
4 Olivia Brenkus Polska 235 -155
5 Nicole Konderla Polska 200 -190
  Sara Tajner Polska 200 -190
  Joanna Kil Polska 200 -190
8 Paulina Cieślar Polska 160 -230
9 Magdalena Mąka Polska 152 -238
10 Natalia Łupieżowiec Polska 90 -300

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Nicole Konderla (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Nicole Konderla (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
16:45
PŚ Oslo
konkurs ind. K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
10 marca 2024 (niedziela)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna M
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
05:40
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
06:44
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
06:52
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
07:53
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
6.3.2024
00:30
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
6.3.2024
05:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
6.3.2024
06:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
6.3.2024
07:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich