Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Miłosz Malarz Polska 800  
2 Mateusz Rus Polska 531 -269
3 Jakub Kozioł Polska 415 -385
4 Rafał Luberda Polska 395 -405
5 Bartłomiej Czech Polska 390 -410
6 Adam Pilch Polska 284 -516
7 Jan Stopka Polska 283 -517
8 Daniel Rączka Polska 257 -543
9 Szymon Jarosz Polska 245 -555
10 Jakub Gębala Polska 219 -581
11 Adrian Gąsienica Polska 192 -608
12 Szymon Gąsienica Polska 152 -648
13 Dominik Dudzik Polska 143 -657
14 Wojciech Wolski Polska 141 -659
15 Jakub Pabin Polska 131 -669
16 Karol Grela Polska 120 -680
17 Piotr Bobak Polska 119 -681
18 Michał Cieślar Polska 115 -685
19 Benjamin Greń Polska 107 -693
20 Wojciech Sikora Polska 90 -710
21 Konrad Klimunt Polska 73 -727
  Marian Król Polska 73 -727
23 Michał Tomala Polska 70 -730
24 Stanisław Gał Polska 62 -738
25 Paweł Pierzchała Polska 58 -742
26 Patryk Wróbel Polska 56 -744
27 Jan Małyjurek Polska 50 -750
28 Tomasz Szymborski Polska 41 -759
29 Oskar Maczałaba Polska 38 -762
30 Grzegorz Gruszka Polska 37 -763
31 Salvador Niemczyk Polska 33 -767
32 Jakub Cebrat Polska 15 -785
33 Kacper Błaszczak Polska 10 -790
34 Jan Kuźma Polska 7 -793
35 Dawid Mika Polska 1 -799

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
08.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
09.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Miłosz Malarz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Konrad Tomasiak Polska 608  
2 Szymon Byrski Polska 532 -76
3 Szymon Sarniak Polska 480 -128
4 Michał Obtułowicz Polska 406 -202
5 Tymoteusz Dyduch Polska 368 -240
6 Klemens Bafia Polska 339 -269
7 Dawid Dzioboń Polska 327 -281
8 Tymoteusz Cienciała Polska 320 -288
9 Piotr Kocur Polska 232 -376
10 Stanisław Wiercioch Polska 217 -391
11 Jakub Cembala Polska 199 -409
12 Jakub Cichowlas Polska 187 -421
13 Mateusz Ustupski Polska 166 -442
14 Marcin Bobak Polska 142 -466
15 Wojciech Wróbel Polska 124 -484
16 Franciszek Kiełbasa Polska 123 -485
17 Michał Jarosz Polska 92 -516
18 Tomasz Samiec Polska 88 -520
19 Dawid Maj Polska 84 -524
20 Marcin Galica Polska 83 -525
21 Marcin Kryska Polska 79 -529
22 Adam Łupieżowiec Polska 78 -530
23 Maciej Kubica Polska 66 -542
24 Kacper Wantulok Polska 62 -546
25 Alan Zapotoczny Polska 52 -556
26 Maksymilian Sierek Polska 47 -561
27 Patryk Łoziński Polska 46 -562
28 Kewin Kubień Polska 45 -563
29 Dawid Niemczyk Polska 36 -572
30 Bartosz Drożdż Polska 34 -574
  Artur Misiura Polska 34 -574
32 Hubert Latusek Polska 19 -589
33 Maksymilian Twaróg Polska 12 -596
34 Franciszek Wojtas Polska 11 -597
35 Alan Sternal Polska 6 -602
36 Patryk Bednarz Polska 5 -603
37 Michał Zarycki Polska 2 -606
38 Łukasz Hanus Polska 1 -607

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Sarniak (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Byrski (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Byrski (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Konrad Tomasiak (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Konrad Tomasiak (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Michał Obtułowicz (Polska)
08.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Michał Obtułowicz (Polska)
09.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Konrad Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Staszel Polska 460  
2 Szymon Dubiel Polska 450 -10
3 Kamil Waszek Polska 390 -70
4 Mateusz Maciusiak Polska 375 -85
5 Karol Pieczarka Polska 305 -155
6 Mateusz Mysza Polska 271 -189
7 Szymon Urbański Polska 240 -220
8 Piotr Nowak Polska 219 -241
9 Mikołaj Wantulok Polska 189 -271
10 Jakub Niemczyk Polska 170 -290
11 Antoni Orawski Polska 167 -293
12 Kacper Jarząbek Polska 160 -300
13 Wojciech II Cieślar Polska 157 -303
14 Witold Mrowiec Polska 142 -318
15 Wiktor Szozda Polska 140 -320
16 Szymon Bobak Polska 133 -327
17 Mikołaj Serwatowicz Polska 117 -343
18 Wojciech Sikora Polska 102 -358
19 Jakub Czepczor Polska 92 -368
20 Jakub Cieślar Polska 82 -378
21 Wiktor Fender Polska 77 -383
22 Rafał Słaby Polska 58 -402
23 Kacper Seremak Polska 46 -414
24 Wojciech Cieślar Polska 22 -438
25 Aleksander Widera Polska 14 -446

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Dubiel (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Szymon Dubiel (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Klemens Staszel (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Klemens Staszel (Polska)
08.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Klemens Staszel (Polska)
09.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Szymon Dubiel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR

Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Majerczyk Polska 619  
2 Jan Galica Polska 453 -166
3 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 377 -242
4 Miłosz Krzempek Polska 306 -313
5 Wiktor Pękala Polska 257 -362
6 Wiktor Fickowski Polska 238 -381
7 Jarosław Krzak Polska 229 -390
8 Szymon Jojko Polska 225 -394
9 Adam Niżnik Polska 200 -419
10 Mateusz Król Polska 190 -429
11 Paweł Szyndlar Polska 186 -433
12 Marcin Wróbel Polska 180 -439
13 Andrzej Szczechowicz Polska 170 -449
14 Tomasz Pilch Polska 160 -459
15 Adam Skupień Polska 158 -461
16 Dawid Stasiak Polska 153 -466
17 Bartłomiej Kuchta Polska 148 -471
18 Andrzej Waliczek Polska 141 -478
19 Jan Mroczkowski Polska 133 -486
20 Grzegorz Mitręga Polska 132 -487
21 Jan Cudzich Polska 119 -500
22 Filip Gluza Polska 108 -511
23 Karol Niemczyk Polska 107 -512
24 Dawid Kaszuba Polska 56 -563
25 Łukasz Wilk Polska 47 -572
26 Jakub Mirowski Polska 46 -573
27 Filip Krawczyk Polska 28 -591
28 Maciej Płonka Polska 25 -594
29 Bartłomiej Marczak Polska 22 -597
30 Dawid Jurga Polska 20 -599
31 Jakub Radziszewski Polska 17 -602
32 Adam Kobyłka Polska 15 -604

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
06.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzcy: Marcin Wróbel (Polska) / Stanisław Majerczyk (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Jarosław Krzak (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-105
Zwycięzca: Miłosz Krzempek (Polska)
08.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
09.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA

Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Zuzanna Rapacz Polska 485  
2 Ewa Frączek Polska 390 -95
3 Julia Wolska Polska 377 -108
4 Paulina Cieślar Polska 360 -125
5 Olivia Brenkus Polska 330 -155
6 Sara Tajner Polska 320 -165
7 Nicole Konderla Polska 200 -285
  Joanna Kil Polska 200 -285
9 Natalia Słowik Polska 160 -325
10 Magdalena Mąka Polska 152 -333
11 Natalia Łupieżowiec Polska 122 -363

Wyniki konkursów
08.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
09.12.2023 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
07.01.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
09.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Nicole Konderla (Polska)
10.02.2024 Zakopane Polska HS-70
Zwycięzca: Nicole Konderla (Polska)
08.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
09.03.2024 Szczyrk Polska HS-75
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
« powrót do strony głównej
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich