Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Kontynentalny 2023/2024
Period 3
09.12.2023 18:20 Lillehammer Norwegia HS-140
10.12.2023 10:00 Lillehammer Norwegia HS-140
15.12.2023 14:30 Ruka Finlandia HS-142
16.12.2023 09:45 Ruka Finlandia HS-142
Period 4
27.12.2023 15:45 Engelberg Szwajcaria HS-140
28.12.2023 12:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
06.01.2024 11:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
06.01.2024 17:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Period 5
13.01.2024 14:00 Innsbruck Austria
14.01.2024 10:00 Innsbruck Austria
20.01.2024 03:00 Sapporo Japonia HS-137
21.01.2024 02:00 Sapporo Japonia HS-137
21.01.2024 06:00 Sapporo Japonia HS-137
27.01.2024 18:00 Willingen Niemcy HS-147
28.01.2024 10:00 Willingen Niemcy HS-147
Period 6
04.02.2024 09:00 Lillehammer Norwegia HS-140
04.02.2024 11:15 Lillehammer Norwegia HS-140
17.02.2024 15:00 Brotterode Niemcy HS-117
18.02.2024 10:00 Brotterode Niemcy HS-117
24.02.2024 18:00 Iron Mountain USA HS-133
24.02.2024 21:00 Iron Mountain USA HS-133
25.02.2024 19:00 Iron Mountain USA HS-133
Period 7
02.03.2024 17:15 Planica Słowenia HS-138
03.03.2024 09:30 Planica Słowenia HS-138
09.03.2024 17:00 Lahti Finlandia HS-130
10.03.2024 09:00 Lahti Finlandia HS-130
16.03.2024 12:30 Zakopane Polska HS-140
17.03.2024 12:00 Zakopane Polska HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maximilian Ortner Austria 1243  
2 Jonas Schuster Austria 1195 -48
3 Francisco Moerth Austria 806 -437
4 Robin Pedersen Norwegia 800 -443
5 Clemens Leitner Austria 787 -456
6 Maksim Bartolj Słowenia 783 -460
7 Zak Mogel Słowenia 741 -502
8 Clemens Aigner Austria 709 -534
9 Constantin Schmid Niemcy 649 -594
10 Felix Hoffmann Niemcy 641 -602
11 Luca Roth Niemcy 559 -684
12 Markus Eisenbichler Niemcy 555 -688
13 Fredrik Villumstad Norwegia 532 -711
14 Daniel Huber Austria 455 -788
15 Benjamin Oestvold Norwegia 453 -790
16 Anders Haare Norwegia 433 -810
17 Sindre Ulven Joergensen Norwegia 404 -839
18 Martin Hamann Niemcy 394 -849
19 Stephan Embacher Austria 364 -879
  Robert Johansson Norwegia 364 -879
21 Jakub Wolny Polska 306 -937
22 Klemens Murańka Polska 291 -952
23 Adrian Tittel Niemcy 252 -991
  Markus Mueller Austria 252 -991
25 Timon-Pascal Kahofer Austria 249 -994
26 Maciej Kot Polska 244 -999
27 Iver Olaussen Norwegia 237 -1006
28 Paweł Wąsek Polska 231 -1012
29 Ulrich Wohlgenannt Austria 214 -1029
30 Aleksander Zniszczoł Polska 207 -1036
31 Ziga Jelar Słowenia 202 -1041
32 Hannes Landerer Austria 201 -1042
33 Paal Haakon Bjoertomt Norwegia 196 -1047
34 Finn Braun Niemcy 190 -1053
35 Matija Vidic Słowenia 188 -1055
36 Valentin Foubert Francja 175 -1068
37 Andrzej Stękała Polska 169 -1074
38 Marco Woergoetter Austria 146 -1097
39 Jan Bombek Słowenia 136 -1107
40 Rok Masle Słowenia 132 -1111
41 Kacper Juroszek Polska 120 -1123
42 Jannik Faisst Niemcy 119 -1124
43 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 116 -1127
44 Danil Vassilyev Kazachstan 115 -1128
45 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 113 -1130
46 Sakutaro Kobayashi Japonia 111 -1132
47 Keiichi Sato Japonia 94 -1149
  Yanick Wasser Szwajcaria 94 -1149
49 Mark Hafnar Słowenia 88 -1155
50 Sandro Hauswirth Szwajcaria 86 -1157
51 Tomofumi Naito Japonia 82 -1161
52 Eric Hoyer Niemcy 77 -1166
53 Ben Bayer Niemcy 76 -1167
54 Stefan Rainer Austria 64 -1179
55 Noriaki Kasai Japonia 63 -1180
56 Johannes Poelz Austria 62 -1181
57 Jernej Presecnik Słowenia 54 -1189
58 Ilyja Mizernykh Kazachstan 51 -1192
59 Francesco Cecon Włochy 44 -1199
60 Jan Habdas Polska 41 -1202
  Tymoteusz Amilkiewicz Polska 41 -1202
62 Rok Oblak Słowenia 40 -1203
63 Simon Steinberger Austria 34 -1209
64 Simon Ammann Szwajcaria 33 -1210
65 Yevhen Marusiak Ukraina 32 -1211
66 Simon Spiewok Niemcy 29 -1214
67 Andrea Campregher Włochy 28 -1215
68 Kevin Bickner USA 26 -1217
69 Jules Chervet Francja 25 -1218
70 Jason Colby USA 24 -1219
71 Decker Dean USA 23 -1220
72 Felix Trunz Szwajcaria 21 -1222
  Mico Ahonen Finlandia 21 -1222
  Casey Larson USA 21 -1222
75 Sondre Ringen Norwegia 20 -1223
  Soelve Jokerud Strand Norwegia 20 -1223
77 Yukiya Sato Japonia 19 -1224
78 Oscar P. Westerheim Norwegia 18 -1225
  Łukasz Łukaszczyk Polska 18 -1225
80 Taku Takeuchi Japonia 15 -1228
81 Go Yamamoto Japonia 13 -1230
82 Paavo Romppainen Finlandia 11 -1232
  Isak Andreas Langmo Norwegia 11 -1232
84 Kaimar Vagul Estonia 10 -1233
  Henri Kavilo Finlandia 10 -1233
  Asahi Sakano Japonia 10 -1233
  Juri Kesseli Szwajcaria 10 -1233
88 Jaka Drinovec Słowenia 9 -1234
  David Haagen Austria 9 -1234
  Kalle Heikkinen Finlandia 9 -1234
91 Andrew Urlaub USA 7 -1236
92 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 6 -1237
93 Klemens Joniak Polska 4 -1239
  Jarkko Maatta Finlandia 4 -1239
  Benedikt Holub Czechy 4 -1239
96 Tomasz Pilch Polska 3 -1240
  Kacper Tomasiak Polska 3 -1240
  Vilho Palosaari Finlandia 3 -1240
99 Christian Roeste Solberg Norwegia 2 -1241
100 Jarosław Krzak Polska 1 -1242
  Svyatoslav Nazarenko Kazachstan 1 -1242
  Marius Sieber Szwajcaria 1 -1242
  Mats Strandbraaten Norwegia 1 -1242
  Kevin Maltsev Estonia 1 -1242
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6790  
2 Norwegia Norwegia 3726 -3064
3 Niemcy Niemcy 3541 -3249
4 Słowenia Słowenia 2373 -4417
5 Polska Polska 1679 -5111
6 Japonia Japonia 407 -6383
7 Szwajcaria Szwajcaria 245 -6545
8 Francja Francja 200 -6590
9 Kazachstan Kazachstan 167 -6623
10 USA USA 101 -6689
11 Włochy Włochy 72 -6718
12 Finlandia Finlandia 58 -6732
13 Ukraina Ukraina 32 -6758
14 Estonia Estonia 11 -6779
15 Czechy Czechy 4 -6786
Wyniki konkursów
09.12.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Luca Roth (Niemcy)
10.12.2023 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
15.12.2023 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
16.12.2023 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Clemens Leitner (Austria)
27.12.2023 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Anders Haare (Norwegia)
28.12.2023 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Stephan Embacher (Austria)
06.01.2024 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Constantin Schmid (Niemcy)
06.01.2024 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
13.01.2024 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
14.01.2024 Innsbruck Austria HS-128
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
20.01.2024 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
21.01.2024 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Robin Pedersen (Norwegia)
21.01.2024 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Felix Hoffmann (Niemcy)
27.01.2024 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
28.01.2024 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Benjamin Oestvold (Norwegia)
04.02.2024 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
04.02.2024 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
17.02.2024 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Paal Haakon Bjoertomt (Norwegia)
18.02.2024 Brotterode Niemcy HS-117
Zwycięzca: Maximilian Ortner (Austria)
24.02.2024 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Jonas Schuster (Austria)
24.02.2024 Iron Mountain USA HS-133
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
02.03.2024 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
03.03.2024 Planica Słowenia HS-138
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
09.03.2024 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Zak Mogel (Słowenia)
10.03.2024 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
16.03.2024 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Clemens Aigner (Austria)
17.03.2024 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
« powrót do strony głównej
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich