TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
30.09.2017 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Joachim Hauer Norwegia 134.0 134.5 252.2
2 Tilen Bartol Słowenia 128.5 128.5 247.2
3 Domen Prevc Słowenia 129.5 130.0 242.0
4 Moritz Baer Niemcy 130.0 127.5 239.9
5 Andraz Pograjc Słowenia 130.0 127.5 236.3
6 Vincent Descombes Sevoie Francja 121.0 133.0 233.7
7 Markus Eisenbichler Niemcy 127.0 125.0 233.2
8 Timi Zajc Słowenia 123.5 129.5 233.1
9 Richard Freitag Niemcy 124.5 124.5 231.8
10 Pius Paschke Niemcy 125.0 132.5 231.1
11 Felix Hoffmann Niemcy 125.0 132.5 229.4
12 Klemens Murańka Polska 126.5 127.5 229.0
13 Justin Lisso Niemcy 126.0 127.0 227.0
14 Lukas Hlava Czechy 128.0 124.0 226.1
15 Joakim Aune Norwegia 125.0 127.0 225.8
16 Nejc Dezman Słowenia 126.5 125.0 223.2
17 Artti Aigro Estonia 124.0 126.5 223.1
18 Tom Hilde Norwegia 126.0 125.0 222.6
19 Luca Roth Niemcy 124.5 124.5 221.6
20 Daniel Huber Austria 123.5 125.0 219.4
21 Dimitry Vassiliev Rosja 122.5 121.0 217.6
22 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 128.0 121.5 216.7
23 Jan Kus Słowenia 127.5 122.0 215.8
24 Dominik Maylaender Niemcy 124.5 122.0 213.3
25 Eetu Nousiainen Finlandia 124.0 122.5 209.5
26 Richard Haukedal Norwegia 126.5 117.5 209.0
27 Aleksandr Bazhenov Rosja 125.5 117.5 206.0
28 Cestmir Kozisek Czechy 121.5 114.5 196.1
29 Gabriel Karlen Szwajcaria 122.5 114.0 193.1
30 Florian Altenburger Austria 123.0 114.5 192.9
31 Jarkko Määttä Finlandia 119.5   97.4
32 Martti Nomme Estonia 120.0   96.6
33 Rok Tarman Słowenia 120.0   95.1
34 Aleksander Zniszczoł Polska 120.0   94.1
35 Jonathan Learoyd Francja 120.0   93.7
36 Gregor Deschwanden Szwajcaria 119.0   93.4
37 Tim Fuchs Niemcy 119.0   92.2
38 Julian Hahn Niemcy 118.0   92.1
  Fatih Arda Ipcioglu Turcja 117.0   92.1
40 David Siegel Niemcy 117.0   91.9
41 Bartłomiej Kłusek Polska 118.0   91.3
42 Ulrich Wohlgenannt Austria 115.0   90.7
43 Zeno di Lenardo Włochy 119.0   90.1
44 Thomas Lackner Austria 115.5   89.5
45 Paweł W±sek Polska 115.0   89.1
46 Lauri Asikainen Finlandia 113.0   88.7
47 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 119.5   88.0
48 Sabirzhan Muminov Kazachstan 118.0   87.9
49 Przemysław Kantyka Polska 115.0   87.7
50 Marius Lindvik Norwegia 115.0   87.3
51 Eduard Torok Rumunia 118.0   86.5
52 Yuya Yamada Japonia 116.5   85.3
53 Minato Mabuchi Japonia 114.5   84.8
54 Tomofumi Naito Japonia 117.0   84.5
55 Stefan Huber Austria 111.5   82.1
56 Marinus Kraus Niemcy 111.5   81.6
57 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 113.5   78.3
58 Joshua Maurer Kanada 111.0   77.3
59 Thomas Roch Dupland Francja 114.0   77.2
60 Federico Cecon Włochy 111.0   76.4
61 Janni Reisenauer Austria 111.5   76.2
62 Roberto Dellasega Włochy 110.0   75.0
63 Matthew Soukup Kanada 110.0   74.2
64 Kevin Maltsev Estonia 107.0   73.4
65 Dominik Peter Szwajcaria 106.5   69.3
66 Sorin Iulian Pitea Rumunia 108.5   68.0
67 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 108.5   66.0
68 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 100.5   65.2
69 Fabian Seidl Niemcy 100.5   65.1
70 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 108.5   64.5
71 Nikolay Karpenko Kazachstan 103.0   60.7
72 Nicholas Mattoon USA 102.5   58.7
73 AJ Brown USA 100.0   58.4
74 Casey Larson USA 95.5   56.3
75 Frantisek Holik Czechy 100.0   56.2
76 Yevgen Marusyak Ukraina 99.0   51.2
77 Muhammet Ali Bedir Turcja 90.0   42.6
78 Stepan Pasichnyk Ukraina 93.5   41.8
79 Kenta Takehana Japonia 90.0   38.1
80 Ilya Kratov Kazachstan DSQ   DSQ
81 Filip Sakala Czechy DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »