TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
10.09.2017 - Stams (Austria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Huber Austria 115.0 113.5 259.7
2 Stefan Kraft Austria 114.5 113.5 258.5
3 Vincent Descombes Sevoie Francja 114.5 112.0 253.6
4 Pius Paschke Niemcy 114.5 109.0 252.0
5 Tilen Bartol Słowenia 115.5 109.5 251.5
6 Thomas Lackner Austria 110.5 111.0 248.4
7 Klemens Murańka Polska 112.0 110.0 248.2
8 Constantin Schmid Niemcy 112.5 109.0 248.1
9 Manuel Poppinger Austria 112.5 112.0 246.7
10 Manuel Fettner Austria 116.5 107.5 246.2
11 Joachim Hauer Norwegia 108.5 111.0 244.8
12 Timi Zajc Słowenia 111.5 109.0 243.8
13 Nejc Dezman Słowenia 109.5 110.5 243.4
14 Domen Prevc Słowenia 109.5 111.5 243.1
15 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 109.5 111.5 242.5
16 Philipp Aschenwald Austria 111.0 108.5 242.0
17 Gregor Schlierenzauer Austria 110.5 107.5 241.3
18 Bor Pavlovcic Słowenia 111.5 107.5 240.8
19 Andreas Kofler Austria 111.0 107.5 240.2
20 Michael Hayboeck Austria 110.5 106.5 239.5
21 Moritz Baer Niemcy 112.0 106.0 238.2
22 Mika Schwann Austria 109.5 109.0 238.0
23 Richard Freitag Niemcy 111.0 106.0 237.1
24 Aleksander Zniszczoł Polska 108.5 108.0 234.5
25 Elias Tollinger Austria 106.0 107.0 229.6
26 Bartłomiej Kłusek Polska 105.5 106.0 226.4
27 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 106.0 107.5 225.1
28 Tom Hilde Norwegia 108.0 104.0 222.8
29 Rok Tarman Słowenia 107.0 103.0 219.7
30 Cestmir Kozisek Czechy 105.0 103.5 218.6
31 Thomas Aasen Markeng Norwegia 104.5   110.5
32 Luca Egloff Szwajcaria 104.0   109.0
33 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 103.0   108.3
34 Tomaz Naglic Słowenia 103.0   107.2
35 Jan Ziobro Polska 103.0   105.8
36 Felix Hoffmann Niemcy 102.5   105.0
37 Gabriel Karlen Szwajcaria 101.0   104.2
38 Janni Reisenauer Austria 101.5   103.8
39 Przemysław Kantyka Polska 101.5   103.4
40 Yuken Iwasa Japonia 100.0   102.5
  Tim Fuchs Niemcy 99.5   102.5
42 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 100.5   101.1
43 Maksim Sergeev Rosja 99.5   100.0
44 Riki Kurita Japonia 99.5   99.7
45 Filip Sakala Czechy 98.0   97.6
46 Casey Larson USA 96.0   93.6
47 Giovanni Bresadola Włochy 95.5   92.4
48 Julian Hahn Niemcy 95.5   92.3
49 Zeno di Lenardo Włochy 96.0   91.6
50 Thomas Roch Dupland Francja 95.0   90.9
51 Ren Nikaido Japonia 93.5   87.2
52 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 93.0   86.3
53 Sorin Iulian Pitea Rumunia 92.5   86.1
54 Aleksandr Bazhenov Rosja 93.5   81.4
55 AJ Brown USA 90.0   79.6
56 Matthew Soukup Kanada 89.5   78.9
57 Vladislav Boyarintsev Rosja 87.0   73.5
58 Damian Lasota Czechy 86.5   73.3
59 Paul Brasme Francja 88.5   73.2
60 Nicholas Mattoon USA 78.0   57.4
61 Stepan Pasichnyk Ukraina 78.5   57.2
  Yevgen Marusyak Ukraina 78.5   57.2
63 Federico Cecon Włochy 79.0   57.0

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »