TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 15:15
Planica HS-102
FIS Cup
09.09.2017 - Stams (Austria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 115.0 115.5 263.0
2 Daniel Huber Austria 115.0 112.5 255.0
3 Tilen Bartol Słowenia 112.5 119.5 253.4
4 Vincent Descombes Sevoie Francja 113.5 115.0 252.3
5 Bor Pavlovcic Słowenia 110.5 114.0 251.0
6 Manuel Fettner Austria 110.5 115.0 250.3
7 Constantin Schmid Niemcy 111.0 114.0 249.8
8 Domen Prevc Słowenia 113.5 113.0 248.9
9 Pius Paschke Niemcy 109.0 113.5 247.3
10 Klemens Murańka Polska 110.0 112.5 244.7
11 Richard Freitag Niemcy 109.5 112.5 244.2
12 Andreas Kofler Austria 110.5 111.0 243.9
13 Moritz Baer Niemcy 112.5 107.5 240.9
14 Timi Zajc Słowenia 108.5 112.0 240.0
15 Mika Schwann Austria 106.0 112.0 237.0
16 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 110.0 111.0 236.8
17 Elias Tollinger Austria 109.0 112.0 236.1
18 Manuel Poppinger Austria 108.5 111.0 236.0
19 Joachim Hauer Norwegia 109.0 112.0 234.8
20 Philipp Aschenwald Austria 106.5 110.5 234.3
21 Aleksandr Bazhenov Rosja 109.0 111.0 233.1
  Gregor Schlierenzauer Austria 106.5 111.0 233.1
23 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 108.0 109.0 228.2
  Nejc Dezman Słowenia 108.5 108.5 228.2
25 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 106.0 107.0 226.9
26 Rok Tarman Słowenia 109.0 108.0 226.1
27 Julian Hahn Niemcy 106.5 105.0 221.8
28 Michael Hayboeck Austria 107.0 106.0 221.1
29 Aleksander Zniszczoł Polska 103.0 103.5 219.5
30 Janni Reisenauer Austria 104.0 100.5 212.5
31 Thomas Lackner Austria 102.5   105.8
32 Bartłomiej Kłusek Polska 102.5   103.9
33 Tomaz Naglic Słowenia 103.0   103.5
34 Felix Hoffmann Niemcy 102.0   101.8
35 Luca Egloff Szwajcaria 100.5   101.5
36 Casey Larson USA 103.0   100.7
37 Thomas Aasen Markeng Norwegia 101.5   100.6
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 102.0   99.9
39 Yuken Iwasa Japonia 100.0   99.8
40 Riki Kurita Japonia 100.5   99.3
41 Przemysław Kantyka Polska 101.0   98.3
42 Jan Ziobro Polska 101.0   96.8
43 Cestmir Kozisek Czechy 98.0   96.3
44 Zeno di Lenardo Włochy 97.5   96.0
45 Tom Hilde Norwegia 100.0   94.3
46 Sorin Iulian Pitea Rumunia 98.0   94.1
47 Paul Brasme Francja 96.0   88.3
48 Ren Nikaido Japonia 96.5   87.6
49 Tim Fuchs Niemcy 91.5   82.5
50 Federico Cecon Włochy 94.0   78.3
51 Damian Lasota Czechy 89.5   74.6
52 AJ Brown USA 88.0   71.8
53 Filip Sakala Czechy 88.0   69.7
54 Vladislav Boyarintsev Rosja 88.0   69.4
55 Thomas Roch Dupland Francja 85.5   69.0
56 Matthew Soukup Kanada 82.5   66.2
57 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 86.0   65.5
58 Gabriel Karlen Szwajcaria 83.0   61.3
59 Giovanni Bresadola Włochy 81.0   53.7
60 Nicholas Mattoon USA 76.0   53.4
61 Stepan Pasichnyk Ukraina 77.0   52.0
62 Yevgen Marusyak Ukraina 76.0   47.8
63 Maksim Sergeev Rosja DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »