TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
07.07.2017 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Klemens Murańka Polska 108.0 112.0 284.7
2 Miran Zupancic Słowenia 103.0 111.5 282.8
3 Bor Pavlovcic Słowenia 106.0 111.0 281.4
4 Peter Prevc Słowenia 105.5 109.5 281.0
5 Rok Justin Słowenia 108.0 113.5 279.1
6 Tim Fuchs Niemcy 109.5 107.5 272.6
  Andraz Pograjc Słowenia 112.0 110.5 272.6
8 Cestmir Kozisek Czechy 106.5 109.0 268.8
9 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 108.0 109.0 267.3
10 Yuken Iwasa Japonia 110.0 104.5 266.8
  Tilen Bartol Słowenia 103.5 109.5 266.8
12 Lukas Wagner Niemcy 110.5 105.5 266.6
13 Felix Hoffmann Niemcy 100.5 104.5 265.2
14 Martin Hamann Niemcy 105.0 108.0 265.1
15 Timi Zajc Słowenia 106.0 103.5 264.6
16 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 104.5 104.0 262.4
17 Kevin Bickner USA 105.5 107.5 262.3
18 Nejc Dezman Słowenia 102.5 105.0 260.9
19 Julian Hahn Niemcy 104.0 102.5 260.7
20 Paweł W±sek Polska 108.0 104.0 260.1
21 Philipp Aschenwald Austria 99.5 102.5 259.9
22 Paul Brasme Francja 104.5 101.5 258.8
23 Ziga Jelar Słowenia 105.0 101.0 256.9
24 Filip Sakala Czechy 104.5 102.5 256.4
25 Tomaz Naglic Słowenia 101.5 100.0 254.0
26 Florian Altenburger Austria 100.5 100.0 253.1
27 Elias Tollinger Austria 100.0 98.0 250.2
28 Michael Glasder USA 107.5 98.5 248.5
29 Aleksander Zniszczoł Polska 104.0 97.5 247.9
30 Matjaz Pungertar Słowenia 102.5 97.0 245.4
31 Richard Haukedal Norwegia 103.0   125.8
32 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 98.5   125.5
  Andreas Schuler Szwajcaria 107.0   125.5
34 Rok Tarman Słowenia 98.0   124.5
35 Bartosz Czyż Polska 100.0   124.0
36 Constantin Schmid Niemcy 98.0   123.8
37 Stefan Huber Austria 96.5   121.4
38 Luca Egloff Szwajcaria 102.5   120.6
39 Martti Nomme Estonia 98.5   120.5
40 Przemysław Kantyka Polska 98.5   120.4
41 Thomas Roch Dupland Francja 103.0   119.3
42 Roberto Dellasega Włochy 99.0   118.4
  Marius Lindvik Norwegia 97.0   118.4
44 Adrian Sell Niemcy 97.5   117.8
45 Casey Larson USA 97.0   117.6
  Lukas Hlava Czechy 97.5   117.6
47 Daniel Huber Austria 95.5   117.4
48 Ren Nikaido Japonia 96.5   117.1
  Tobias Birchler Szwajcaria 98.5   117.1
50 Vladislav Boyarintsev Rosja 100.0   116.0
51 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 100.0   115.6
52 Riki Kurita Japonia 96.0   115.4
53 Aljaz Vodan Słowenia 95.0   113.7
54 Federico Cecon Włochy 97.5   112.9
55 Joshua Maurer Kanada 96.5   110.9
56 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 96.0   110.8
57 Muhammet Ali Bedir Turcja 93.0   106.2
58 Nikolay Karpenko Kazachstan 95.0   106.1
59 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 93.5   105.4
60 Maximilian Steiner Austria 89.5   104.8
61 Giovanni Bresadola Włochy 93.5   103.8
62 Konstantin Sokolenko Kazachstan 89.0   99.7
63 Yevgen Marusyak Ukraina 88.0   98.4
64 Sorin Iulian Pitea Rumunia 87.5   96.4
65 Hunor Farkas Rumunia 89.0   95.3
66 Kevin Maltsev Estonia 90.0   95.2
67 Alexey Korolev Kazachstan 88.5   94.5
68 Stepan Pasichnyk Ukraina DSQ   DSQ
69 Jonathan Learoyd Francja DSQ   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »