Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2023/2024
Period 3
25.11.202316:15RukaFinlandiaHS-142nocny
26.11.202316:15RukaFinlandiaHS-142nocny
02.12.202316:10LillehammerNorwegiaHS-98nocny
03.12.202317:00LillehammerNorwegiaHS-140nocny
09.12.202316:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny
10.12.202316:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny
16.12.202316:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
17.12.202316:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
Period 4
29.12.202317:15OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202414:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
03.01.202413:30InnsbruckAustriaHS-128TCS
06.01.202416:30BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Period 5
13.01.202416:00WisłaPolskaHS-134S.Team, PolSKI
14.01.202416:00WisłaPolskaHS-134PolSKI
17.01.202417:30SzczyrkPolskaHS-104PolSKI
20.01.202416:00ZakopanePolskaHS-140druż., PolSKI
21.01.202416:00ZakopanePolskaHS-140PolSKI
Period 6
03.02.202416:00WillingenNiemcyHS-147nocny
04.02.202416:10WillingenNiemcyHS-147nocny
10.02.202415:15Lake PlacidUSAHS-128nocny
10.02.202423:00Lake PlacidUSAHS-128S.Team
11.02.202415:15Lake PlacidUSAHS-128
17.02.202408:00SapporoJaponiaHS-134
18.02.202403:00SapporoJaponiaHS-134
23.02.202416:30OberstdorfNiemcyHS-235S.Team
24.02.202416:00OberstdorfNiemcyHS-235
25.02.202416:00OberstdorfNiemcyHS-235
Period 7
01.03.202417:00LahtiFinlandiaHS-130nocny, za Szczyrk
02.03.202416:15LahtiFinlandiaHS-130druż., nocny
03.03.202416:00LahtiFinlandiaHS-130nocny
09.03.202414:40OsloNorwegiaHS-134Raw Air
10.03.202414:20OsloNorwegiaHS-134Raw Air
12.03.202416:00TrondheimNorwegiaRaw Air, nocny
13.03.202416:00TrondheimNorwegiaRaw Air, nocny
16.03.202416:00VikersundNorwegiaHS-240Raw Air, loty, nocny
17.03.202415:30VikersundNorwegiaHS-240Raw Air, loty, nocny
22.03.202415:00PlanicaSłoweniaHS-240loty
23.03.202409:30PlanicaSłoweniaHS-240druż., loty
24.03.202409:30PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Stefan KraftAustria1546 
2Ryoyu KobayashiJaponia1277-269
3Andreas WellingerNiemcy1178-368
4Jan HoerlAustria755-791
5Michael HayboeckAustria636-910
6Marius LindvikNorwegia601-945
7Pius PaschkeNiemcy596-950
8Manuel FettnerAustria577-969
9Karl GeigerNiemcy575-971
10Peter PrevcSłowenia570-976
11Lovro KosSłowenia568-978
12Anze LanisekSłowenia550-996
13Daniel TschofenigAustria475-1071
14Johann Andre ForfangNorwegia463-1083
15Timi ZajcSłowenia423-1123
16Gregor DeschwandenSzwajcaria401-1145
17Domen PrevcSłowenia367-1179
18Stephan LeyheNiemcy357-1189
19Philipp RaimundNiemcy356-1190
20Kristoffer Eriksen SundalNorwegia340-1206
21Ren NikaidoJaponia332-1214
22Halvor Egner GranerudNorwegia277-1269
23Aleksander ZniszczołPolska244-1302
24Piotr ŻyłaPolska192-1354
25Dawid KubackiPolska183-1363
26Kamil StochPolska181-1365
27Clemens AignerAustria165-1381
 Daniel HuberAustria165-1381
29Alex InsamWłochy142-1404
30Giovanni BresadolaWłochy107-1439
31Junshiro KobayashiJaponia91-1455
32Roman KoudelkaCzechy90-1456
33Daniel Andre TandeNorwegia88-1458
34Niko KytosahoFinlandia86-1460
35Benjamin OestvoldNorwegia85-1461
36Antti AaltoFinlandia79-1467
37Vladimir ZografskiBułgaria73-1473
38Killian PeierSzwajcaria68-1478
39Martin HamannNiemcy59-1487
40Artti AigroEstonia58-1488
41Erik BelshawUSA53-1493
42Felix HoffmannNiemcy49-1497
43Sindre Ulven JoergensenNorwegia42-1504
 Paweł WąsekPolska42-1504
45Stephan EmbacherAustria40-1506
46Remo ImhofSzwajcaria30-1516
47Simon AmmannSzwajcaria27-1519
48Zak MogelSłowenia26-1520
49Robin PedersenNorwegia24-1522
50Tate FrantzUSA22-1524
51Naoki NakamuraJaponia15-1531
52Robert JohanssonNorwegia14-1532
 Constantin SchmidNiemcy14-1532
54Kasperi ValtoFinlandia12-1534
55Yevhen MarusiakUkraina11-1535
56Eetu NousiainenFinlandia10-1536
57Valentin FoubertFrancja8-1538
58Ziga JelarSłowenia7-1539
59Andrew UrlaubUSA4-1542
 Maciej KotPolska4-1542
61Fatih Arda IpciogluTurcja3-1543
 Andrea CampregherWłochy3-1543
63Taku TakeuchiJaponia2-1544
64Noriaki KasaiJaponia1-1545

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1AustriaAustria5239 
2NiemcyNiemcy3834-1405
3SłoweniaSłowenia3331-1908
4NorwegiaNorwegia2514-2725
5JaponiaJaponia2248-2991
6PolskaPolska1206-4033
7SzwajcariaSzwajcaria736-4503
8WłochyWłochy442-4797
9FinlandiaFinlandia317-4922
10USAUSA229-5010
11CzechyCzechy90-5149
12BułgariaBułgaria73-5166
13UkrainaUkraina71-5168
14EstoniaEstonia58-5181
15RumuniaRumunia20-5219
 KazachstanKazachstan20-5219
17FrancjaFrancja18-5221
18TurcjaTurcja3-5236

Wyniki konkursów
25.11.2023RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
26.11.2023RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
02.12.2023LillehammerNorwegiaHS-98
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
03.12.2023LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
09.12.2023KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
10.12.2023KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
16.12.2023EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Pius Paschke (Niemcy)
17.12.2023EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
29.12.2023OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
01.01.2024Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
03.01.2024InnsbruckAustriaHS-128
Zwycięzca: Jan Hoerl (Austria)
06.01.2024BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
13.01.2024WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Słowenia
14.01.2024WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
20.01.2024ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Austria
21.01.2024ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
03.02.2024WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
04.02.2024WillingenNiemcyHS-147
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
10.02.2024Lake PlacidUSAHS-128
Zwycięzca: Lovro Kos (Słowenia)
10.02.2024Lake PlacidUSAHS-128
Zwycięzcy: Austria
11.02.2024Lake PlacidUSAHS-128
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
17.02.2024SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
18.02.2024SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
23.02.2024OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzcy: Słowenia
24.02.2024OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
25.02.2024OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich