TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
24.09.2017 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Pius Paschke Niemcy 102.0 98.5 255.9
2 Tilen Bartol Słowenia 102.0 95.0 249.1
3 Daniel Huber Austria 99.5 93.5 243.5
4 Klemens Murańka Polska 95.5 96.5 241.7
5 Dominik Maylaender Niemcy 93.0 96.5 238.0
6 Joachim Hauer Norwegia 98.0 96.0 236.6
7 Timi Zajc Słowenia 98.0 91.5 236.4
8 Moritz Baer Niemcy 96.0 91.0 233.5
9 Andreas Schuler Szwajcaria 98.0 93.0 233.2
10 David Siegel Niemcy 91.5 92.0 231.0
11 Niko Kytoesaho Finlandia 93.0 90.0 230.3
12 Philipp Aschenwald Austria 92.0 92.5 230.2
13 Markus Rupitsch Austria 89.0 93.5 230.0
14 Fabian Seidl Niemcy 91.5 92.0 226.4
15 Stefan Huber Austria 87.5 96.5 226.3
16 Killian Peier Szwajcaria 87.5 95.0 225.4
17 Anze Lavtizar Słowenia 89.5 95.5 224.7
18 Aleksander Zniszczoł Polska 94.5 95.0 224.3
19 Tom Hilde Norwegia 89.0 92.5 224.1
20 Przemysław Kantyka Polska 90.0 91.0 223.6
21 Juho Ojala Finlandia 90.0 95.5 223.4
22 Aljaz Osterc Słowenia 88.5 94.5 223.3
23 Thomas Lackner Austria 96.0 87.0 223.0
24 Sabirzhan Muminov Kazachstan 89.0 94.0 222.8
25 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 85.5 94.5 221.0
26 Cestmir Kozisek Czechy 90.0 93.5 219.9
27 Lukas Hlava Czechy 88.0 91.0 218.0
28 Sergey Tkachenko Kazachstan 88.0 94.0 217.4
  Mika Schwann Austria 85.0 92.5 217.4
30 Kalle Heikkinen Finlandia 88.5 91.0 215.3
31 Joshua Maurer Kanada 87.0   104.1
32 Marat Zhaparov Kazachstan 87.5   103.7
33 Jan Ziobro Polska 88.0   102.5
34 Tim Fuchs Niemcy 86.5   102.1
35 Miha Kveder Słowenia 86.5   102.0
36 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 87.5   101.8
37 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 86.0   100.8
38 Bartłomiej Kłusek Polska 85.5   100.7
39 Blaz Pavlic Słowenia 85.5   100.3
40 Lukas Wagner Niemcy 85.5   100.0
41 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 82.5   99.8
42 Minato Mabuchi Japonia 84.5   99.4
43 Sorin Iulian Pitea Rumunia 83.0   97.9
44 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 83.5   97.8
45 Tomofumi Naito Japonia 86.0   97.5
46 Lovro Kos Słowenia 85.0   97.4
47 Filip Sakala Czechy 83.5   95.9
48 Eduard Torok Rumunia 82.0   94.7
49 Matthew Soukup Kanada 81.5   93.3
50 AJ Brown USA 81.5   92.3
  Nigel Lauchlan Kanada 82.5   92.3
52 Yuya Yamada Japonia 82.5   89.7
53 Nicholas Mattoon USA 79.5   89.6
54 Radek Selcer Czechy 78.5   87.0
55 Muhammet Ali Bedir Turcja 80.5   85.5
56 Taavi Pappel Estonia 79.0   84.3
57 Kevin Maltsev Estonia 76.5   82.6
58 Stepan Pasichnyk Ukraina 77.5   80.4
59 Kenta Takehana Japonia 74.5   78.5
60 Hunor Farkas Rumunia 77.5   78.1
61 Yevgen Marusyak Ukraina 75.5   76.8
62 Daniel Andrei Cacina Rumunia 74.5   73.7
63 Ayberk Demir Turcja 71.5   68.8
64 Radu Mihai Pacurar Rumunia 69.5   57.2
65 Casey Larson USA 76.5   56.6

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »