Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2023/2024
Period 1
26.08.2023 16:45 Szczyrk Polska HS-104
27.08.2023 10:00 Szczyrk Polska HS-104
02.09.2023 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 odwołane
03.09.2023 16:00 Ljubno Słowenia HS-94 odwołane
Period 2
16.09.2023 18:00 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
17.09.2023 09:30 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
07.10.2023 11:00 Villach Austria HS-98
08.10.2023 10:00 Villach Austria HS-98
14.10.2023 12:00 Rasnov Rumunia HS-97
15.10.2023 10:30 Rasnov Rumunia HS-97
Period 3
09.12.2023 18:15 Kandersteg Szwajcaria HS-106
10.12.2023 10:00 Kandersteg Szwajcaria HS-106
15.12.2023 14:15 Notodden Norwegia HS-98
16.12.2023 09:30 Notodden Norwegia HS-98
Period 4
06.01.2024 15:00 Falun Szwecja HS-100
07.01.2024 12:30 Falun Szwecja HS-100
Period 5
03.02.2024 18:30 Szczyrk Polska HS-104
04.02.2024 09:45 Szczyrk Polska HS-104
Period 6
24.02.2024 10:35 Villach Austria odwołane
25.02.2024 11:50 Villach Austria odwołane
Period 7
02.03.2024 15:30 Oberhof Niemcy HS-100
03.03.2024 10:00 Oberhof Niemcy HS-100
14.03.2024 15:30 Zakopane Polska HS-140
15.03.2024 15:30 Zakopane Polska HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Rainer Austria 1175  
2 Francisco Moerth Austria 759 -416
3 Timon-Pascal Kahofer Austria 750 -425
4 Ulrich Wohlgenannt Austria 742 -433
5 Markus Rupitsch Austria 441 -734
6 Niklas Bachlinger Austria 437 -738
7 Marco Woergoetter Austria 405 -770
8 David Haagen Austria 376 -799
9 Adam Niżnik Polska 356 -819
10 Simon Steinbeisser Niemcy 350 -825
11 Raffael Zimmermann Austria 304 -871
12 Marcin Wróbel Polska 288 -887
13 Andre Fussenegger Austria 259 -916
14 Hannes Landerer Austria 244 -931
15 Adrian Tittel Niemcy 224 -951
16 Kacper Tomasiak Polska 216 -959
  Julijan Smid Austria 216 -959
18 Emanuel Schmid Niemcy 214 -961
19 Lucas Haagen Austria 204 -971
20 Johannes Poelz Austria 201 -974
21 Simon Spiewok Niemcy 187 -988
22 Jernej Presecnik Słowenia 180 -995
  Stephan Embacher Austria 180 -995
24 Janni Reisenauer Austria 172 -1003
  Danil Vassilyev Kazachstan 172 -1003
26 Martin Hamann Niemcy 161 -1014
27 Jonas Schuster Austria 160 -1015
  Klemens Murańka Polska 160 -1015
29 Łukasz Łukaszczyk Polska 158 -1017
30 Luca Geyer Niemcy 156 -1019
31 Klemens Joniak Polska 155 -1020
32 Jannik Faisst Niemcy 144 -1031
33 Remo Imhof Szwajcaria 130 -1045
34 Eric Hoyer Niemcy 123 -1052
35 Andrzej Stękała Polska 121 -1054
36 Rok Masle Słowenia 116 -1059
37 Matija Vidic Słowenia 108 -1067
38 Kaimar Vagul Estonia 106 -1069
39 Jason Colby USA 105 -1070
40 Jules Chervet Francja 90 -1085
41 Finn Braun Niemcy 89 -1086
42 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 85 -1090
43 Iver Myhre Norwegia 82 -1093
44 Tomasz Pilch Polska 80 -1095
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 80 -1095
46 Daniel Andrei Cacina Rumunia 76 -1099
47 Yanick Wasser Szwajcaria 75 -1100
  Jarosław Krzak Polska 75 -1100
49 Isak Andreas Langmo Norwegia 74 -1101
50 Andrea Campregher Włochy 69 -1106
51 Radek Rydl Czechy 66 -1109
52 Louis Obersteiner Austria 61 -1114
53 Gorazd Zavrsnik Słowenia 58 -1117
  Maksim Bartolj Słowenia 58 -1117
  Jakub Wolny Polska 58 -1117
  Jan Galica Polska 58 -1117
57 Paavo Romppainen Finlandia 57 -1118
58 Ziga Jancar Słowenia 55 -1120
59 Sakutaro Kobayashi Japonia 54 -1121
60 Klemens Staszel Polska 50 -1125
  Mircea Stefan Jipescu Rumunia 50 -1125
62 Iver Olaussen Norwegia 49 -1126
  Karl Haugen Kleppa Norwegia 49 -1126
64 Ben Bayer Niemcy 48 -1127
65 Francesco Cecon Włochy 45 -1130
66 Fredrik Gran Norwegia 44 -1131
67 Rok Oblak Słowenia 42 -1133
68 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 40 -1135
  Andrei Feldorean Rumunia 40 -1135
  Ilyja Mizernykh Kazachstan 40 -1135
  Ari Repellin Francja 40 -1135
72 Mykola Smyk Ukraina 39 -1136
73 Mico Ahonen Finlandia 38 -1137
  Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 38 -1137
  Tomofumi Naito Japonia 38 -1137
76 Fabian Oestvold Norwegia 37 -1138
  Matheo Vernier Francja 37 -1138
  Peter Resinger Austria 37 -1138
79 Daniel Skarka Czechy 36 -1139
  Josef Buchar Czechy 36 -1139
81 Jaka Drinovec Słowenia 35 -1140
82 Niki Humml Austria 34 -1141
  Otto Maus Niemcy 34 -1141
  Vilho Palosaari Finlandia 34 -1141
85 Elias Medwed Austria 33 -1142
86 Fabian Held Austria 30 -1145
  Mats Strandbraaten Norwegia 30 -1145
88 Erik Kapias Słowacja 29 -1146
  Marcel Strzinar Słowenia 29 -1146
  Sergey Tkachenko Kazachstan 29 -1146
  Marius Sieber Szwajcaria 29 -1146
92 Moise Alexandru Folea Rumunia 28 -1147
  Tuomas Kinnunen Finlandia 28 -1147
94 Sander Modalen Bakken Norwegia 27 -1148
  Ryusei Ikeda Japonia 27 -1148
  Kacper Juroszek Polska 27 -1148
  Benedikt Holub Czechy 27 -1148
98 Sebastian Schwarz Niemcy 26 -1149
  Simon Voehringer Niemcy 26 -1149
100 Joergen Oliver Stroem Norwegia 25 -1150
101 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 24 -1151
  Michael Hofer-Zauner Austria 24 -1151
  Denys Tsvietkov Ukraina 24 -1151
104 Eric Fuchs Niemcy 23 -1152
105 Felix Frischmann Niemcy 22 -1153
106 Szymon Jojko Polska 21 -1154
  Urban Simnic Słowenia 21 -1154
  Henri Kavilo Finlandia 21 -1154
109 Robin Kloss Niemcy 19 -1156
  Cosmin Florin Donciu Rumunia 19 -1156
  Wiktor Szozda Polska 19 -1156
112 Maxim Glyvka USA 18 -1157
  Juri Kesseli Szwajcaria 18 -1157
114 Jesper Nilsen Ingebrigtsvoll Norwegia 14 -1161
  Clemens Vinatzer Austria 14 -1161
116 Lasse Deimel Niemcy 13 -1162
  Jan Habdas Polska 13 -1162
  Iustin Comanescu Rumunia 13 -1162
119 Nejc Toporis Słowenia 12 -1163
  Timi Heiskanen Finlandia 12 -1163
121 Dmytro Paliichuk Ukraina 10 -1165
  Ozbe Zupan Słowenia 10 -1165
  Sota Kudo Japonia 10 -1165
  Robert Stefan Sandulescu Rumunia 10 -1165
125 Radu Borca Rumunia 9 -1166
  Timotej Jeglic Słowenia 9 -1166
  Sunwoong Jang Korea Pd. 9 -1166
  Vasyl Bukhonko Ukraina 9 -1166
  Kanchi Yamane Japonia 9 -1166
  Jan Bombek Słowenia 9 -1166
  Lean Niederberger Szwajcaria 9 -1166
  Patrik Vitez Słowenia 9 -1166
133 Damian Tudor Rumunia 8 -1167
134 Sebastien Woodbridge Francja 7 -1168
  Cezar Andrei Cretu Rumunia 7 -1168
  Enej Faletic Słowenia 7 -1168
137 Robert Cosmin Drecea Rumunia 6 -1169
  Julien Gay Francja 6 -1169
  Johannes Aardal Norwegia 6 -1169
  Kevin Maltsev Estonia 6 -1169
141 Philipp Fries Niemcy 5 -1170
  Alessandro Batby Francja 5 -1170
143 Jannik Morin Austria 4 -1171
  Arttu Pohjola Finlandia 4 -1171
  Sigurd Myrvang Norwegia 4 -1171
  Elias Malcher Niemcy 4 -1171
  Yixin Lyu Chiny 4 -1171
148 Taku Takeuchi Japonia 3 -1172
  Krystof Hauser Czechy 3 -1172
  Tomas Kuisma Finlandia 3 -1172
  Janne Holz Niemcy 3 -1172
152 Daimatsu Takehana Japonia 2 -1173
  Oddvar Gunneroed Norwegia 2 -1173
  Hektor Kapustik Słowacja 2 -1173
  David Rygl Czechy 2 -1173
156 Jaka Kramer Słowenia 1 -1174
  Tobias Hussl Austria 1 -1174
  Richard Selbekk-Hansen Norwegia 1 -1174
  Stanisław Majerczyk Polska 1 -1174
  Darius Enea Rumunia 1 -1174
  Mark Hafnar Słowenia 1 -1174
  Nando Riemann Niemcy 1 -1174
  Miha Sincic Słowenia 1 -1174
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7263  
2 Polska Polska 1941 -5322
3 Niemcy Niemcy 1872 -5391
4 Słowenia Słowenia 761 -6502
5 Norwegia Norwegia 444 -6819
6 Rumunia Rumunia 345 -6918
7 Szwajcaria Szwajcaria 341 -6922
8 Kazachstan Kazachstan 241 -7022
9 Finlandia Finlandia 197 -7066
10 Francja Francja 185 -7078
11 Czechy Czechy 170 -7093
12 Japonia Japonia 143 -7120
13 USA USA 123 -7140
14 Włochy Włochy 114 -7149
15 Estonia Estonia 112 -7151
16 Ukraina Ukraina 82 -7181
17 Słowacja Słowacja 31 -7232
18 Bułgaria Bułgaria 24 -7239
19 Korea Pd. Korea Pd. 9 -7254
20 Chiny Chiny 4 -7259
Wyniki konkursów
26.08.2023 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Niklas Bachlinger (Austria)
27.08.2023 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
16.09.2023 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
17.09.2023 Einsiedeln Szwajcaria HS-117
Zwycięzca: Matija Vidic (Słowenia)
07.10.2023 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
08.10.2023 Villach Austria HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
14.10.2023 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
15.10.2023 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
09.12.2023 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Marco Woergoetter (Austria)
10.12.2023 Kandersteg Szwajcaria HS-106
Zwycięzca: Stephan Embacher (Austria)
15.12.2023 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Francisco Moerth (Austria)
16.12.2023 Notodden Norwegia HS-98
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
06.01.2024 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
07.01.2024 Falun Szwecja HS-100
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
03.02.2024 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Hannes Landerer (Austria)
04.02.2024 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Hannes Landerer (Austria)
02.03.2024 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Timon-Pascal Kahofer (Austria)
03.03.2024 Oberhof Niemcy HS-100
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
14.03.2024 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Danil Vassilyev (Kazachstan)
15.03.2024 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Rainer (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2023/2024

FIS Cup 2023/2024

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich