TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
01.10.2017 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Tilen Bartol Słowenia 146.0 145.0 308.0
2 Timi Zajc Słowenia 138.5 143.0 289.6
3 Joachim Hauer Norwegia 133.5 137.0 270.3
4 Vincent Descombes Sevoie Francja 136.0 136.0 266.1
5 Richard Freitag Niemcy 138.5 133.0 263.3
6 Artti Aigro Estonia 137.0 134.5 257.7
7 Eetu Nousiainen Finlandia 132.5 143.5 256.6
8 Lukas Hlava Czechy 133.5 131.0 255.7
9 Klemens Murańka Polska 135.0 130.5 254.3
10 Felix Hoffmann Niemcy 134.5 139.0 253.5
11 David Siegel Niemcy 133.0 137.5 252.8
12 Markus Eisenbichler Niemcy 132.5 138.0 252.4
  Domen Prevc Słowenia 133.5 137.0 252.4
14 Justin Lisso Niemcy 133.0 134.0 250.6
15 Daniel Huber Austria 133.0 126.0 249.6
16 Thomas Lackner Austria 134.5 132.5 247.8
17 Dimitry Vassiliev Rosja 128.5 135.5 247.7
18 Rok Tarman Słowenia 131.0 133.5 247.0
19 Stefan Huber Austria 134.0 130.5 246.9
20 Jonathan Learoyd Francja 133.0 133.0 244.6
  Jarkko Määttä Finlandia 133.0 134.0 244.6
22 Nejc Dezman Słowenia 130.0 129.5 241.2
23 Joakim Aune Norwegia 133.0 131.0 241.1
24 Jan Kus Słowenia 127.5 130.0 239.8
25 Tom Hilde Norwegia 128.0 130.5 238.8
26 Aleksander Zniszczoł Polska 130.5 128.5 237.9
27 Moritz Baer Niemcy 131.5 126.5 234.9
28 Luca Roth Niemcy 134.0 117.0 232.2
29 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 128.0 125.5 231.1
30 Aleksandr Bazhenov Rosja 132.0 122.5 226.8
31 Bartłomiej Kłusek Polska 127.5   116.4
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 128.5   115.7
33 Andraz Pograjc Słowenia 128.0   115.6
34 Martti Nomme Estonia 129.5   115.4
35 Fabian Seidl Niemcy 131.5   115.0
  Marinus Kraus Niemcy 129.5   115.0
37 Lauri Asikainen Finlandia 128.0   114.6
38 Ulrich Wohlgenannt Austria 127.0   113.0
39 Sabirzhan Muminov Kazachstan 125.5   112.8
40 Richard Haukedal Norwegia 127.5   112.5
41 Johannes Schubert Niemcy 126.5   111.5
42 Dominik Maylaender Niemcy 126.0   111.3
43 Przemysław Kantyka Polska 124.5   110.7
44 Tim Fuchs Niemcy 126.0   110.4
45 Marius Lindvik Norwegia 124.0   110.0
46 Paweł W±sek Polska 125.5   109.8
47 Julian Hahn Niemcy 125.0   108.4
48 Cestmir Kozisek Czechy 125.0   108.2
49 Tomofumi Naito Japonia 124.5   106.5
50 Minato Mabuchi Japonia 123.5   105.6
51 Janni Reisenauer Austria 123.0   104.8
52 Gabriel Karlen Szwajcaria 121.5   103.8
53 Yuya Yamada Japonia 120.5   102.8
54 Eduard Torok Rumunia 122.5   102.7
55 Filip Sakala Czechy 122.5   102.3
56 Joshua Maurer Kanada 121.5   102.0
57 Florian Altenburger Austria 121.0   101.4
58 Matthew Soukup Kanada 120.5   100.3
59 Dominik Peter Szwajcaria 120.5   99.5
60 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 119.5   97.2
61 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 118.0   96.1
62 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 118.0   95.6
63 Zeno di Lenardo Włochy 119.0   95.3
64 Sorin Iulian Pitea Rumunia 117.0   91.9
65 AJ Brown USA 114.0   89.4
66 Roberto Dellasega Włochy 115.0   88.5
67 Casey Larson USA 113.0   87.8
68 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 113.5   87.7
69 Thomas Roch Dupland Francja 114.0   87.4
70 Nikolay Karpenko Kazachstan 114.0   86.9
71 Yevgen Marusyak Ukraina 113.5   85.3
72 Kevin Maltsev Estonia 113.5   85.2
73 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 110.5   81.8
74 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 109.0   77.5
75 Stepan Pasichnyk Ukraina 108.0   73.5
76 Nicholas Mattoon USA 105.0   70.9
77 Muhammet Ali Bedir Turcja 104.5   68.3
78 Federico Cecon Włochy 104.0   67.9
79 Kenta Takehana Japonia 101.0   62.1
80 Ilya Kratov Kazachstan 115.0   DSQ
81 Damian Lasota Czechy 118.0   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »