Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Kalendarz zawodów - Planica Seven 2024
21.03.202410:30PlanicaSłoweniaHS-240kwalifikacje
22.03.202415:00PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
23.03.202409:30PlanicaSłoweniaHS-240konkurs druż.
24.03.202409:30PlanicaSłoweniaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Daniel HuberAustria1374.6 
2Peter PrevcSłowenia1282.4-92.2
3Johann Andre ForfangNorwegia1256.5-118.1
4Stefan KraftAustria1251.7-122.9
5Ryoyu KobayashiJaponia1235.1-139.5
6Aleksander ZniszczołPolska1231.2-143.4
7Daniel TschofenigAustria1215.5-159.1
8Piotr ŻyłaPolska1214.7-159.9
9Pius PaschkeNiemcy1207.8-166.8
10Domen PrevcSłowenia1204.6-170.0
11Marius LindvikNorwegia1199.2-175.4
12Lovro KosSłowenia1196.8-177.8
13Erik BelshawUSA1185.9-188.7
14Robert JohanssonNorwegia1181.8-192.8
15Andreas WellingerNiemcy1164.9-209.7
16Kamil StochPolska1160.8-213.8
17Karl GeigerNiemcy1152.0-222.6
18Michael HayboeckAustria1141.2-233.4
19Alex InsamWłochy1136.1-238.5
20Junshiro KobayashiJaponia1130.2-244.4
21Ren NikaidoJaponia1123.7-250.9
22Benjamin OestvoldNorwegia1104.4-270.2
23Gregor DeschwandenSzwajcaria920.6-454.0
24Niko KytosahoFinlandia884.7-489.9
25Timi ZajcSłowenia846.7-527.9
26Stephan LeyheNiemcy800.3-574.3
27Dawid KubackiPolska795.6-579.0
28Anze LanisekSłowenia714.2-660.4
29Noriaki KasaiJaponia703.7-670.9
30Yevhen MarusiakUkraina607.1-767.5
31Manuel FettnerAustria583.4-791.2
32Jan HoerlAustria567.0-807.6
33Maksim BartoljSłowenia563.4-811.2
34Artti AigroEstonia540.0-834.6
35Antti AaltoFinlandia444.9-929.7
36Zak MogelSłowenia340.6-1034.0
37Tate FrantzUSA338.2-1036.4
38Felix HoffmannNiemcy327.5-1047.1
39Remo ImhofSzwajcaria325.8-1048.8
40Luca RothNiemcy321.3-1053.3
41Valentin FoubertFrancja320.8-1053.8
42Robin PedersenNorwegia309.8-1064.8
43Casey LarsonUSA295.4-1079.2
44Giovanni BresadolaWłochy267.3-1107.3
45Francesco CeconWłochy255.1-1119.5
46Andrea CampregherWłochy252.3-1122.3
47Danil VassilyevKazachstan232.6-1142.0
48Decker DeanUSA218.1-1156.5
49Svyatoslav NazarenkoKazachstan208.2-1166.4
50Ilyja MizernykhKazachstan148.5-1226.1
51Maciej KotPolska147.3-1227.3
52Ziga JelarSłowenia143.9-1230.7
53Killian PeierSzwajcaria143.5-1231.1
54Vitaliy KalinichenkoUkraina140.7-1233.9
55Sindre Ulven JoergensenNorwegia137.3-1237.3
56Matija VidicSłowenia136.5-1238.1
57Keiichi SatoJaponia130.6-1244.0
58Eetu NousiainenFinlandia114.1-1260.5

Wyniki konkursów
21.03.2024PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
22.03.2024PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
23.03.2024PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Austria
24.03.2024PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jenna Mohr
Dziś urodziny obchodzą:
Jędrzej Ścisłowicz (1992)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich