TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
19.01.2019, godz. 10:00
Planica HS-102
CoC kobiet
Klasyfikacja po konkursie: 17.09.2017, Trondheim K-124
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Murańka Polska 567  
2 Pius Paschke Niemcy 336 -231
3 Tilen Bartol Słowenia 327 -240
4 Miran Zupancic Słowenia 322 -245
5 Timi Zajc Słowenia 256 -311
6 Daniel Huber Austria 252 -315
7 Aleksander Zniszczoł Polska 225 -342
8 Constantin Schmid Niemcy 207 -360
9 Maximilian Steiner Austria 193 -374
10 Stefan Kraft Austria 180 -387
11 Bor Pavlovcic Słowenia 176 -391
12 Thomas Lackner Austria 146 -421
13 Ziga Jelar Słowenia 141 -426
14 Andreas Schuler Szwajcaria 131 -436
15 Rok Justin Słowenia 125 -442
16 Richard Freitag Niemcy 122 -445
17 Vincent Descombes Sevoie Francja 110 -457
18 Alex Insam Włochy 109 -458
19 Joachim Hauer Norwegia 101 -466
20 Bartłomiej Kłusek Polska 98 -469
21 Domen Prevc Słowenia 94 -473
22 Lukas Wagner Niemcy 93 -474
23 Andraz Pograjc Słowenia 90 -477
24 Cestmir Kozisek Czechy 89 -478
25 Nejc Dezman Słowenia 83 -484
26 Kevin Bickner USA 74 -493
  Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 74 -493
28 Manuel Fettner Austria 66 -501
29 Felix Hoffmann Niemcy 65 -502
30 Moritz Baer Niemcy 64 -503
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 64 -503
32 Andreas Alamommo Finlandia 60 -507
33 Jan Ziobro Polska 57 -510
34 Joakim Aune Norwegia 56 -511
35 Yuken Iwasa Japonia 55 -512
36 Filip Sakala Czechy 54 -513
37 Luca Roth Niemcy 53 -514
38 Luca Egloff Szwajcaria 52 -515
39 Tim Fuchs Niemcy 50 -517
  Peter Prevc Słowenia 50 -517
41 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 45 -522
  Tomas Vancura Czechy 45 -522
43 Tomaz Naglic Słowenia 43 -524
44 Elias Tollinger Austria 42 -525
  Andreas Kofler Austria 42 -525
  Manuel Poppinger Austria 42 -525
47 Martti Nomme Estonia 38 -529
  Lukas Hlava Czechy 38 -529
  Martin Hamann Niemcy 38 -529
50 Philipp Aschenwald Austria 36 -531
51 Rok Tarman Słowenia 35 -532
52 Mika Schwann Austria 34 -533
  Michael Glasder USA 34 -533
54 Bartosz Czyż Polska 32 -535
  Przemysław Kantyka Polska 32 -535
56 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 31 -536
57 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 30 -537
58 Jakub Janda Czechy 28 -539
59 Jonathan Learoyd Francja 27 -540
60 Clemens Aigner Austria 25 -542
61 Gregor Schlierenzauer Austria 24 -543
  Justin Lisso Niemcy 24 -543
63 Paul Brasme Francja 23 -544
  Aleksandr Bazhenov Rosja 23 -544
65 Mats Bjerke Myhren Norwegia 20 -547
66 Sondre Ringen Norwegia 18 -549
67 Oscar P. Westerheim Norwegia 17 -550
68 Julian Hahn Niemcy 16 -551
69 Florian Altenburger Austria 15 -552
70 Michael Hayboeck Austria 14 -553
  Paweł W±sek Polska 14 -553
72 Robin Pedersen Norwegia 10 -557
73 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 9 -558
74 Marius Lindvik Norwegia 8 -559
  Vojtech Stursa Czechy 8 -559
  William Rhoads USA 8 -559
77 Frans Taehkaevuori Finlandia 7 -560
  Krzysztof Miętus Polska 7 -560
  Richard Haukedal Norwegia 7 -560
80 Yuya Yamada Japonia 6 -561
81 Tobias Birchler Szwajcaria 4 -563
82 Tom Hilde Norwegia 3 -564
83 Cedrik Weigel Niemcy 2 -565
84 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 1 -566
  Janni Reisenauer Austria 1 -566
  Marat Zhaparov Kazachstan 1 -566
  Matjaz Pungertar Słowenia 1 -566
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 1743  
2 Austria Austria 1112 -631
3 Niemcy Niemcy 1070 -673
4 Polska Polska 1032 -711
5 Norwegia Norwegia 455 -1288
6 Czechy Czechy 262 -1481
7 Szwajcaria Szwajcaria 187 -1556
8 Francja Francja 160 -1583
9 USA USA 116 -1627
10 Włochy Włochy 109 -1634
11 Finlandia Finlandia 67 -1676
12 Japonia Japonia 61 -1682
13 Estonia Estonia 38 -1705
14 Kanada Kanada 30 -1713
15 Rosja Rosja 23 -1720
16 Turcja Turcja 9 -1734
17 Kazachstan Kazachstan 1 -1742

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
02:00
CoC Sapporo
08:00
P¦ kobiet Zao
08:30
CoC kobiet Planica
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs druż.
09:10
CoC kobiet Planica
10:00
CoC kobiet Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
15:15
FIS Cup Planica
konkurs ind.
16:15
P¦ Zakopane
konkurs druż.
20 stycznia 2019 (niedziela)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
06:45
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
08:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »