TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
08.07.2017 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Klemens Murańka Polska 108.5 108.5 253.6
2 Rok Justin Słowenia 107.5 108.5 242.3
3 Kevin Bickner USA 106.0 115.0 238.0
4 Constantin Schmid Niemcy 107.5 108.0 235.0
5 Felix Hoffmann Niemcy 110.0 105.5 234.9
6 Timi Zajc Słowenia 103.5 112.5 229.1
7 Tilen Bartol Słowenia 109.5 101.0 228.2
8 Miran Zupancic Słowenia 101.5 107.0 227.7
9 Yuken Iwasa Japonia 105.0 109.0 227.6
10 Bor Pavlovcic Słowenia 105.0 100.5 227.5
11 Przemysław Kantyka Polska 108.0 105.5 226.9
12 Andraz Pograjc Słowenia 99.5 109.5 226.4
13 Martin Hamann Niemcy 109.0 103.5 225.7
  Cestmir Kozisek Czechy 104.0 103.0 225.7
15 Rok Tarman Słowenia 103.5 109.0 222.3
16 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 105.0 107.5 221.3
17 Paul Brasme Francja 103.5 105.0 220.7
18 Lukas Wagner Niemcy 108.0 100.0 220.5
19 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 110.0 98.5 219.2
20 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 107.5 103.0 218.5
21 Tim Fuchs Niemcy 104.5 98.5 217.6
22 Tomaz Naglic Słowenia 105.0 99.0 216.7
23 William Rhoads USA 101.0 107.5 216.6
24 Daniel Huber Austria 105.0 106.0 214.6
25 Elias Tollinger Austria 104.0 104.0 214.5
26 Nejc Dezman Słowenia 103.0 105.0 214.4
27 Tobias Birchler Szwajcaria 102.5 104.0 212.2
28 Michael Glasder USA 103.5 104.0 211.9
29 Ziga Jelar Słowenia 104.0 98.5 211.7
30 Luca Egloff Szwajcaria 103.5 102.0 210.8
31 Richard Haukedal Norwegia 103.5   108.5
32 Marius Lindvik Norwegia 102.0   108.3
33 Julian Hahn Niemcy 101.0   107.8
34 Philipp Aschenwald Austria 100.0   107.4
35 Lukas Hlava Czechy 100.0   106.8
36 Andreas Schuler Szwajcaria 102.0   106.7
37 Aleksander Zniszczoł Polska 102.0   106.6
38 Martti Nomme Estonia 101.5   106.0
39 Filip Sakala Czechy 102.0   105.5
40 Paweł W±sek Polska 98.5   103.6
  Adrian Sell Niemcy 100.5   103.6
42 Matjaz Pungertar Słowenia 100.5   102.3
43 Florian Altenburger Austria 99.0   101.7
44 Maximilian Steiner Austria 98.5   101.5
45 Aljaz Vodan Słowenia 97.5   99.7
46 Andraz Modic Słowenia 98.0   98.9
47 Stefan Huber Austria 96.5   98.8
48 Roberto Dellasega Włochy 97.0   97.3
  Jonathan Learoyd Francja 96.5   97.3
50 Vladislav Boyarintsev Rosja 95.5   94.7
  Bartosz Czyż Polska 95.5   94.7
52 Giovanni Bresadola Włochy 96.5   93.7
53 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 94.5   93.5
54 Joshua Maurer Kanada 94.5   92.6
55 Ren Nikaido Japonia 93.5   92.4
56 Federico Cecon Włochy 92.5   91.9
57 Muhammet Ali Bedir Turcja 94.0   89.8
58 Riki Kurita Japonia 91.5   89.1
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 93.5   88.7
60 Sorin Iulian Pitea Rumunia 91.0   87.2
61 Thomas Roch Dupland Francja 91.0   85.9
62 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 92.0   85.6
63 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 92.0   84.3
64 Yevgen Marusyak Ukraina 90.5   83.8
65 Hunor Farkas Rumunia 87.5   78.8
66 Stepan Pasichnyk Ukraina 86.5   75.7
67 Alexey Korolev Kazachstan 81.5   69.6
68 Konstantin Sokolenko Kazachstan 81.0   67.0
69 Kevin Maltsev Estonia 80.0   62.2
70 Frantisek Holik Czechy DNS   DNS

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »