TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
17.09.2017 - Trondheim (Norwegia) K-124
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Timi Zajc Słowenia 137.5 142.0 278.5
2 Tilen Bartol Słowenia 142.5 146.0 277.0
3 Constantin Schmid Niemcy 134.5 140.5 271.9
4 Daniel Huber Austria 142.0 135.0 265.6
5 Klemens Murańka Polska 137.5 135.0 264.0
6 Richard Freitag Niemcy 134.0 140.0 262.3
7 Pius Paschke Niemcy 136.0 135.5 260.2
8 Bor Pavlovcic Słowenia 133.0 134.5 255.3
9 Joachim Hauer Norwegia 135.0 133.0 253.3
10 Aleksander Zniszczoł Polska 131.0 136.5 247.7
11 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 130.5 136.0 247.6
12 Thomas Lackner Austria 129.5 133.5 246.9
13 Domen Prevc Słowenia 133.5 128.5 244.0
14 Mats Bjerke Myhren Norwegia 128.5 131.5 243.7
15 Moritz Baer Niemcy 132.5 130.5 243.3
16 Jan Ziobro Polska 134.5 130.0 243.0
17 Maximilian Steiner Austria 130.5 132.5 241.6
18 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 133.0 128.5 240.0
19 Bartłomiej Kłusek Polska 126.5 132.0 237.5
20 Joakim Aune Norwegia 132.5 130.5 237.3
21 Andraz Pograjc Słowenia 131.5 132.0 236.8
22 Clemens Aigner Austria 127.5 131.0 234.5
23 Marius Lindvik Norwegia 128.5 130.5 233.5
24 Richard Haukedal Norwegia 129.5 129.0 232.0
25 Yuya Yamada Japonia 129.5 127.5 229.3
26 Cestmir Kozisek Czechy 123.0 129.0 228.6
27 Florian Altenburger Austria 124.5 130.0 228.2
28 Andreas Kofler Austria 126.0 124.5 223.5
29 Rok Tarman Słowenia 126.0 126.5 223.2
30 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 128.5 124.0 220.0
31 Lukas Hlava Czechy 123.0   107.1
32 Julian Hahn Niemcy 123.0   106.4
33 Robin Pedersen Norwegia 122.0   104.4
34 Elias Vaenskae Finlandia 124.0   104.2
35 Martin Hamann Niemcy 122.0   104.1
36 Thomas Aasen Markeng Norwegia 123.5   102.9
37 Felix Hoffmann Niemcy 122.0   102.3
38 Filip Sakala Czechy 123.0   101.6
39 Fatih Arda Ipcioglu Turcja 121.0   99.7
40 Fredrik Bjerkeengen Norwegia 120.0   99.0
41 William Rhoads USA 117.0   98.5
42 Maksim Sergeev Rosja 119.5   97.0
43 Joshua Maurer Kanada 121.0   96.9
44 Aleksandr Bazhenov Rosja 119.5   96.4
45 Tomofumi Naito Japonia 120.5   94.6
46 Frans Taehkaevuori Finlandia 117.0   93.9
47 Krzysztof Miętus Polska 113.0   92.8
48 Minato Mabuchi Japonia 116.0   88.7
49 Matthew Soukup Kanada 115.5   87.7
50 Casey Larson USA 113.0   83.1
51 Vladislav Boyarintsev Rosja 114.0   82.8
52 Henri Kavilo Finlandia 110.0   76.7
53 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 106.5   71.5
54 Kenta Takehana Japonia 99.0   58.8
55 Nejc Dezman Słowenia 95.5   46.0
56 Sondre Ringen Norwegia 124.0   DSQ
57 Michael Glasder USA 130.0   DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2017 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2017

Letni Puchar Kontynentalny 2017

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Klimow pierwszym Rosjaninem ze zwycięstwem w P¦ »                         Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »