TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - FIS Cup 2011/2012
Period 1
16.07.2011   Villach Austria HS-98 K-90
17.07.2011   Villach Austria HS-98 K-90
28.07.2011 20:00 Gerardmer Francja HS-72 K-65
29.07.2011 10:00 Gerardmer Francja HS-72 K-65
06.08.2011 14:30 Szczyrk Polska HS-106 K-95
07.08.2011 14:30 Szczyrk Polska HS-106 K-95
19.08.2011   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
20.08.2011   Einsiedeln Szwajcaria HS-117 K-105
Period 2
09.12.2011   Nottoden Norwegia HS-100 K-90
10.12.2011   Nottoden Norwegia HS-100 K-90
17.12.2011   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80 odwołane
18.12.2011   Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80 odwołane
14.01.2012 09:00 Val di Fiemme Włochy HS-106 K-95
15.01.2012 09:00 Val di Fiemme Włochy HS-106 K-95
28.01.2012 10:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
29.01.2012 10:00 Szczyrk Polska HS-106 K-95
04.02.2012 12:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
05.02.2012 12:30 Kranj Słowenia HS-109 K-100
18.02.2012 14:00 Liberec Czechy HS-100 K-90 za 03.03.2012
18.02.2012 18:30 Brattleboro USA HS-98 K-90
19.02.2012 13:30 Liberec Czechy HS-100 K-90 za 04.03.2012
19.02.2012 18:30 Brattleboro USA HS-98 K-90
25.02.2012 13:00 Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
26.02.2012 11:00 Baiersbronn Niemcy HS-90 K-85
17.03.2012 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80 za 17.12.2011
18.03.2012 10:30 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-89 K-80 za 18.12.2011
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Cene Prevc Słowenia 401  
2 Rok Justin Słowenia 325 -76
3 Michael Dreher Niemcy 281 -120
4 Pius Paschke Niemcy 239 -162
5 Cestmir Kozisek Czechy 236 -165
6 Matic Kramarsic Słowenia 229 -172
7 Anders Johnson USA 228 -173
8 Johannes Obermayr Austria 225 -176
  Elias Tollinger Austria 225 -176
10 Pascal Bodmer Niemcy 211 -190
11 Pascal Sommer Szwajcaria 210 -191
12 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -201
13 Eric Mitchell Kanada 197 -204
14 Jan Maylaender Niemcy 190 -211
15 Christian Heim Niemcy 188 -213
16 Florian Schabereiter Austria 183 -218
17 Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -221
  Stefan Kraft Austria 180 -221
  Ulrich Wohlgenannt Austria 180 -221
20 Vojtech Stursa Czechy 172 -229
21 Ernest Prislic Słowenia 171 -230
22 Niklas Wangler Niemcy 165 -236
23 Milos Kadlec Czechy 164 -237
24 Nicholas Alexander USA 162 -239
25 Pascal Kaelin Szwajcaria 160 -241
  Clemens Aigner Austria 160 -241
  Anze Lanisek Słowenia 160 -241
  Luka Brnot Słowenia 160 -241
  Chris Lamb USA 160 -241
30 Nicholas Fairall USA 151 -250
31 Alessio de Crignis Włochy 148 -253
32 Thomas Lackner Austria 147 -254
33 Florian Menz Niemcy 145 -256
  Kevin Horlacher Niemcy 145 -256
35 Espen Roee Norwegia 140 -261
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -261
  Rok Zima Słowenia 140 -261
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 140 -261
  Danny Queck Niemcy 140 -261
40 Lukas Wagner Niemcy 139 -262
41 Johannes Loehmann Niemcy 137 -264
42 Dominik Maier Niemcy 136 -265
  Reruhi Shimizu Japonia 136 -265
44 Dusty Korek Kanada 129 -272
45 Sepp Lechner Niemcy 128 -273
46 Krzysztof Biegun Polska 127 -274
47 Franz Weiss Niemcy 125 -276
48 Taro Takayanagi Japonia 120 -281
49 Ondrej Vaculik Czechy 112 -289
50 Michael Glasder USA 111 -290
  Tomas Friedrich Czechy 111 -290
52 Robert Hrgota Słowenia 109 -292
53 Dawid Kanik Polska 107 -294
54 Simon Greiderer Austria 106 -295
55 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -296
56 Andrey Pachin Rosja 104 -297
57 Alexey Korolev Kazachstan 100 -301
  Marinus Kraus Niemcy 100 -301
  Tommy Lianes Norwegia 100 -301
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -301
  Phillip Sjoeen Norwegia 100 -301
  Jaka Hvala Słowenia 100 -301
  Markus Eggenhofer Austria 100 -301
64 Elias Pfannenstill Austria 99 -302
65 Kento Sakuyama Japonia 95 -306
66 Michael Herrmann Niemcy 94 -307
67 Francois Braud Francja 90 -311
  Artur Kukuła Polska 90 -311
  David Siegel Niemcy 90 -311
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 90 -311
71 Alexander Shuvalov Rosja 87 -314
  Roberto Dellasega Włochy 87 -314
73 Georg Späth Niemcy 81 -320
74 Nejc Dezman Słowenia 80 -321
75 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -322
76 Sondre Myhre Norwegia 76 -325
  Karl Geiger Niemcy 76 -325
  Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -325
79 Remus Tudor Rumunia 75 -326
80 Mikhail Maksimochkin Rosja 74 -327
81 Dominik Maylaender Niemcy 73 -328
  Szymon Szostok Polska 73 -328
83 Adrian Schuler Szwajcaria 70 -331
  Petr Chaadaev Rosja 70 -331
85 Daniel Fudel Niemcy 69 -332
86 Maxime Laheurte Francja 68 -333
  Tobias Lugert Niemcy 68 -333
  Pascal Egloff Szwajcaria 68 -333
  Thomas Ortner Austria 68 -333
90 Marc Ganserer Niemcy 67 -334
91 Christoph Stauder Austria 65 -336
92 Nejc Seretinek Słowenia 63 -338
  Oldrik van der Aalst Holandia 63 -338
94 Jiri Mazoch Czechy 62 -339
  Alexander Haupt USA 62 -339
  Hubert Blaha Czechy 62 -339
  Alexander Mitz Szwecja 62 -339
  Filip Sakala Czechy 62 -339
99 Daniel Huber Austria 60 -341
  Mateusz Kojzar Polska 60 -341
101 Nico Hermann Niemcy 58 -343
  Gauthier Airiau Francja 58 -343
  Felix Brodauf Niemcy 58 -343
104 Gasper Bartol Słowenia 56 -345
105 Rok Mandl Słowenia 55 -346
106 Mika Kulmala Finlandia 54 -347
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -347
108 Kenshiro Ito Japonia 53 -348
109 Sondre Skeie Norwegia 51 -350
110 Jan Matura Czechy 50 -351
  Luca Egloff Szwajcaria 50 -351
112 Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -352
113 Bjoern Koch Austria 48 -353
  Tim Babnik Słowenia 48 -353
115 Matthew Rowley Kanada 47 -354
116 Nils Wilfert Niemcy 46 -355
  Martin Baumunk Niemcy 46 -355
  Jon Haakon Moe Norwegia 46 -355
  Philipp Aschenwald Austria 46 -355
  Trevor Wert USA 46 -355
121 Borek Sedlak Czechy 45 -356
  Olivier Anken Szwajcaria 45 -356
  Andrew Bliss USA 45 -356
  Miran Zupancic Słowenia 45 -356
125 Joshua Maurer Kanada 44 -357
  Ozbej Ferkov Słowenia 44 -357
  Christian Reiter Austria 44 -357
  Ludwig Pohle Niemcy 44 -357
129 Daniel Althaus Niemcy 43 -358
130 Alexander Schmid Niemcy 41 -360
131 David Winkler Niemcy 40 -361
  Marco Aberger Austria 40 -361
  Martin Cikl Czechy 40 -361
134 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -362
  Anze Semenic Słowenia 39 -362
136 Hyrum Bailey USA 38 -363
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -363
  Alois Schwinghammer Niemcy 38 -363
139 Thomas Hofer Austria 36 -365
  Fabian Waldis Szwajcaria 36 -365
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -365
142 Stefan Hayboeck Austria 35 -366
  Ron Moeckel Niemcy 35 -366
144 Vladomyr Hlyvka Ukraina 34 -367
145 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -368
  Daniel Wenig Niemcy 33 -368
147 Juho Ojala Finlandia 32 -369
  Tobias Loeffler Niemcy 32 -369
  Felix Schoft Niemcy 32 -369
150 Mathias Ristad Norwegia 31 -370
  Johann Andre Forfang Norwegia 31 -370
  Matic Rogelj Słowenia 31 -370
  Robin Tanner Niemcy 31 -370
154 Grigoriy Leontyev Rosja 30 -371
155 William Rhoads USA 29 -372
  Tim Heinrich Niemcy 29 -372
  Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -372
158 Francesco Hollaus Austria 28 -373
  Michael Lunardi Włochy 28 -373
160 Christian Friberg USA 27 -374
161 Tobias Bogner Niemcy 26 -375
  Wilfried Cailleau Francja 26 -375
  Jure Bogataj Słowenia 26 -375
164 Sebastian Hebel Polska 25 -376
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 25 -376
  Samuel Guy Francja 25 -376
167 Robert Valentin Tatu Rumunia 24 -377
  Łukasz Rutkowski Polska 24 -377
  Sebastien Lacroix Francja 24 -377
170 Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -378
  Nicolas Martin Francja 23 -378
  Josef Larsson Szwecja 23 -378
  Tomaz Verbajs Słowenia 23 -378
  Christoph Mueller Niemcy 23 -378
175 Vit Hacek Czechy 22 -379
  Ziga Mandl Słowenia 22 -379
  Eduard Torok Rumunia 22 -379
  Vladislav Boyarintsev Rosja 22 -379
  Florian Horst Niemcy 22 -379
  Alexey Romashov Rosja 22 -379
  Ivan Lanin Rosja 22 -379
182 Franz Roeder Niemcy 21 -380
183 Gasper Martincic Słowenia 20 -381
  Lukas Mueller Austria 20 -381
185 Rogan Reid Kanada 19 -382
  Brian Wallace USA 19 -382
187 Piotr Mojżesz Polska 18 -383
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -383
  Adam Ruda Polska 18 -383
  Vital Anken Szwajcaria 18 -383
  Tyler Hutchins USA 18 -383
192 Sorin Iulian Pitea Rumunia 17 -384
  Geoffrey Lafarge Francja 17 -384
  Vladimir Polushin Kazachstan 17 -384
195 Ben Loomis USA 16 -385
  Stefan Huber Austria 16 -385
197 Radik Zhaparov Kazachstan 15 -386
198 Jaka Kosec Słowenia 14 -387
  Matej Dobovsek Słowenia 14 -387
  Kevin Goeschl Austria 14 -387
  Florian Altenburger Austria 14 -387
  Sebastian Reuschel Niemcy 14 -387
203 Matthew Soukup Kanada 13 -388
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 13 -388
  Jonathan Siegel Niemcy 13 -388
  AJ Brown USA 13 -388
  Kevin Bickner USA 13 -388
  Patrik Lichy Słowacja 13 -388
209 Benjamin Raffort Francja 12 -389
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -389
  Krzysztof Leja Polska 12 -389
  Alex Miller USA 12 -389
  Konrad Janota Polska 12 -389
  Faik Yuksel Turcja 12 -389
  Killian Peier Szwajcaria 12 -389
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -389
  Nicholas Mattoon USA 12 -389
  Alexey Buyvolov Rosja 12 -389
219 Hannes Kellner Niemcy 11 -390
  Sergey Bychkov Rosja 11 -390
  Daniel Weiss Niemcy 11 -390
  Trevor Edlund USA 11 -390
223 Marat Zhaparov Kazachstan 10 -391
  Joergen Graabak Norwegia 10 -391
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -391
226 Marco Grigoli Szwajcaria 9 -392
  Thomas Diethart Austria 9 -392
  Piotr ¦wierczek Polska 9 -392
229 Andreas Wellinger Niemcy 8 -393
  Patrick Aschenwald Austria 8 -393
  Lars Antonissen Holandia 8 -393
  Pavel Farkas Czechy 8 -393
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -393
234 Sven Lehenberger Niemcy 7 -394
  Stephan Leyhe Niemcy 7 -394
  Ruben de Wit Holandia 7 -394
  Henrik Heinz Niemcy 7 -394
238 Mateusz Cie¶lar Polska 6 -395
  Oliver Kamienski Niemcy 6 -395
240 Florian Gugg Austria 5 -396
  Rico de Jong Holandia 5 -396
  Jaka Rus Słowenia 5 -396
  Jaka Tesovnik Słowenia 5 -396
  Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -396
245 Matej Likar Słowenia 4 -397
  Dmitry Sporynin Rosja 4 -397
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -397
248 Jakub Przybyła Polska 3 -398
  Jernej Klaric Słowenia 3 -398
  Willy Graves USA 3 -398
  Nicolas Gonthier Francja 3 -398
  Lucas Schaffer Austria 3 -398
  Federico Cecon Włochy 3 -398
  Casey Larson USA 3 -398
  Andre Denney USA 3 -398
256 Jani Korhonen Finlandia 2 -399
  Gasper Vodan Słowenia 2 -399
258 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -400
  Diego Dellasega Włochy 1 -400
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -400
  Daniel Simov Bułgaria 1 -400
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -400
  Shyngys Kalykov Kazachstan 1 -400
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -400
  Zhandong Tian Chiny 1 -400
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3861  
2 Słowenia Słowenia 2432 -1429
3 Austria Austria 2172 -1689
4 Norwegia Norwegia 1233 -2628
5 USA USA 1182 -2679
6 Czechy Czechy 1146 -2715
7 Szwajcaria Szwajcaria 728 -3133
8 Kanada Kanada 649 -3212
9 Polska Polska 596 -3265
10 Francja Francja 486 -3375
11 Rosja Rosja 467 -3394
12 Japonia Japonia 404 -3457
13 Kazachstan Kazachstan 314 -3547
14 Włochy Włochy 267 -3594
15 Ukraina Ukraina 156 -3705
16 Finlandia Finlandia 143 -3718
17 Rumunia Rumunia 139 -3722
18 Szwecja Szwecja 85 -3776
19 Holandia Holandia 83 -3778
20 Estonia Estonia 76 -3785
21 Słowacja Słowacja 13 -3848
22 Turcja Turcja 12 -3849
23 Bułgaria Bułgaria 1 -3860
  Chiny Chiny 1 -3860
Wyniki konkursów
16.07.2011 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
17.07.2011 Villach Austria K-90
Zwycięzca: Reruhi Shimizu (Japonia)
28.07.2011 Gerardmer Francja K-65
Zwycięzca: Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)
29.07.2011 Gerardmer Francja K-65
Zwycięzca: Mackenzie Boyd-Clowes (Kanada)
06.08.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Vitaliy Shumbarets (Ukraina)
07.08.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Eric Mitchell (Kanada)
19.08.2011 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
20.08.2011 Einsiedeln Szwajcaria K-105
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
09.12.2011 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Simen Key Grimsrud (Norwegia)
10.12.2011 Notodden Norwegia K-90
Zwycięzca: Espen Roee (Norwegia)
14.01.2012 Val di Fiemme Włochy K-95
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
15.01.2012 Val di Fiemme Włochy K-95
Zwycięzca: Rok Justin (Słowenia)
28.01.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
29.01.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Matic Kramarsic (Słowenia)
04.02.2012 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Jaka Hvala (Słowenia)
05.02.2012 Kranj Słowenia K-100
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
18.02.2012 Liberec Czechy K-90
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
18.02.2012 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Anders Johnson (USA)
19.02.2012 Brattleboro USA K-88
Zwycięzca: Anders Johnson (USA)
25.02.2012 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Pascal Bodmer (Niemcy)
26.02.2012 Baiersbronn Niemcy K-85
Zwycięzca: Christian Heim (Niemcy)
17.03.2012 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
18.03.2012 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Michael Dreher (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »