Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 26.02.2012, Baiersbronn K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rok Justin Słowenia 325  
2 Cene Prevc Słowenia 306 -19
3 Cestmir Kozisek Czechy 236 -89
4 Matic Kramarsic Słowenia 229 -96
5 Anders Johnson USA 228 -97
6 Johannes Obermayr Austria 225 -100
7 Elias Tollinger Austria 218 -107
8 Pascal Sommer Szwajcaria 209 -116
9 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -125
10 Eric Mitchell Kanada 197 -128
11 Florian Schabereiter Austria 183 -142
12 Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -145
  Stefan Kraft Austria 180 -145
  Ulrich Wohlgenannt Austria 180 -145
15 Christian Heim Niemcy 175 -150
16 Ernest Prislic Słowenia 171 -154
17 Niklas Wangler Niemcy 165 -160
18 Milos Kadlec Czechy 164 -161
19 Clemens Aigner Austria 160 -165
  Anze Lanisek Słowenia 160 -165
  Luka Brnot Słowenia 160 -165
  Chris Lamb USA 160 -165
23 Vojtech Stursa Czechy 156 -169
24 Pascal Bodmer Niemcy 150 -175
25 Alessio de Crignis Włochy 148 -177
26 Thomas Lackner Austria 147 -178
27 Nicholas Fairall USA 141 -184
28 Espen Roee Norwegia 140 -185
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -185
  Rok Zima Słowenia 140 -185
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 140 -185
  Jan Maylaender Niemcy 140 -185
33 Lukas Wagner Niemcy 139 -186
34 Johannes Loehmann Niemcy 137 -188
35 Reruhi Shimizu Japonia 136 -189
36 Pascal Kaelin Szwajcaria 129 -196
  Dusty Korek Kanada 129 -196
38 Florian Menz Niemcy 125 -200
  Franz Weiss Niemcy 125 -200
40 Taro Takayanagi Japonia 120 -205
41 Pius Paschke Niemcy 119 -206
42 Sepp Lechner Niemcy 118 -207
43 Nicholas Alexander USA 115 -210
44 Dominik Maier Niemcy 114 -211
45 Ondrej Vaculik Czechy 112 -213
46 Michael Glasder USA 111 -214
  Tomas Friedrich Czechy 111 -214
48 Robert Hrgota Słowenia 109 -216
49 Dawid Kanik Polska 107 -218
50 Simon Greiderer Austria 106 -219
51 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -220
52 Andrey Pachin Rosja 104 -221
53 Alexey Korolev Kazachstan 100 -225
  Tommy Lianes Norwegia 100 -225
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -225
  Phillip Sjoeen Norwegia 100 -225
  Jaka Hvala Słowenia 100 -225
  Markus Eggenhofer Austria 100 -225
59 Elias Pfannenstill Austria 99 -226
60 Kento Sakuyama Japonia 95 -230
61 Michael Herrmann Niemcy 92 -233
62 Francois Braud Francja 90 -235
  Artur Kukuła Polska 90 -235
  David Siegel Niemcy 90 -235
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 90 -235
66 Alexander Shuvalov Rosja 87 -238
  Roberto Dellasega Włochy 87 -238
68 Michael Dreher Niemcy 81 -244
69 Nejc Dezman Słowenia 80 -245
70 Krzysztof Biegun Polska 79 -246
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -246
72 Sondre Myhre Norwegia 76 -249
  Karl Geiger Niemcy 76 -249
  Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -249
75 Remus Tudor Rumunia 75 -250
76 Mikhail Maksimochkin Rosja 74 -251
77 Szymon Szostok Polska 73 -252
78 Petr Chaadaev Rosja 70 -255
79 Maxime Laheurte Francja 68 -257
  Tobias Lugert Niemcy 68 -257
  Thomas Ortner Austria 68 -257
82 Marc Ganserer Niemcy 67 -258
83 Christoph Stauder Austria 65 -260
84 Nejc Seretinek Słowenia 63 -262
  Oldrik van der Aalst Holandia 63 -262
86 Jiri Mazoch Czechy 62 -263
  Alexander Haupt USA 62 -263
  Hubert Blaha Czechy 62 -263
  Alexander Mitz Szwecja 62 -263
  Filip Sakala Czechy 62 -263
91 Daniel Huber Austria 60 -265
92 Mateusz Kojzar Polska 59 -266
93 Nico Hermann Niemcy 58 -267
  Gauthier Airiau Francja 58 -267
  Pascal Egloff Szwajcaria 58 -267
96 Gasper Bartol Słowenia 56 -269
97 Rok Mandl Słowenia 55 -270
  Georg Späth Niemcy 55 -270
99 Mika Kulmala Finlandia 54 -271
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -271
101 Kenshiro Ito Japonia 53 -272
102 Sondre Skeie Norwegia 51 -274
103 Jan Matura Czechy 50 -275
  Kevin Horlacher Niemcy 50 -275
  Luca Egloff Szwajcaria 50 -275
106 Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -276
  Adrian Schuler Szwajcaria 49 -276
108 Bjoern Koch Austria 48 -277
  Tim Babnik Słowenia 48 -277
110 Matthew Rowley Kanada 47 -278
111 Nils Wilfert Niemcy 46 -279
  Martin Baumunk Niemcy 46 -279
  Jon Haakon Moe Norwegia 46 -279
  Trevor Wert USA 46 -279
115 Borek Sedlak Czechy 45 -280
  Olivier Anken Szwajcaria 45 -280
  Andrew Bliss USA 45 -280
  Miran Zupancic Słowenia 45 -280
119 Joshua Maurer Kanada 44 -281
  Ozbej Ferkov Słowenia 44 -281
  Ludwig Pohle Niemcy 44 -281
  Christian Reiter Austria 44 -281
123 Daniel Fudel Niemcy 43 -282
  Daniel Althaus Niemcy 43 -282
125 Alexander Schmid Niemcy 41 -284
126 Marco Aberger Austria 40 -285
  Martin Cikl Czechy 40 -285
128 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -286
  Anze Semenic Słowenia 39 -286
130 Hyrum Bailey USA 38 -287
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -287
  Alois Schwinghammer Niemcy 38 -287
133 Fabian Waldis Szwajcaria 36 -289
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -289
135 Stefan Hayboeck Austria 35 -290
  Ron Moeckel Niemcy 35 -290
137 Vladomyr Hlyvka Ukraina 34 -291
138 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -292
139 Juho Ojala Finlandia 32 -293
  Tobias Loeffler Niemcy 32 -293
141 Mathias Ristad Norwegia 31 -294
  Johann Andre Forfang Norwegia 31 -294
  Matic Rogelj Słowenia 31 -294
  Robin Tanner Niemcy 31 -294
145 Grigoriy Leontyev Rosja 30 -295
146 William Rhoads USA 29 -296
  Dominik Maylaender Niemcy 29 -296
  Felix Brodauf Niemcy 29 -296
  Tim Heinrich Niemcy 29 -296
  Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -296
151 Francesco Hollaus Austria 28 -297
  Michael Lunardi Włochy 28 -297
153 Christian Friberg USA 27 -298
154 Tobias Bogner Niemcy 26 -299
  Wilfried Cailleau Francja 26 -299
  Jure Bogataj Słowenia 26 -299
157 Sebastian Hebel Polska 25 -300
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 25 -300
  Samuel Guy Francja 25 -300
160 Robert Valentin Tatu Rumunia 24 -301
  Łukasz Rutkowski Polska 24 -301
  Sebastien Lacroix Francja 24 -301
163 Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -302
  Nicolas Martin Francja 23 -302
  Josef Larsson Szwecja 23 -302
  Tomaz Verbajs Słowenia 23 -302
  Christoph Mueller Niemcy 23 -302
168 Vit Hacek Czechy 22 -303
  Ziga Mandl Słowenia 22 -303
  Eduard Torok Rumunia 22 -303
  Vladislav Boyarintsev Rosja 22 -303
  Florian Horst Niemcy 22 -303
  Alexey Romashov Rosja 22 -303
  Ivan Lanin Rosja 22 -303
175 Franz Roeder Niemcy 21 -304
176 Gasper Martincic Słowenia 20 -305
  Lukas Mueller Austria 20 -305
178 Rogan Reid Kanada 19 -306
  Brian Wallace USA 19 -306
180 Piotr Mojżesz Polska 18 -307
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -307
  Adam Ruda Polska 18 -307
  Vital Anken Szwajcaria 18 -307
  Tyler Hutchins USA 18 -307
185 Sorin Iulian Pitea Rumunia 17 -308
  Geoffrey Lafarge Francja 17 -308
  Vladimir Polushin Kazachstan 17 -308
188 Ben Loomis USA 16 -309
  Stefan Huber Austria 16 -309
190 Radik Zhaparov Kazachstan 15 -310
191 Jaka Kosec Słowenia 14 -311
  Matej Dobovsek Słowenia 14 -311
  Kevin Goeschl Austria 14 -311
  Florian Altenburger Austria 14 -311
  Sebastian Reuschel Niemcy 14 -311
  Philipp Aschenwald Austria 14 -311
197 Matthew Soukup Kanada 13 -312
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 13 -312
  Jonathan Siegel Niemcy 13 -312
  AJ Brown USA 13 -312
  Kevin Bickner USA 13 -312
  Patrik Lichy Słowacja 13 -312
203 Benjamin Raffort Francja 12 -313
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -313
  Krzysztof Leja Polska 12 -313
  Alex Miller USA 12 -313
  Konrad Janota Polska 12 -313
  Faik Yuksel Turcja 12 -313
  Killian Peier Szwajcaria 12 -313
  Nicholas Mattoon USA 12 -313
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -313
  Alexey Buyvolov Rosja 12 -313
213 Hannes Kellner Niemcy 11 -314
  Sergey Bychkov Rosja 11 -314
  Trevor Edlund USA 11 -314
  Daniel Weiss Niemcy 11 -314
217 Marat Zhaparov Kazachstan 10 -315
  Joergen Graabak Norwegia 10 -315
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -315
220 Marco Grigoli Szwajcaria 9 -316
  Thomas Diethart Austria 9 -316
  Piotr ¦wierczek Polska 9 -316
223 Andreas Wellinger Niemcy 8 -317
  Lars Antonissen Holandia 8 -317
  Pavel Farkas Czechy 8 -317
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -317
227 Sven Lehenberger Niemcy 7 -318
  Ruben de Wit Holandia 7 -318
  Henrik Heinz Niemcy 7 -318
230 Mateusz Cie¶lar Polska 6 -319
  Oliver Kamienski Niemcy 6 -319
232 Rico de Jong Holandia 5 -320
  Jaka Rus Słowenia 5 -320
  Jaka Tesovnik Słowenia 5 -320
  Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -320
236 Matej Likar Słowenia 4 -321
  Dmitry Sporynin Rosja 4 -321
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -321
239 Jakub Przybyła Polska 3 -322
  Jernej Klaric Słowenia 3 -322
  Willy Graves USA 3 -322
  Nicolas Gonthier Francja 3 -322
  Federico Cecon Włochy 3 -322
  Casey Larson USA 3 -322
  Andre Denney USA 3 -322
246 Jani Korhonen Finlandia 2 -323
  Gasper Vodan Słowenia 2 -323
248 Florian Gugg Austria 1 -324
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -324
  Diego Dellasega Włochy 1 -324
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -324
  Daniel Simov Bułgaria 1 -324
  Shyngys Kalykov Kazachstan 1 -324
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -324
  Zhandong Tian Chiny 1 -324
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -324
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2791  
2 Słowenia Słowenia 2337 -454
3 Austria Austria 2082 -709
4 Norwegia Norwegia 1233 -1558
5 Czechy Czechy 1130 -1661
6 USA USA 1125 -1666
7 Szwajcaria Szwajcaria 665 -2126
8 Kanada Kanada 649 -2142
9 Polska Polska 547 -2244
10 Francja Francja 486 -2305
11 Rosja Rosja 467 -2324
12 Japonia Japonia 404 -2387
13 Kazachstan Kazachstan 314 -2477
14 Włochy Włochy 267 -2524
15 Ukraina Ukraina 156 -2635
16 Finlandia Finlandia 143 -2648
17 Rumunia Rumunia 139 -2652
18 Szwecja Szwecja 85 -2706
19 Holandia Holandia 83 -2708
20 Estonia Estonia 76 -2715
21 Słowacja Słowacja 13 -2778
22 Turcja Turcja 12 -2779
23 Bułgaria Bułgaria 1 -2790
  Chiny Chiny 1 -2790

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich