Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 05.02.2012, Kranj K-100
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rok Justin Słowenia 325  
2 Matic Kramarsic Słowenia 229 -96
3 Johannes Obermayr Austria 225 -100
4 Elias Tollinger Austria 218 -107
5 Pascal Sommer Szwajcaria 209 -116
6 Cene Prevc Słowenia 206 -119
7 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -125
8 Stefan Kraft Austria 180 -145
  Ulrich Wohlgenannt Austria 180 -145
  Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -145
11 Eric Mitchell Kanada 177 -148
12 Niklas Wangler Niemcy 165 -160
13 Milos Kadlec Czechy 164 -161
14 Luka Brnot Słowenia 160 -165
  Clemens Aigner Austria 160 -165
  Anze Lanisek Słowenia 160 -165
17 Thomas Lackner Austria 147 -178
18 Florian Schabereiter Austria 141 -184
19 Alexey Pchelintsev Kazachstan 140 -185
  Jan Maylaender Niemcy 140 -185
  Espen Roee Norwegia 140 -185
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -185
  Rok Zima Słowenia 140 -185
24 Ernest Prislic Słowenia 139 -186
25 Reruhi Shimizu Japonia 136 -189
26 Cestmir Kozisek Czechy 126 -199
27 Florian Menz Niemcy 125 -200
28 Taro Takayanagi Japonia 120 -205
  Lukas Wagner Niemcy 120 -205
30 Pius Paschke Niemcy 119 -206
31 Vojtech Stursa Czechy 116 -209
32 Robert Hrgota Słowenia 109 -216
33 Dawid Kanik Polska 107 -218
34 Simon Greiderer Austria 106 -219
35 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -220
36 Andrey Pachin Rosja 104 -221
  Pascal Kaelin Szwajcaria 104 -221
38 Tommy Lianes Norwegia 100 -225
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -225
  Phillip Sjoeen Norwegia 100 -225
  Jaka Hvala Słowenia 100 -225
  Markus Eggenhofer Austria 100 -225
  Alexey Korolev Kazachstan 100 -225
44 Elias Pfannenstill Austria 99 -226
45 Kento Sakuyama Japonia 95 -230
46 Tomas Friedrich Czechy 93 -232
47 Michael Herrmann Niemcy 92 -233
48 Francois Braud Francja 90 -235
49 Alessio de Crignis Włochy 88 -237
50 Alexander Shuvalov Rosja 87 -238
51 Ondrej Vaculik Czechy 86 -239
52 Artur Kukuła Polska 83 -242
53 Michael Dreher Niemcy 81 -244
  Nicholas Fairall USA 81 -244
55 Nejc Dezman Słowenia 80 -245
56 Krzysztof Biegun Polska 79 -246
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -246
58 Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -249
  Sondre Myhre Norwegia 76 -249
60 Remus Tudor Rumunia 75 -250
61 Mikhail Maksimochkin Rosja 74 -251
62 Petr Chaadaev Rosja 70 -255
63 Thomas Ortner Austria 68 -257
  Maxime Laheurte Francja 68 -257
  Tobias Lugert Niemcy 68 -257
66 Christoph Stauder Austria 65 -260
67 Oldrik van der Aalst Holandia 63 -262
68 Alexander Mitz Szwecja 62 -263
69 Daniel Huber Austria 60 -265
  Szymon Szostok Polska 60 -265
  Karl Geiger Niemcy 60 -265
72 Mateusz Kojzar Polska 59 -266
73 Pascal Egloff Szwajcaria 58 -267
  Nico Hermann Niemcy 58 -267
  Gauthier Airiau Francja 58 -267
76 Gasper Bartol Słowenia 56 -269
77 Roberto Dellasega Włochy 55 -270
  Rok Mandl Słowenia 55 -270
  Georg Späth Niemcy 55 -270
80 Mika Kulmala Finlandia 54 -271
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -271
82 Kenshiro Ito Japonia 53 -272
83 Sondre Skeie Norwegia 51 -274
84 Hubert Blaha Czechy 50 -275
  Luca Egloff Szwajcaria 50 -275
  Sepp Lechner Niemcy 50 -275
87 Adrian Schuler Szwajcaria 49 -276
  Dusty Korek Kanada 49 -276
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -276
90 Tim Babnik Słowenia 48 -277
  Bjoern Koch Austria 48 -277
92 Matthew Rowley Kanada 47 -278
93 Jon Haakon Moe Norwegia 46 -279
  Dominik Maier Niemcy 46 -279
95 Miran Zupancic Słowenia 45 -280
96 Christian Reiter Austria 44 -281
97 Marco Aberger Austria 40 -285
  Jiri Mazoch Czechy 40 -285
99 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -286
  Anze Semenic Słowenia 39 -286
101 Alois Schwinghammer Niemcy 38 -287
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -287
103 Fabian Waldis Szwajcaria 36 -289
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -289
105 Stefan Hayboeck Austria 35 -290
106 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -292
107 Tobias Loeffler Niemcy 32 -293
  Juho Ojala Finlandia 32 -293
  Christian Heim Niemcy 32 -293
110 Robin Tanner Niemcy 31 -294
  Mathias Ristad Norwegia 31 -294
  Johann Andre Forfang Norwegia 31 -294
113 Grigoriy Leontyev Rosja 30 -295
114 Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -296
  Dominik Maylaender Niemcy 29 -296
116 Francesco Hollaus Austria 28 -297
  Michael Lunardi Włochy 28 -297
  Anders Johnson USA 28 -297
  Daniel Fudel Niemcy 28 -297
120 Wilfried Cailleau Francja 26 -299
  Jure Bogataj Słowenia 26 -299
  Tobias Bogner Niemcy 26 -299
123 Samuel Guy Francja 25 -300
  Sebastian Hebel Polska 25 -300
125 Sebastien Lacroix Francja 24 -301
  Łukasz Rutkowski Polska 24 -301
127 Nicolas Martin Francja 23 -302
  Josef Larsson Szwecja 23 -302
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -302
130 Florian Horst Niemcy 22 -303
  Alexey Romashov Rosja 22 -303
  Ivan Lanin Rosja 22 -303
  Vit Hacek Czechy 22 -303
  Ziga Mandl Słowenia 22 -303
  Vladislav Boyarintsev Rosja 22 -303
136 Franz Roeder Niemcy 21 -304
137 Gasper Martincic Słowenia 20 -305
  Lukas Mueller Austria 20 -305
139 Vital Anken Szwajcaria 18 -307
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -307
141 Geoffrey Lafarge Francja 17 -308
142 Stefan Huber Austria 16 -309
143 Radik Zhaparov Kazachstan 15 -310
  Nicholas Alexander USA 15 -310
145 Kevin Goeschl Austria 14 -311
  Florian Altenburger Austria 14 -311
  Sebastian Reuschel Niemcy 14 -311
  Philipp Aschenwald Austria 14 -311
  Jaka Kosec Słowenia 14 -311
  Matej Dobovsek Słowenia 14 -311
151 Tomaz Verbajs Słowenia 13 -312
  Patrik Lichy Słowacja 13 -312
153 Johannes Loehmann Niemcy 12 -313
  Killian Peier Szwajcaria 12 -313
  Faik Yuksel Turcja 12 -313
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -313
  Alexey Buyvolov Rosja 12 -313
  Piotr Mojżesz Polska 12 -313
  Benjamin Raffort Francja 12 -313
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -313
  Krzysztof Leja Polska 12 -313
162 Sergey Bychkov Rosja 11 -314
  Marc Ganserer Niemcy 11 -314
  Daniel Weiss Niemcy 11 -314
  Hannes Kellner Niemcy 11 -314
  Christian Friberg USA 11 -314
167 Marat Zhaparov Kazachstan 10 -315
  Joergen Graabak Norwegia 10 -315
  Daniel Althaus Niemcy 10 -315
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -315
171 Konrad Janota Polska 9 -316
  Thomas Diethart Austria 9 -316
  Piotr ¦wierczek Polska 9 -316
  Robert Valentin Tatu Rumunia 9 -316
  Marco Grigoli Szwajcaria 9 -316
  Adam Ruda Polska 9 -316
177 Brian Wallace USA 8 -317
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -317
  Andreas Wellinger Niemcy 8 -317
180 Ruben de Wit Holandia 7 -318
  Henrik Heinz Niemcy 7 -318
  Olivier Anken Szwajcaria 7 -318
183 Oliver Kamienski Niemcy 6 -319
  Mateusz Cie¶lar Polska 6 -319
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 6 -319
  Alexander Schmid Niemcy 6 -319
187 Jaka Tesovnik Słowenia 5 -320
  Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -320
  Felix Brodauf Niemcy 5 -320
190 Dmitry Sporynin Rosja 4 -321
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -321
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 4 -321
193 Jakub Przybyła Polska 3 -322
  Nicolas Gonthier Francja 3 -322
  Federico Cecon Włochy 3 -322
196 Jani Korhonen Finlandia 2 -323
  Gasper Vodan Słowenia 2 -323
198 Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -324
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -324
  Michael Glasder USA 1 -324
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -324
  Diego Dellasega Włochy 1 -324
  Florian Gugg Austria 1 -324
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -324
  Daniel Simov Bułgaria 1 -324
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2045  
2 Austria Austria 2040 -5
3 Niemcy Niemcy 1531 -514
4 Norwegia Norwegia 1122 -923
5 Czechy Czechy 697 -1348
6 Szwajcaria Szwajcaria 602 -1443
7 Polska Polska 509 -1536
8 Francja Francja 486 -1559
9 Kanada Kanada 473 -1572
10 Rosja Rosja 467 -1578
11 Japonia Japonia 404 -1641
12 Kazachstan Kazachstan 283 -1762
13 Włochy Włochy 175 -1870
14 USA USA 144 -1901
15 Finlandia Finlandia 143 -1902
16 Ukraina Ukraina 122 -1923
17 Rumunia Rumunia 91 -1954
18 Szwecja Szwecja 85 -1960
19 Estonia Estonia 76 -1969
20 Holandia Holandia 70 -1975
21 Słowacja Słowacja 13 -2032
22 Turcja Turcja 12 -2033
23 Bułgaria Bułgaria 1 -2044

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich