Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 20.08.2011, Einsiedeln K-105
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Johannes Obermayr Austria 201  
2 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -1
3 Elias Tollinger Austria 180 -21
  Stefan Kraft Austria 180 -21
5 Eric Mitchell Kanada 177 -24
6 Pascal Sommer Szwajcaria 174 -27
7 Niklas Wangler Niemcy 165 -36
8 Florian Schabereiter Austria 141 -60
9 Jan Maylaender Niemcy 140 -61
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -61
11 Reruhi Shimizu Japonia 136 -65
12 Florian Menz Niemcy 125 -76
13 Taro Takayanagi Japonia 120 -81
  Lukas Wagner Niemcy 120 -81
  Luka Brnot Słowenia 120 -81
16 Robert Hrgota Słowenia 109 -92
17 Andrey Pachin Rosja 104 -97
  Pascal Kaelin Szwajcaria 104 -97
19 Markus Eggenhofer Austria 100 -101
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -101
21 Kento Sakuyama Japonia 95 -106
22 Dawid Kanik Polska 90 -111
  Francois Braud Francja 90 -111
24 Vojtech Stursa Czechy 88 -113
25 Thomas Lackner Austria 82 -119
26 Michael Dreher Niemcy 81 -120
  Nicholas Fairall USA 81 -120
28 Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -125
29 Maxime Laheurte Francja 68 -133
  Tobias Lugert Niemcy 68 -133
31 Pascal Egloff Szwajcaria 58 -143
  Nico Hermann Niemcy 58 -143
  Gauthier Airiau Francja 58 -143
34 Elias Pfannenstill Austria 57 -144
35 Rok Mandl Słowenia 55 -146
36 Mika Kulmala Finlandia 54 -147
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -147
38 Kenshiro Ito Japonia 53 -148
39 Daniel Huber Austria 51 -150
40 Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -152
  Dusty Korek Kanada 49 -152
42 Bjoern Koch Austria 47 -154
  Matthew Rowley Kanada 47 -154
44 Dominik Maier Niemcy 46 -155
45 Mikhail Maksimochkin Rosja 43 -158
  Artur Kukuła Polska 43 -158
  Krzysztof Biegun Polska 43 -158
48 Jiri Mazoch Czechy 40 -161
49 Andraz Pograjc Słowenia 38 -163
  Alois Schwinghammer Niemcy 38 -163
51 Luca Egloff Szwajcaria 37 -164
  Pius Paschke Niemcy 37 -164
53 Alessio de Crignis Włochy 36 -165
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -165
  Fabian Waldis Szwajcaria 36 -165
56 Stefan Hayboeck Austria 35 -166
57 Tobias Loeffler Niemcy 32 -169
58 Clemens Aigner Austria 31 -170
59 Dominik Maylaender Niemcy 29 -172
60 Anders Johnson USA 28 -173
61 Tobias Bogner Niemcy 26 -175
  Wilfried Cailleau Francja 26 -175
  Robin Tanner Niemcy 26 -175
  Jure Bogataj Słowenia 26 -175
65 Samuel Guy Francja 25 -176
  Sebastian Hebel Polska 25 -176
  Daniel Fudel Niemcy 25 -176
68 Remus Tudor Rumunia 24 -177
  Sebastien Lacroix Francja 24 -177
  Tim Babnik Słowenia 24 -177
71 Mateusz Kojzar Polska 23 -178
  Michael Herrmann Niemcy 23 -178
  Nicolas Martin Francja 23 -178
74 Alexey Romashov Rosja 22 -179
  Thomas Ortner Austria 22 -179
  Vit Hacek Czechy 22 -179
  Ziga Mandl Słowenia 22 -179
78 Lukas Mueller Austria 20 -181
79 Vital Anken Szwajcaria 18 -183
80 Geoffrey Lafarge Francja 17 -184
81 Christoph Stauder Austria 15 -186
  Marco Aberger Austria 15 -186
83 Michael Lunardi Włochy 14 -187
84 Patrik Lichy Słowacja 13 -188
  Szymon Szostok Polska 13 -188
86 Benjamin Raffort Francja 12 -189
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -189
  Faik Yuksel Turcja 12 -189
  Killian Peier Szwajcaria 12 -189
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -189
91 Daniel Weiss Niemcy 11 -190
  Marc Ganserer Niemcy 11 -190
  Hannes Kellner Niemcy 11 -190
  Vladislav Boyarintsev Rosja 11 -190
  Sergey Bychkov Rosja 11 -190
96 Joergen Graabak Norwegia 10 -191
  Daniel Althaus Niemcy 10 -191
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -191
  Christian Reiter Austria 10 -191
100 Piotr ¦wierczek Polska 9 -192
  Robert Valentin Tatu Rumunia 9 -192
  Marco Grigoli Szwajcaria 9 -192
  Thomas Diethart Austria 9 -192
104 Andreas Wellinger Niemcy 8 -193
  Ernest Prislic Słowenia 8 -193
106 Olivier Anken Szwajcaria 7 -194
  Adrian Schuler Szwajcaria 7 -194
  Henrik Heinz Niemcy 7 -194
  Tomas Friedrich Czechy 7 -194
110 Oliver Kamienski Niemcy 6 -195
  Alexander Schmid Niemcy 6 -195
  Konrad Janota Polska 6 -195
113 Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -196
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 5 -196
  Brian Wallace USA 5 -196
116 Dimitry Vassiliev Rosja 4 -197
117 Jakub Przybyła Polska 3 -198
  Nicolas Gonthier Francja 3 -198
  Federico Cecon Włochy 3 -198
120 Hubert Blaha Czechy 2 -199
121 Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -200
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -200
  Oldrik van der Aalst Holandia 1 -200
  Michael Glasder USA 1 -200
  Florian Gugg Austria 1 -200
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -200
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1205  
2 Niemcy Niemcy 1101 -104
3 Szwajcaria Szwajcaria 512 -693
4 Francja Francja 486 -719
5 Kanada Kanada 473 -732
6 Japonia Japonia 404 -801
7 Słowenia Słowenia 402 -803
8 Polska Polska 267 -938
9 Rosja Rosja 200 -1005
10 Czechy Czechy 159 -1046
11 Ukraina Ukraina 122 -1083
12 USA USA 115 -1090
13 Finlandia Finlandia 109 -1096
14 Estonia Estonia 76 -1129
15 Włochy Włochy 53 -1152
16 Norwegia Norwegia 46 -1159
17 Rumunia Rumunia 39 -1166
18 Słowacja Słowacja 13 -1192
19 Turcja Turcja 12 -1193
20 Holandia Holandia 1 -1204

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich