Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
06.08.2011 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vitaliy Shumbarets Ukraina 100.5 104.5 255.5
2 Luka Brnot Słowenia 99.5 106.0 255.0
3 Lukas Wagner Niemcy 103.0 99.5 251.5
4 Vojtech Stursa Czechy 101.0 99.0 247.5
5 Florian Menz Niemcy 101.0 98.0 246.5
6 Dawid Kanik Polska 101.5 97.0 244.5
7 Thomas Kjelbotn Norwegia 102.0 99.0 244.0
8 Krzysztof Biegun Polska 99.0 98.0 242.0
9 Jiri Mazoch Czechy 100.5 97.5 241.5
10 Nico Hermann Niemcy 100.0 96.5 239.0
11 Eric Mitchell Kanada 100.0 96.0 238.0
12 Ossi-Pekka Valta Finlandia 103.0 93.5 237.5
  Ziga Mandl Słowenia 95.5 100.0 237.5
14 Alois Schwinghammer Niemcy 99.5 97.0 233.5
15 Daniel Fudel Niemcy 98.5 94.5 230.0
16 Matthew Rowley Kanada 99.0 92.5 228.0
17 Mika Kulmala Finlandia 99.0 91.0 226.0
18 Patrik Lichy Słowacja 97.0 94.5 225.5
19 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 96.0 93.5 225.0
20 Artur Kukuła Polska 96.0 93.0 223.0
21 Joergen Graabak Norwegia 97.5 93.0 222.0
  Rok Mandl Słowenia 94.0 94.5 222.0
23 Mateusz Kojzar Polska 94.5 93.5 220.5
24 Tomas Friedrich Czechy 94.0 93.0 218.5
25 Robin Tanner Niemcy 95.5 92.0 218.0
26 Yaroslav Dysko Ukraina 96.0 91.0 215.5
27 Dusty Korek Kanada 95.5 88.5 212.0
28 Sebastian Hebel Polska 94.0 89.5 210.5
  Jakub Przybyła Polska 94.5 89.0 210.5
30 Daniel Weiss Niemcy 101.0 83.5 207.0
  Riku Taehkaevuori Finlandia 94.5 88.0 207.0
32 Mateusz Hulbój Polska 94.5   110.0
  Piotr ¦wierczek Polska 94.5   110.0
34 Michał Podżorski Polska 93.0   108.5
35 Juho Ojala Finlandia 93.0   108.0
  Tim Babnik Słowenia 97.5   108.0
  Michał Pytel Polska 93.5   108.0
38 Oldrik van der Aalst Holandia 93.5   107.5
  Deyan Funtarov Bułgaria 93.5   107.5
40 Remus Tudor Rumunia 92.5   105.5
41 Hannes Kellner Niemcy 92.0   105.0
42 David Ripper Czechy 91.0   104.5
43 Henrik Heinz Niemcy 90.5   102.5
44 Vit Hacek Czechy 89.5   100.0
45 Andre Nyeng Olsen Norwegia 89.0   99.0
  Andrii Klymchuk Ukraina 91.5   99.0
47 Robert Valentin Tatu Rumunia 89.0   98.5
  David Grm Słowenia 89.0   98.5
  Jakub Wolny Polska 89.0   98.5
50 Konrad Janota Polska 88.5   98.0
51 Viktor Pasichnyk Ukraina 89.0   97.5
52 Franz Roeder Niemcy 87.5   94.0
53 Matic Rogelj Słowenia 85.5   91.5
54 Robert Vitez Słowenia 86.0   91.0
55 Piotr Mojżesz Polska 85.0   90.0
56 Serhiy Drozdov Ukraina 87.0   88.5
57 Szilvester Kozma Rumunia 86.0   86.0
58 Ruben de Wit Holandia 84.0   85.5
59 Ruslan Balanda Ukraina 82.0   82.5
60 Szymon Szostok Polska 81.5   82.0
  Damian Żyła Polska 81.5   82.0
62 Andryi Kalinchuk Ukraina 83.5   81.5
  Kacper Kupczak Polska 84.0   81.5
64 Leevi Hyrkaes Finlandia 80.0   79.0
  Wojciech F±ferko Polska 80.5   79.0
66 Rafał Polinkiewicz Polska 80.5   78.5
67 Przemysław Kantyka Polska 79.0   77.0
68 Ozbej Ferkov Słowenia 78.5   75.5
69 Lars Antonissen Holandia 78.0   74.0
70 Jernej Klaric Słowenia 77.5   71.0
71 Serhiy Maksymchuk Ukraina 76.5   70.5
72 Rico de Jong Holandia 74.0   65.5
73 Daniel Simov Bułgaria 72.0   60.5
74 Akos Szilagyi Węgry 71.0   57.5
75 Vitaliy Marchenko Ukraina 70.5   57.0
76 Igor Yakibyuk Ukraina 69.0   53.5
77 Adrian Grigore Rumunia DNS   DNS

« FIS Cup 2011/2012 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich