Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo HS-137
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 29.07.2011, Gerardmer K-65
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200  
2 Stefan Kraft Austria 180 -20
3 Jan Maylaender Niemcy 140 -60
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -60
5 Reruhi Shimizu Japonia 136 -64
6 Taro Takayanagi Japonia 120 -80
7 Robert Hrgota Słowenia 109 -91
8 Pascal Sommer Szwajcaria 95 -105
  Kento Sakuyama Japonia 95 -105
10 Francois Braud Francja 90 -110
11 Thomas Lackner Austria 82 -118
12 Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -124
13 Johannes Obermayr Austria 72 -128
14 Maxime Laheurte Francja 68 -132
15 Niklas Wangler Niemcy 65 -135
  Florian Schabereiter Austria 65 -135
17 Pascal Kaelin Szwajcaria 62 -138
18 Gauthier Airiau Francja 58 -142
19 Kenshiro Ito Japonia 53 -147
  Eric Mitchell Kanada 53 -147
21 Daniel Huber Austria 51 -149
22 Pascal Egloff Szwajcaria 47 -153
  Bjoern Koch Austria 47 -153
24 Dominik Maier Niemcy 46 -154
25 Vojtech Stursa Czechy 38 -162
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -162
27 Pius Paschke Niemcy 37 -163
28 Tobias Loeffler Niemcy 32 -168
29 Clemens Aigner Austria 31 -169
  Dusty Korek Kanada 31 -169
31 Fabian Waldis Szwajcaria 30 -170
32 Dominik Maylaender Niemcy 29 -171
33 Wilfried Cailleau Francja 26 -174
  Jure Bogataj Słowenia 26 -174
  Tobias Bogner Niemcy 26 -174
36 Samuel Guy Francja 25 -175
37 Sebastien Lacroix Francja 24 -176
38 Nicolas Martin Francja 23 -177
39 Luca Egloff Szwajcaria 21 -179
40 Lukas Mueller Austria 20 -180
41 Vit Hacek Czechy 17 -183
  Geoffrey Lafarge Francja 17 -183
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 17 -183
44 Remus Tudor Rumunia 16 -184
  Vital Anken Szwajcaria 16 -184
  Elias Pfannenstill Austria 16 -184
47 Marco Aberger Austria 15 -185
  Christoph Stauder Austria 15 -185
49 Matthew Rowley Kanada 14 -186
50 Faik Yuksel Turcja 12 -188
  Benjamin Raffort Francja 12 -188
52 Christian Reiter Austria 10 -190
  Alessio de Crignis Włochy 10 -190
  Daniel Weiss Niemcy 10 -190
55 Thomas Diethart Austria 9 -191
56 Andreas Wellinger Niemcy 8 -192
  Ernest Prislic Słowenia 8 -192
58 Daniel Fudel Niemcy 7 -193
  Robert Valentin Tatu Rumunia 7 -193
60 Oliver Kamienski Niemcy 6 -194
  Nico Hermann Niemcy 6 -194
  Jiri Mazoch Czechy 6 -194
  Alexander Schmid Niemcy 6 -194
64 Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -195
  Mikhail Maksimochkin Rosja 5 -195
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 5 -195
67 Alois Schwinghammer Niemcy 4 -196
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -196
69 Nicolas Gonthier Francja 3 -197
  Federico Cecon Włochy 3 -197
71 Hubert Blaha Czechy 2 -198
72 Szilvester Kozma Rumunia 1 -199
  Oldrik van der Aalst Holandia 1 -199
  Florian Gugg Austria 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 622  
2 Francja Francja 486 -136
3 Niemcy Niemcy 414 -208
4 Japonia Japonia 404 -218
5 Kanada Kanada 298 -324
6 Szwajcaria Szwajcaria 288 -334
7 Słowenia Słowenia 181 -441
8 Estonia Estonia 76 -546
9 Czechy Czechy 63 -559
10 Rumunia Rumunia 29 -593
11 Rosja Rosja 14 -608
12 Włochy Włochy 13 -609
13 Turcja Turcja 12 -610
14 Holandia Holandia 1 -621

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Anze Obreza
Dzi¶ urodziny obchodz±:
L. Chevalier-Girod (1976)
Najbliższe zawody
26 stycznia 2020 (niedziela)
01:30
CoC Sapporo
seria próbna
02:30
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
08:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna M
11:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
11:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs M
12:00
CoC-k Rena
seria próbna
12:45
CoC-k Rena
konkurs ind.
13:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
15:00
P¦ Zakopane
seria próbna
16:00
P¦ Zakopane
konkurs ind.
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich