Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
23.08.2019, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2012, Garmisch-Partenkirchen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Cene Prevc Słowenia 356  
2 Rok Justin Słowenia 325 -31
3 Cestmir Kozisek Czechy 236 -120
4 Matic Kramarsic Słowenia 229 -127
5 Anders Johnson USA 228 -128
6 Johannes Obermayr Austria 225 -131
7 Elias Tollinger Austria 218 -138
8 Pascal Sommer Szwajcaria 209 -147
9 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -156
10 Eric Mitchell Kanada 197 -159
11 Florian Schabereiter Austria 183 -173
12 Pascal Bodmer Niemcy 182 -174
13 Michael Dreher Niemcy 181 -175
14 Christian Heim Niemcy 180 -176
  Stefan Kraft Austria 180 -176
  Ulrich Wohlgenannt Austria 180 -176
  Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -176
18 Ernest Prislic Słowenia 171 -185
19 Niklas Wangler Niemcy 165 -191
20 Milos Kadlec Czechy 164 -192
21 Clemens Aigner Austria 160 -196
  Anze Lanisek Słowenia 160 -196
  Luka Brnot Słowenia 160 -196
  Chris Lamb USA 160 -196
25 Pius Paschke Niemcy 159 -197
26 Vojtech Stursa Czechy 156 -200
27 Jan Maylaender Niemcy 154 -202
28 Alessio de Crignis Włochy 148 -208
29 Thomas Lackner Austria 147 -209
30 Nicholas Fairall USA 141 -215
31 Espen Roee Norwegia 140 -216
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -216
  Rok Zima Słowenia 140 -216
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 140 -216
35 Lukas Wagner Niemcy 139 -217
36 Johannes Loehmann Niemcy 137 -219
37 Pascal Kaelin Szwajcaria 136 -220
  Reruhi Shimizu Japonia 136 -220
39 Dominik Maier Niemcy 130 -226
  Nicholas Alexander USA 130 -226
41 Dusty Korek Kanada 129 -227
42 Florian Menz Niemcy 125 -231
  Franz Weiss Niemcy 125 -231
44 Sepp Lechner Niemcy 124 -232
45 Taro Takayanagi Japonia 120 -236
46 Ondrej Vaculik Czechy 112 -244
47 Michael Glasder USA 111 -245
  Tomas Friedrich Czechy 111 -245
49 Robert Hrgota Słowenia 109 -247
50 Dawid Kanik Polska 107 -249
51 Simon Greiderer Austria 106 -250
52 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -251
53 Andrey Pachin Rosja 104 -252
54 Krzysztof Biegun Polska 101 -255
55 Alexey Korolev Kazachstan 100 -256
  Tommy Lianes Norwegia 100 -256
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -256
  Jaka Hvala Słowenia 100 -256
  Phillip Sjoeen Norwegia 100 -256
  Markus Eggenhofer Austria 100 -256
61 Elias Pfannenstill Austria 99 -257
62 Kento Sakuyama Japonia 95 -261
  Kevin Horlacher Niemcy 95 -261
64 Michael Herrmann Niemcy 92 -264
65 Francois Braud Francja 90 -266
  Artur Kukuła Polska 90 -266
  David Siegel Niemcy 90 -266
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 90 -266
69 Alexander Shuvalov Rosja 87 -269
  Roberto Dellasega Włochy 87 -269
71 Nejc Dezman Słowenia 80 -276
  Danny Queck Niemcy 80 -276
73 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -277
74 Karl Geiger Niemcy 76 -280
  Sondre Myhre Norwegia 76 -280
  Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -280
77 Remus Tudor Rumunia 75 -281
78 Mikhail Maksimochkin Rosja 74 -282
79 Szymon Szostok Polska 73 -283
80 Petr Chaadaev Rosja 70 -286
81 Tobias Lugert Niemcy 68 -288
  Pascal Egloff Szwajcaria 68 -288
  Thomas Ortner Austria 68 -288
  Maxime Laheurte Francja 68 -288
85 Marc Ganserer Niemcy 67 -289
86 Georg Späth Niemcy 66 -290
87 Christoph Stauder Austria 65 -291
88 Nejc Seretinek Słowenia 63 -293
  Oldrik van der Aalst Holandia 63 -293
90 Jiri Mazoch Czechy 62 -294
  Alexander Haupt USA 62 -294
  Hubert Blaha Czechy 62 -294
  Alexander Mitz Szwecja 62 -294
  Filip Sakala Czechy 62 -294
95 Marinus Kraus Niemcy 60 -296
  Daniel Huber Austria 60 -296
  Mateusz Kojzar Polska 60 -296
98 Nico Hermann Niemcy 58 -298
  Gauthier Airiau Francja 58 -298
  Adrian Schuler Szwajcaria 58 -298
101 Gasper Bartol Słowenia 56 -300
  Daniel Fudel Niemcy 56 -300
103 Rok Mandl Słowenia 55 -301
104 Mika Kulmala Finlandia 54 -302
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -302
106 Kenshiro Ito Japonia 53 -303
107 Sondre Skeie Norwegia 51 -305
108 Jan Matura Czechy 50 -306
  Luca Egloff Szwajcaria 50 -306
110 Dominik Maylaender Niemcy 49 -307
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -307
112 Bjoern Koch Austria 48 -308
  Tim Babnik Słowenia 48 -308
114 Felix Brodauf Niemcy 47 -309
  Matthew Rowley Kanada 47 -309
116 Nils Wilfert Niemcy 46 -310
  Martin Baumunk Niemcy 46 -310
  Jon Haakon Moe Norwegia 46 -310
  Trevor Wert USA 46 -310
120 Olivier Anken Szwajcaria 45 -311
  Andrew Bliss USA 45 -311
  Miran Zupancic Słowenia 45 -311
  Borek Sedlak Czechy 45 -311
124 Joshua Maurer Kanada 44 -312
  Ozbej Ferkov Słowenia 44 -312
  Ludwig Pohle Niemcy 44 -312
  Christian Reiter Austria 44 -312
128 Daniel Althaus Niemcy 43 -313
  Philipp Aschenwald Austria 43 -313
130 Alexander Schmid Niemcy 41 -315
131 Marco Aberger Austria 40 -316
  Martin Cikl Czechy 40 -316
133 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -317
  Anze Semenic Słowenia 39 -317
135 Andraz Pograjc Słowenia 38 -318
  Alois Schwinghammer Niemcy 38 -318
  Hyrum Bailey USA 38 -318
138 Thomas Hofer Austria 36 -320
  Fabian Waldis Szwajcaria 36 -320
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -320
141 Stefan Hayboeck Austria 35 -321
  Ron Moeckel Niemcy 35 -321
143 Vladomyr Hlyvka Ukraina 34 -322
144 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -323
145 Juho Ojala Finlandia 32 -324
  Tobias Loeffler Niemcy 32 -324
147 Johann Andre Forfang Norwegia 31 -325
  Matic Rogelj Słowenia 31 -325
  Robin Tanner Niemcy 31 -325
  Mathias Ristad Norwegia 31 -325
151 Grigoriy Leontyev Rosja 30 -326
152 William Rhoads USA 29 -327
  Tim Heinrich Niemcy 29 -327
  Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -327
155 Francesco Hollaus Austria 28 -328
  Michael Lunardi Włochy 28 -328
157 Christian Friberg USA 27 -329
158 David Winkler Niemcy 26 -330
  Tobias Bogner Niemcy 26 -330
  Wilfried Cailleau Francja 26 -330
  Jure Bogataj Słowenia 26 -330
162 Sebastian Hebel Polska 25 -331
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 25 -331
  Samuel Guy Francja 25 -331
165 Łukasz Rutkowski Polska 24 -332
  Sebastien Lacroix Francja 24 -332
  Daniel Wenig Niemcy 24 -332
  Robert Valentin Tatu Rumunia 24 -332
169 Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -333
  Nicolas Martin Francja 23 -333
  Josef Larsson Szwecja 23 -333
  Tomaz Verbajs Słowenia 23 -333
  Christoph Mueller Niemcy 23 -333
174 Vit Hacek Czechy 22 -334
  Ziga Mandl Słowenia 22 -334
  Eduard Torok Rumunia 22 -334
  Vladislav Boyarintsev Rosja 22 -334
  Florian Horst Niemcy 22 -334
  Alexey Romashov Rosja 22 -334
  Ivan Lanin Rosja 22 -334
181 Franz Roeder Niemcy 21 -335
182 Gasper Martincic Słowenia 20 -336
  Lukas Mueller Austria 20 -336
184 Rogan Reid Kanada 19 -337
  Brian Wallace USA 19 -337
186 Piotr Mojżesz Polska 18 -338
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -338
  Adam Ruda Polska 18 -338
  Vital Anken Szwajcaria 18 -338
  Tyler Hutchins USA 18 -338
191 Sorin Iulian Pitea Rumunia 17 -339
  Geoffrey Lafarge Francja 17 -339
  Vladimir Polushin Kazachstan 17 -339
194 Ben Loomis USA 16 -340
  Stefan Huber Austria 16 -340
196 Radik Zhaparov Kazachstan 15 -341
197 Matej Dobovsek Słowenia 14 -342
  Kevin Goeschl Austria 14 -342
  Florian Altenburger Austria 14 -342
  Sebastian Reuschel Niemcy 14 -342
  Jaka Kosec Słowenia 14 -342
202 Matthew Soukup Kanada 13 -343
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 13 -343
  Jonathan Siegel Niemcy 13 -343
  AJ Brown USA 13 -343
  Kevin Bickner USA 13 -343
  Patrik Lichy Słowacja 13 -343
208 Benjamin Raffort Francja 12 -344
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -344
  Krzysztof Leja Polska 12 -344
  Alex Miller USA 12 -344
  Konrad Janota Polska 12 -344
  Faik Yuksel Turcja 12 -344
  Killian Peier Szwajcaria 12 -344
  Nicholas Mattoon USA 12 -344
  Felix Schoft Niemcy 12 -344
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -344
  Alexey Buyvolov Rosja 12 -344
219 Hannes Kellner Niemcy 11 -345
  Sergey Bychkov Rosja 11 -345
  Trevor Edlund USA 11 -345
  Daniel Weiss Niemcy 11 -345
223 Marat Zhaparov Kazachstan 10 -346
  Joergen Graabak Norwegia 10 -346
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -346
226 Marco Grigoli Szwajcaria 9 -347
  Thomas Diethart Austria 9 -347
  Piotr ¦wierczek Polska 9 -347
229 Andreas Wellinger Niemcy 8 -348
  Patrick Aschenwald Austria 8 -348
  Lars Antonissen Holandia 8 -348
  Pavel Farkas Czechy 8 -348
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -348
234 Ruben de Wit Holandia 7 -349
  Henrik Heinz Niemcy 7 -349
  Sven Lehenberger Niemcy 7 -349
237 Oliver Kamienski Niemcy 6 -350
  Mateusz Cie¶lar Polska 6 -350
239 Florian Gugg Austria 5 -351
  Rico de Jong Holandia 5 -351
  Jaka Rus Słowenia 5 -351
  Jaka Tesovnik Słowenia 5 -351
  Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -351
244 Matej Likar Słowenia 4 -352
  Dmitry Sporynin Rosja 4 -352
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -352
247 Jernej Klaric Słowenia 3 -353
  Willy Graves USA 3 -353
  Nicolas Gonthier Francja 3 -353
  Lucas Schaffer Austria 3 -353
  Federico Cecon Włochy 3 -353
  Casey Larson USA 3 -353
  Andre Denney USA 3 -353
  Jakub Przybyła Polska 3 -353
255 Jani Korhonen Finlandia 2 -354
  Stephan Leyhe Niemcy 2 -354
  Gasper Vodan Słowenia 2 -354
258 Diego Dellasega Włochy 1 -355
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -355
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -355
  Daniel Simov Bułgaria 1 -355
  Shyngys Kalykov Kazachstan 1 -355
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -355
  Zhandong Tian Chiny 1 -355
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -355
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3315  
2 Słowenia Słowenia 2387 -928
3 Austria Austria 2162 -1153
4 Norwegia Norwegia 1233 -2082
5 USA USA 1140 -2175
6 Czechy Czechy 1130 -2185
7 Szwajcaria Szwajcaria 691 -2624
8 Kanada Kanada 649 -2666
9 Polska Polska 570 -2745
10 Francja Francja 486 -2829
11 Rosja Rosja 467 -2848
12 Japonia Japonia 404 -2911
13 Kazachstan Kazachstan 314 -3001
14 Włochy Włochy 267 -3048
15 Ukraina Ukraina 156 -3159
16 Finlandia Finlandia 143 -3172
17 Rumunia Rumunia 139 -3176
18 Szwecja Szwecja 85 -3230
19 Holandia Holandia 83 -3232
20 Estonia Estonia 76 -3239
21 Słowacja Słowacja 13 -3302
22 Turcja Turcja 12 -3303
23 Bułgaria Bułgaria 1 -3314
  Chiny Chiny 1 -3314

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
22 sierpnia 2019 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
09:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
11:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich