Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal HS-105
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2012, Garmisch-Partenkirchen K-125
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Cene Prevc Słowenia 356  
2 Rok Justin Słowenia 325 -31
3 Cestmir Kozisek Czechy 236 -120
4 Matic Kramarsic Słowenia 229 -127
5 Anders Johnson USA 228 -128
6 Johannes Obermayr Austria 225 -131
7 Elias Tollinger Austria 218 -138
8 Pascal Sommer Szwajcaria 209 -147
9 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -156
10 Eric Mitchell Kanada 197 -159
11 Florian Schabereiter Austria 183 -173
12 Pascal Bodmer Niemcy 182 -174
13 Michael Dreher Niemcy 181 -175
14 Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -176
  Christian Heim Niemcy 180 -176
  Stefan Kraft Austria 180 -176
  Ulrich Wohlgenannt Austria 180 -176
18 Ernest Prislic Słowenia 171 -185
19 Niklas Wangler Niemcy 165 -191
20 Milos Kadlec Czechy 164 -192
21 Clemens Aigner Austria 160 -196
  Anze Lanisek Słowenia 160 -196
  Luka Brnot Słowenia 160 -196
  Chris Lamb USA 160 -196
25 Pius Paschke Niemcy 159 -197
26 Vojtech Stursa Czechy 156 -200
27 Jan Maylaender Niemcy 154 -202
28 Alessio de Crignis Włochy 148 -208
29 Thomas Lackner Austria 147 -209
30 Nicholas Fairall USA 141 -215
31 Espen Roee Norwegia 140 -216
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -216
  Rok Zima Słowenia 140 -216
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 140 -216
35 Lukas Wagner Niemcy 139 -217
36 Johannes Loehmann Niemcy 137 -219
37 Pascal Kaelin Szwajcaria 136 -220
  Reruhi Shimizu Japonia 136 -220
39 Dominik Maier Niemcy 130 -226
  Nicholas Alexander USA 130 -226
41 Dusty Korek Kanada 129 -227
42 Florian Menz Niemcy 125 -231
  Franz Weiss Niemcy 125 -231
44 Sepp Lechner Niemcy 124 -232
45 Taro Takayanagi Japonia 120 -236
46 Ondrej Vaculik Czechy 112 -244
47 Michael Glasder USA 111 -245
  Tomas Friedrich Czechy 111 -245
49 Robert Hrgota Słowenia 109 -247
50 Dawid Kanik Polska 107 -249
51 Simon Greiderer Austria 106 -250
52 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -251
53 Andrey Pachin Rosja 104 -252
54 Krzysztof Biegun Polska 101 -255
55 Alexey Korolev Kazachstan 100 -256
  Tommy Lianes Norwegia 100 -256
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -256
  Phillip Sjoeen Norwegia 100 -256
  Jaka Hvala Słowenia 100 -256
  Markus Eggenhofer Austria 100 -256
61 Elias Pfannenstill Austria 99 -257
62 Kento Sakuyama Japonia 95 -261
  Kevin Horlacher Niemcy 95 -261
64 Michael Herrmann Niemcy 92 -264
65 Francois Braud Francja 90 -266
  Artur Kukuła Polska 90 -266
  David Siegel Niemcy 90 -266
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 90 -266
69 Alexander Shuvalov Rosja 87 -269
  Roberto Dellasega Włochy 87 -269
71 Danny Queck Niemcy 80 -276
  Nejc Dezman Słowenia 80 -276
73 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -277
74 Sondre Myhre Norwegia 76 -280
  Karl Geiger Niemcy 76 -280
  Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -280
77 Remus Tudor Rumunia 75 -281
78 Mikhail Maksimochkin Rosja 74 -282
79 Szymon Szostok Polska 73 -283
80 Petr Chaadaev Rosja 70 -286
81 Maxime Laheurte Francja 68 -288
  Tobias Lugert Niemcy 68 -288
  Pascal Egloff Szwajcaria 68 -288
  Thomas Ortner Austria 68 -288
85 Marc Ganserer Niemcy 67 -289
86 Georg Späth Niemcy 66 -290
87 Christoph Stauder Austria 65 -291
88 Nejc Seretinek Słowenia 63 -293
  Oldrik van der Aalst Holandia 63 -293
90 Jiri Mazoch Czechy 62 -294
  Alexander Haupt USA 62 -294
  Hubert Blaha Czechy 62 -294
  Alexander Mitz Szwecja 62 -294
  Filip Sakala Czechy 62 -294
95 Marinus Kraus Niemcy 60 -296
  Daniel Huber Austria 60 -296
  Mateusz Kojzar Polska 60 -296
98 Nico Hermann Niemcy 58 -298
  Gauthier Airiau Francja 58 -298
  Adrian Schuler Szwajcaria 58 -298
101 Daniel Fudel Niemcy 56 -300
  Gasper Bartol Słowenia 56 -300
103 Rok Mandl Słowenia 55 -301
104 Mika Kulmala Finlandia 54 -302
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -302
106 Kenshiro Ito Japonia 53 -303
107 Sondre Skeie Norwegia 51 -305
108 Jan Matura Czechy 50 -306
  Luca Egloff Szwajcaria 50 -306
110 Dominik Maylaender Niemcy 49 -307
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -307
112 Bjoern Koch Austria 48 -308
  Tim Babnik Słowenia 48 -308
114 Felix Brodauf Niemcy 47 -309
  Matthew Rowley Kanada 47 -309
116 Nils Wilfert Niemcy 46 -310
  Martin Baumunk Niemcy 46 -310
  Jon Haakon Moe Norwegia 46 -310
  Trevor Wert USA 46 -310
120 Borek Sedlak Czechy 45 -311
  Olivier Anken Szwajcaria 45 -311
  Andrew Bliss USA 45 -311
  Miran Zupancic Słowenia 45 -311
124 Joshua Maurer Kanada 44 -312
  Ozbej Ferkov Słowenia 44 -312
  Ludwig Pohle Niemcy 44 -312
  Christian Reiter Austria 44 -312
128 Daniel Althaus Niemcy 43 -313
  Philipp Aschenwald Austria 43 -313
130 Alexander Schmid Niemcy 41 -315
131 Marco Aberger Austria 40 -316
  Martin Cikl Czechy 40 -316
133 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -317
  Anze Semenic Słowenia 39 -317
135 Hyrum Bailey USA 38 -318
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -318
  Alois Schwinghammer Niemcy 38 -318
138 Thomas Hofer Austria 36 -320
  Fabian Waldis Szwajcaria 36 -320
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -320
141 Stefan Hayboeck Austria 35 -321
  Ron Moeckel Niemcy 35 -321
143 Vladomyr Hlyvka Ukraina 34 -322
144 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -323
145 Juho Ojala Finlandia 32 -324
  Tobias Loeffler Niemcy 32 -324
147 Mathias Ristad Norwegia 31 -325
  Johann Andre Forfang Norwegia 31 -325
  Matic Rogelj Słowenia 31 -325
  Robin Tanner Niemcy 31 -325
151 Grigoriy Leontyev Rosja 30 -326
152 William Rhoads USA 29 -327
  Tim Heinrich Niemcy 29 -327
  Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -327
155 Francesco Hollaus Austria 28 -328
  Michael Lunardi Włochy 28 -328
157 Christian Friberg USA 27 -329
158 David Winkler Niemcy 26 -330
  Tobias Bogner Niemcy 26 -330
  Wilfried Cailleau Francja 26 -330
  Jure Bogataj Słowenia 26 -330
162 Sebastian Hebel Polska 25 -331
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 25 -331
  Samuel Guy Francja 25 -331
165 Robert Valentin Tatu Rumunia 24 -332
  Łukasz Rutkowski Polska 24 -332
  Sebastien Lacroix Francja 24 -332
  Daniel Wenig Niemcy 24 -332
169 Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -333
  Nicolas Martin Francja 23 -333
  Josef Larsson Szwecja 23 -333
  Tomaz Verbajs Słowenia 23 -333
  Christoph Mueller Niemcy 23 -333
174 Vit Hacek Czechy 22 -334
  Ziga Mandl Słowenia 22 -334
  Eduard Torok Rumunia 22 -334
  Vladislav Boyarintsev Rosja 22 -334
  Florian Horst Niemcy 22 -334
  Alexey Romashov Rosja 22 -334
  Ivan Lanin Rosja 22 -334
181 Franz Roeder Niemcy 21 -335
182 Gasper Martincic Słowenia 20 -336
  Lukas Mueller Austria 20 -336
184 Rogan Reid Kanada 19 -337
  Brian Wallace USA 19 -337
186 Piotr Mojżesz Polska 18 -338
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -338
  Adam Ruda Polska 18 -338
  Vital Anken Szwajcaria 18 -338
  Tyler Hutchins USA 18 -338
191 Sorin Iulian Pitea Rumunia 17 -339
  Geoffrey Lafarge Francja 17 -339
  Vladimir Polushin Kazachstan 17 -339
194 Ben Loomis USA 16 -340
  Stefan Huber Austria 16 -340
196 Radik Zhaparov Kazachstan 15 -341
197 Jaka Kosec Słowenia 14 -342
  Matej Dobovsek Słowenia 14 -342
  Kevin Goeschl Austria 14 -342
  Sebastian Reuschel Niemcy 14 -342
  Florian Altenburger Austria 14 -342
202 Matthew Soukup Kanada 13 -343
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 13 -343
  Jonathan Siegel Niemcy 13 -343
  AJ Brown USA 13 -343
  Kevin Bickner USA 13 -343
  Patrik Lichy Słowacja 13 -343
208 Benjamin Raffort Francja 12 -344
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -344
  Krzysztof Leja Polska 12 -344
  Alex Miller USA 12 -344
  Konrad Janota Polska 12 -344
  Faik Yuksel Turcja 12 -344
  Killian Peier Szwajcaria 12 -344
  Nicholas Mattoon USA 12 -344
  Felix Schoft Niemcy 12 -344
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -344
  Alexey Buyvolov Rosja 12 -344
219 Hannes Kellner Niemcy 11 -345
  Sergey Bychkov Rosja 11 -345
  Trevor Edlund USA 11 -345
  Daniel Weiss Niemcy 11 -345
223 Marat Zhaparov Kazachstan 10 -346
  Joergen Graabak Norwegia 10 -346
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -346
226 Marco Grigoli Szwajcaria 9 -347
  Thomas Diethart Austria 9 -347
  Piotr ¦wierczek Polska 9 -347
229 Andreas Wellinger Niemcy 8 -348
  Patrick Aschenwald Austria 8 -348
  Lars Antonissen Holandia 8 -348
  Pavel Farkas Czechy 8 -348
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -348
234 Sven Lehenberger Niemcy 7 -349
  Ruben de Wit Holandia 7 -349
  Henrik Heinz Niemcy 7 -349
237 Mateusz Cie¶lar Polska 6 -350
  Oliver Kamienski Niemcy 6 -350
239 Florian Gugg Austria 5 -351
  Rico de Jong Holandia 5 -351
  Jaka Rus Słowenia 5 -351
  Jaka Tesovnik Słowenia 5 -351
  Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -351
244 Matej Likar Słowenia 4 -352
  Dmitry Sporynin Rosja 4 -352
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -352
247 Jakub Przybyła Polska 3 -353
  Jernej Klaric Słowenia 3 -353
  Willy Graves USA 3 -353
  Nicolas Gonthier Francja 3 -353
  Lucas Schaffer Austria 3 -353
  Federico Cecon Włochy 3 -353
  Casey Larson USA 3 -353
  Andre Denney USA 3 -353
255 Stephan Leyhe Niemcy 2 -354
  Jani Korhonen Finlandia 2 -354
  Gasper Vodan Słowenia 2 -354
258 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -355
  Diego Dellasega Włochy 1 -355
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -355
  Daniel Simov Bułgaria 1 -355
  Shyngys Kalykov Kazachstan 1 -355
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -355
  Zhandong Tian Chiny 1 -355
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -355
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 3315  
2 Słowenia Słowenia 2387 -928
3 Austria Austria 2162 -1153
4 Norwegia Norwegia 1233 -2082
5 USA USA 1140 -2175
6 Czechy Czechy 1130 -2185
7 Szwajcaria Szwajcaria 691 -2624
8 Kanada Kanada 649 -2666
9 Polska Polska 570 -2745
10 Francja Francja 486 -2829
11 Rosja Rosja 467 -2848
12 Japonia Japonia 404 -2911
13 Kazachstan Kazachstan 314 -3001
14 Włochy Włochy 267 -3048
15 Ukraina Ukraina 156 -3159
16 Finlandia Finlandia 143 -3172
17 Rumunia Rumunia 139 -3176
18 Szwecja Szwecja 85 -3230
19 Holandia Holandia 83 -3232
20 Estonia Estonia 76 -3239
21 Słowacja Słowacja 13 -3302
22 Turcja Turcja 12 -3303
23 Bułgaria Bułgaria 1 -3314
  Chiny Chiny 1 -3314

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Najbliższe zawody
20 grudnia 2019 (pi±tek)
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
21 grudnia 2019 (sobota)
08:30
FIS Cup Oberwiesenthal
odprawa techniczna
10:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening K
11:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
15:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening M
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16:15
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
17:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
22 grudnia 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
09:45
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
13:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich