Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
17.07.2011 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Reruhi Shimizu Japonia 92.0 96.0 246.5
2 Stefan Kraft Austria 95.5 90.5 244.5
3 Taro Takayanagi Japonia 94.0 93.0 238.5
4 Kaarel Nurmsalu Estonia 95.0 87.5 233.5
5 Kento Sakuyama Japonia 93.5 89.0 231.5
6 Kenshiro Ito Japonia 89.0 90.5 226.5
  Johannes Obermayr Austria 93.0 86.0 226.5
8 Thomas Lackner Austria 89.0 90.5 226.0
9 Daniel Huber Austria 87.5 91.5 225.0
  Robert Hrgota Słowenia 90.0 90.5 225.0
11 Clemens Aigner Austria 91.5 87.5 224.5
12 Vojtech Stursa Czechy 88.5 89.5 222.0
13 Andraz Pograjc Słowenia 89.0 88.0 219.0
14 Bjoern Koch Austria 89.5 87.5 218.0
15 Elias Pfannenstill Austria 87.5 88.0 216.0
16 Tobias Bogner Niemcy 84.5 90.0 214.5
  Florian Schabereiter Austria 93.5 81.5 214.5
18 Pius Paschke Niemcy 87.5 86.5 213.0
19 Marco Aberger Austria 88.0 84.0 211.0
  Jure Bogataj Słowenia 84.5 89.5 211.0
21 Alessio de Crignis Włochy 87.5 84.5 208.5
22 Thomas Diethart Austria 91.0 80.0 207.0
23 Andreas Wellinger Niemcy 86.0 85.0 206.0
24 Daniel Fudel Niemcy 90.5 80.0 205.5
25 Nico Hermann Niemcy 86.5 83.5 203.5
26 Ilmir Hazetdinov Rosja 84.0 83.5 198.5
27 Alois Schwinghammer Niemcy 84.5 83.0 197.5
  Vit Hacek Czechy 85.5 82.5 197.5
29 Hubert Blaha Czechy 86.5 77.0 186.0
30 Federico Cecon Włochy 88.5 DSQ 110.0
31 Milos Kadlec Czechy 84.0   98.5
32 Florian Altenburger Austria 83.5   98.0
33 Thomas Juffinger Austria 82.5   95.5
  Johannes Loehmann Niemcy 82.5   95.5
35 Ulrich Wohlgenannt Austria 82.0   94.5
36 Tomas Friedrich Czechy 83.0   94.0
37 Marat Zhaparov Kazachstan 81.5   92.5
38 Dimitry Vassiliev Rosja 80.5   92.0
  Christoph Stauder Austria 81.0   92.0
40 Kevin Goeschl Austria 81.0   91.5
  Grigoriy Leontyev Rosja 81.0   91.5
42 Ernest Prislic Słowenia 80.5   90.5
  Daniel Weiss Niemcy 80.5   90.5
44 Niko Hizar Słowenia 81.0   90.0
  Deyan Funtarov Bułgaria 80.0   90.0
46 Michael Lunardi Włochy 79.5   88.5
  Lukas Mueller Austria 79.5   88.5
48 Kristijan Ravnik Słowenia 79.0   86.5
49 Alexey Pchelintsev Kazachstan 78.5   85.5
  Christian Reiter Austria 78.5   85.5
51 Alexey Romashov Rosja 78.0   85.0
52 David Bartos Czechy 77.5   84.5
53 Jiri Mazoch Czechy 77.5   83.5
54 Patrick Streitler Austria 77.0   83.0
55 Faik Yuksel Turcja 76.5   82.5
56 Oldrik van der Aalst Holandia 77.0   82.0
57 Francesco Hollaus Austria 76.5   80.5
  Mikhail Maksimochkin Rosja 76.0   80.5
59 Assymzhan Khashirov Kazachstan 76.0   80.0
60 Vladislav Boyarintsev Rosja 74.0   77.0
61 Ildar Valitov Rosja 73.0   74.5
62 Urh Krajncan Słowenia 73.0   74.0
63 Zeno di Lenardo Włochy 73.0   73.5
64 Ruben de Wit Holandia 72.5   72.0
65 Abylay Kopesbayev Kazachstan 72.0   71.0
66 Youry Degtyarev Rosja 71.5   70.5
67 Giacomo Marcocig Włochy 71.0   69.0
68 Artem Utev Rosja 72.5   68.0
69 Aleksei Kamynin Rosja 69.5   64.5
70 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 67.5   60.0
71 Daniel Simov Bułgaria 66.5   58.5
72 Robert Vitez Słowenia 66.0   53.5
73 Akos Szilagyi Węgry 63.5   52.0
74 Rico de Jong Holandia 62.5   50.5
75 Sabirzhan Muminov Kazachstan 64.0   48.5
76 Ayberk Demir Turcja 61.0   47.0
77 Matevz Samec Słowenia 62.5   45.5
78 Rok Crnko Słowenia 61.5   43.5
79 Aliaksandr Yurkevich Białoru¶ DNS   DNS
80 Mikita Ahibalau Białoru¶ DNS   DNS
81 Aliaksandr Mekhetka Białoru¶ DNS   DNS
82 Nikita Maladsou Białoru¶ DNS   DNS
83 Florian Gugg Austria   DSQ DSQ

« FIS Cup 2011/2012 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Anders Bardal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicholas Alexander (1988)
Najbliższe zawody
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich