Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
28.01.2012 - Szczyrk (Polska) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matic Kramarsic Słowenia 104.5 100.5 259.5
2 Rok Zima Słowenia 102.5 100.0 251.5
3 Alexey Korolev Kazachstan 100.0 100.5 251.0
4 Alexey Pchelintsev Kazachstan 102.5 100.0 246.5
5 Milos Kadlec Czechy 99.5 99.0 243.0
6 Cestmir Kozisek Czechy 99.0 96.0 233.5
7 Tomas Friedrich Czechy 96.5 97.0 233.0
  Mateusz Kojzar Polska 97.0 97.0 233.0
9 Szymon Szostok Polska 96.5 94.0 228.5
10 Grigoriy Leontyev Rosja 97.5 93.5 227.0
11 Thomas Ortner Austria 97.0 94.0 226.5
12 Vojtech Stursa Czechy 97.5 93.0 225.0
13 Artur Kukuła Polska 96.5 94.0 224.0
  Luka Brnot Słowenia 98.5 92.0 224.0
15 Christian Reiter Austria 94.0 95.0 223.5
16 Francesco Hollaus Austria 95.5 94.0 223.0
  Oldrik van der Aalst Holandia 94.0 95.5 223.0
18 Kevin Goeschl Austria 94.0 94.0 220.5
19 Krzysztof Leja Polska 96.0 92.0 220.0
20 Dawid Kanik Polska 94.5 93.0 219.5
21 Piotr Mojżesz Polska 93.5 94.0 219.0
  Marco Aberger Austria 95.0 92.5 219.0
23 Ivan Lanin Rosja 95.0 94.5 218.5
24 Radik Zhaparov Kazachstan 94.5 92.0 215.0
25 Alexander Shuvalov Rosja 95.0 91.0 214.5
26 Mikhail Maksimochkin Rosja 94.5 91.5 213.5
27 Florian Altenburger Austria 98.0 90.0 211.0
28 Konrad Janota Polska 94.5 88.0 205.0
29 Adam Ruda Polska 94.0 87.0 201.5
30 Marat Zhaparov Kazachstan 96.0 83.0 195.5
31 Hubert Blaha Czechy 93.5   108.0
32 Dejan Zujic Słowenia 92.5   106.0
  Tim Babnik Słowenia 92.5   106.0
34 David Krapez Słowenia 92.0   105.5
35 Sabirzhan Muminov Kazachstan 92.0   105.0
36 David Bartos Czechy 91.5   104.0
37 Vit Hacek Czechy 91.0   103.5
38 Krzysztof Biegun Polska 90.5   102.0
39 Pavel Farkas Czechy 91.0   101.5
40 Stanisław Biela Polska 90.5   101.0
  Sergey Shulaev Rosja 89.5   101.0
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 90.0   101.0
43 Matic Rogelj Słowenia 89.5   99.5
  Deyan Funtarov Bułgaria 90.0   99.5
45 Filip Sakala Czechy 89.0   98.5
46 Ruben de Wit Holandia 89.5   97.5
47 Mateusz Cie¶lar Polska 88.5   97.0
48 Vladislav Boyarintsev Rosja 87.0   95.0
49 Nejc Seretinek Słowenia 87.0   94.0
50 Andrzej G±sienica Polska 89.0   93.5
51 Vladislav Persiyancev Rosja 87.5   92.5
  Andryi Kalinchuk Ukraina 87.5   92.5
  Jakub Przybyła Polska 86.5   92.5
54 Sorin Iulian Pitea Rumunia 86.0   92.0
55 Ozbej Ferkov Słowenia 86.0   91.5
56 Volodymyr Veredyuk Ukraina 85.5   90.5
57 Robert Valentin Tatu Rumunia 85.0   89.5
  Piotr ¦wierczek Polska 85.0   89.5
59 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 83.0   84.0
  Yury Samsonov Rosja 83.0   84.0
61 Vladimir Polushin Kazachstan 82.5   83.0
62 Sebastian Hebel Polska 82.5   80.0
63 Alexandru Mocanita Rumunia 79.0   75.0
64 Michał Milczanowski Polska 78.5   74.5
65 Rico de Jong Holandia 78.0   73.5
  Eduard Torok Rumunia 79.0   73.5
67 Kamil Gałysa Polska 77.5   73.0
68 Dawid Jarz±bek Polska 78.0   71.0
  Igor Yakibyuk Ukraina 76.5   71.0
70 Maksim Migachev Rosja 77.0   68.5
71 Damian Lasota Czechy 75.5   66.0
72 Daniel M±ka Polska 75.0   65.0
  Yaroslav Dysko Ukraina 74.5   65.0
74 Lars Antonissen Holandia 73.0   62.5
75 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 71.5   59.5
76 Joran de Schepper Holandia 59.0   33.0
77 Shyngys Kalykov Kazachstan 51.0   12.5
78 Kanat Khamitov Kazachstan 47.0   2.5
79 Andrey Kolmakov Kazachstan DNS   DNS
80 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina DNS   DNS
81 Daniel Simov Bułgaria DSQ   DSQ

« FIS Cup 2011/2012 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich