Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
Klasyfikacja po konkursie: 25.02.2012, Baiersbronn K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Rok Justin Słowenia 325  
2 Cene Prevc Słowenia 306 -19
3 Matic Kramarsic Słowenia 229 -96
4 Anders Johnson USA 228 -97
5 Johannes Obermayr Austria 225 -100
6 Elias Tollinger Austria 218 -107
7 Pascal Sommer Szwajcaria 209 -116
8 Cestmir Kozisek Czechy 200 -125
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -125
10 Eric Mitchell Kanada 197 -128
11 Florian Schabereiter Austria 183 -142
12 Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -145
  Stefan Kraft Austria 180 -145
  Ulrich Wohlgenannt Austria 180 -145
15 Ernest Prislic Słowenia 171 -154
16 Niklas Wangler Niemcy 165 -160
17 Milos Kadlec Czechy 164 -161
18 Clemens Aigner Austria 160 -165
  Anze Lanisek Słowenia 160 -165
  Luka Brnot Słowenia 160 -165
  Chris Lamb USA 160 -165
22 Vojtech Stursa Czechy 156 -169
23 Alessio de Crignis Włochy 148 -177
24 Thomas Lackner Austria 147 -178
25 Nicholas Fairall USA 141 -184
26 Jan Maylaender Niemcy 140 -185
  Espen Roee Norwegia 140 -185
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -185
  Rok Zima Słowenia 140 -185
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 140 -185
31 Reruhi Shimizu Japonia 136 -189
32 Lukas Wagner Niemcy 135 -190
33 Dusty Korek Kanada 129 -196
34 Florian Menz Niemcy 125 -200
35 Taro Takayanagi Japonia 120 -205
36 Pius Paschke Niemcy 119 -206
37 Pascal Kaelin Szwajcaria 115 -210
  Nicholas Alexander USA 115 -210
39 Ondrej Vaculik Czechy 112 -213
40 Michael Glasder USA 111 -214
  Tomas Friedrich Czechy 111 -214
42 Robert Hrgota Słowenia 109 -216
43 Dawid Kanik Polska 107 -218
44 Simon Greiderer Austria 106 -219
45 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -220
46 Andrey Pachin Rosja 104 -221
47 Phillip Sjoeen Norwegia 100 -225
  Jaka Hvala Słowenia 100 -225
  Markus Eggenhofer Austria 100 -225
  Pascal Bodmer Niemcy 100 -225
  Alexey Korolev Kazachstan 100 -225
  Tommy Lianes Norwegia 100 -225
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -225
54 Elias Pfannenstill Austria 99 -226
55 Kento Sakuyama Japonia 95 -230
56 Michael Herrmann Niemcy 92 -233
57 Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 90 -235
  Francois Braud Francja 90 -235
  Artur Kukuła Polska 90 -235
60 Roberto Dellasega Włochy 87 -238
  Alexander Shuvalov Rosja 87 -238
62 Sepp Lechner Niemcy 86 -239
63 Michael Dreher Niemcy 81 -244
64 Franz Weiss Niemcy 80 -245
  Nejc Dezman Słowenia 80 -245
66 Krzysztof Biegun Polska 79 -246
  Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -246
68 Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -249
  Sondre Myhre Norwegia 76 -249
  Karl Geiger Niemcy 76 -249
71 Remus Tudor Rumunia 75 -250
  Christian Heim Niemcy 75 -250
73 Mikhail Maksimochkin Rosja 74 -251
74 Szymon Szostok Polska 73 -252
75 Petr Chaadaev Rosja 70 -255
76 Thomas Ortner Austria 68 -257
  Maxime Laheurte Francja 68 -257
  Tobias Lugert Niemcy 68 -257
79 Christoph Stauder Austria 65 -260
80 Oldrik van der Aalst Holandia 63 -262
  Nejc Seretinek Słowenia 63 -262
82 Jiri Mazoch Czechy 62 -263
  Alexander Haupt USA 62 -263
  Hubert Blaha Czechy 62 -263
  Alexander Mitz Szwecja 62 -263
  Filip Sakala Czechy 62 -263
87 Daniel Huber Austria 60 -265
88 Mateusz Kojzar Polska 59 -266
89 Pascal Egloff Szwajcaria 58 -267
  Nico Hermann Niemcy 58 -267
  Gauthier Airiau Francja 58 -267
92 Johannes Loehmann Niemcy 57 -268
93 Gasper Bartol Słowenia 56 -269
94 Rok Mandl Słowenia 55 -270
  Georg Späth Niemcy 55 -270
96 Dominik Maier Niemcy 54 -271
  Mika Kulmala Finlandia 54 -271
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -271
99 Kenshiro Ito Japonia 53 -272
100 Marc Ganserer Niemcy 51 -274
  Sondre Skeie Norwegia 51 -274
102 Luca Egloff Szwajcaria 50 -275
  Jan Matura Czechy 50 -275
  David Siegel Niemcy 50 -275
105 Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -276
  Adrian Schuler Szwajcaria 49 -276
107 Bjoern Koch Austria 48 -277
  Tim Babnik Słowenia 48 -277
109 Matthew Rowley Kanada 47 -278
110 Trevor Wert USA 46 -279
  Jon Haakon Moe Norwegia 46 -279
112 Miran Zupancic Słowenia 45 -280
  Borek Sedlak Czechy 45 -280
  Andrew Bliss USA 45 -280
115 Joshua Maurer Kanada 44 -281
  Ozbej Ferkov Słowenia 44 -281
  Christian Reiter Austria 44 -281
118 Daniel Fudel Niemcy 43 -282
119 Martin Cikl Czechy 40 -285
  Marco Aberger Austria 40 -285
121 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -286
  Anze Semenic Słowenia 39 -286
123 Hyrum Bailey USA 38 -287
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -287
  Alois Schwinghammer Niemcy 38 -287
126 Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -289
  Fabian Waldis Szwajcaria 36 -289
128 Stefan Hayboeck Austria 35 -290
129 Vladomyr Hlyvka Ukraina 34 -291
130 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -292
131 Juho Ojala Finlandia 32 -293
  Kevin Horlacher Niemcy 32 -293
  Tobias Loeffler Niemcy 32 -293
134 Mathias Ristad Norwegia 31 -294
  Johann Andre Forfang Norwegia 31 -294
  Matic Rogelj Słowenia 31 -294
  Robin Tanner Niemcy 31 -294
138 Grigoriy Leontyev Rosja 30 -295
139 Dominik Maylaender Niemcy 29 -296
  William Rhoads USA 29 -296
  Felix Brodauf Niemcy 29 -296
  Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -296
143 Daniel Althaus Niemcy 28 -297
  Francesco Hollaus Austria 28 -297
  Michael Lunardi Włochy 28 -297
146 Christian Friberg USA 27 -298
147 Tobias Bogner Niemcy 26 -299
  Martin Baumunk Niemcy 26 -299
  Wilfried Cailleau Francja 26 -299
  Jure Bogataj Słowenia 26 -299
151 Samuel Guy Francja 25 -300
  Sebastian Hebel Polska 25 -300
  Adrian Soerensen Livelten Norwegia 25 -300
154 Nils Wilfert Niemcy 24 -301
  Łukasz Rutkowski Polska 24 -301
  Sebastien Lacroix Francja 24 -301
157 Josef Larsson Szwecja 23 -302
  Tomaz Verbajs Słowenia 23 -302
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -302
  Nicolas Martin Francja 23 -302
161 Alexey Romashov Rosja 22 -303
  Ron Moeckel Niemcy 22 -303
  Ivan Lanin Rosja 22 -303
  Vit Hacek Czechy 22 -303
  Ziga Mandl Słowenia 22 -303
  Vladislav Boyarintsev Rosja 22 -303
  Florian Horst Niemcy 22 -303
168 Franz Roeder Niemcy 21 -304
169 Gasper Martincic Słowenia 20 -305
  Lukas Mueller Austria 20 -305
  Ludwig Pohle Niemcy 20 -305
172 Robert Valentin Tatu Rumunia 19 -306
  Rogan Reid Kanada 19 -306
  Brian Wallace USA 19 -306
175 Tyler Hutchins USA 18 -307
  Piotr Mojżesz Polska 18 -307
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -307
  Adam Ruda Polska 18 -307
  Vital Anken Szwajcaria 18 -307
180 Geoffrey Lafarge Francja 17 -308
181 Ben Loomis USA 16 -309
  Tim Heinrich Niemcy 16 -309
  Stefan Huber Austria 16 -309
184 Alexander Schmid Niemcy 15 -310
  Radik Zhaparov Kazachstan 15 -310
186 Philipp Aschenwald Austria 14 -311
  Jaka Kosec Słowenia 14 -311
  Matej Dobovsek Słowenia 14 -311
  Eduard Torok Rumunia 14 -311
  Kevin Goeschl Austria 14 -311
  Florian Altenburger Austria 14 -311
  Sebastian Reuschel Niemcy 14 -311
193 Patrik Lichy Słowacja 13 -312
  Christoph Mueller Niemcy 13 -312
  Olivier Anken Szwajcaria 13 -312
  Matthew Soukup Kanada 13 -312
  Sabirzhan Muminov Kazachstan 13 -312
  AJ Brown USA 13 -312
  Kevin Bickner USA 13 -312
200 Alexey Buyvolov Rosja 12 -313
  Benjamin Raffort Francja 12 -313
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -313
  Krzysztof Leja Polska 12 -313
  Alex Miller USA 12 -313
  Konrad Janota Polska 12 -313
  Faik Yuksel Turcja 12 -313
  Killian Peier Szwajcaria 12 -313
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -313
  Nicholas Mattoon USA 12 -313
210 Daniel Weiss Niemcy 11 -314
  Trevor Edlund USA 11 -314
  Hannes Kellner Niemcy 11 -314
  Sergey Bychkov Rosja 11 -314
214 Sorin Iulian Pitea Rumunia 10 -315
  Marat Zhaparov Kazachstan 10 -315
  Joergen Graabak Norwegia 10 -315
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -315
218 Piotr ¦wierczek Polska 9 -316
  Marco Grigoli Szwajcaria 9 -316
  Thomas Diethart Austria 9 -316
221 Andreas Wellinger Niemcy 8 -317
  Pavel Farkas Czechy 8 -317
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -317
  Vladimir Polushin Kazachstan 8 -317
225 Ruben de Wit Holandia 7 -318
  Henrik Heinz Niemcy 7 -318
227 Oliver Kamienski Niemcy 6 -319
  Mateusz Cie¶lar Polska 6 -319
229 Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -320
  Jaka Rus Słowenia 5 -320
  Lars Antonissen Holandia 5 -320
  Jaka Tesovnik Słowenia 5 -320
233 Matej Likar Słowenia 4 -321
  Dmitry Sporynin Rosja 4 -321
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -321
236 Andre Denney USA 3 -322
  Jakub Przybyła Polska 3 -322
  Jernej Klaric Słowenia 3 -322
  Willy Graves USA 3 -322
  Nicolas Gonthier Francja 3 -322
  Rico de Jong Holandia 3 -322
  Federico Cecon Włochy 3 -322
  Casey Larson USA 3 -322
244 Jani Korhonen Finlandia 2 -323
  Jonathan Siegel Niemcy 2 -323
  Gasper Vodan Słowenia 2 -323
247 Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -324
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -324
  Zhandong Tian Chiny 1 -324
  Sven Lehenberger Niemcy 1 -324
  Florian Gugg Austria 1 -324
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -324
  Diego Dellasega Włochy 1 -324
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -324
  Daniel Simov Bułgaria 1 -324
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Słowenia Słowenia 2337  
2 Niemcy Niemcy 2186 -151
3 Austria Austria 2082 -255
4 Norwegia Norwegia 1233 -1104
5 USA USA 1125 -1212
6 Czechy Czechy 1094 -1243
7 Kanada Kanada 649 -1688
8 Szwajcaria Szwajcaria 619 -1718
9 Polska Polska 547 -1790
10 Francja Francja 486 -1851
11 Rosja Rosja 467 -1870
12 Japonia Japonia 404 -1933
13 Kazachstan Kazachstan 304 -2033
14 Włochy Włochy 267 -2070
15 Ukraina Ukraina 156 -2181
16 Finlandia Finlandia 143 -2194
17 Rumunia Rumunia 119 -2218
18 Szwecja Szwecja 85 -2252
19 Holandia Holandia 78 -2259
20 Estonia Estonia 76 -2261
21 Słowacja Słowacja 13 -2324
22 Turcja Turcja 12 -2325
23 Bułgaria Bułgaria 1 -2336
  Chiny Chiny 1 -2336

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Alexander Stöckl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Stöckl (1973)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich