Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
16.07.2011 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 96.0 95.0 255.5
2 Robert Hrgota Słowenia 91.0 97.0 241.5
3 Taro Takayanagi Japonia 98.0 89.0 235.0
4 Kento Sakuyama Japonia 91.5 90.5 230.5
  Florian Schabereiter Austria 92.0 89.5 230.5
  Thomas Lackner Austria 92.5 89.0 230.5
7 Reruhi Shimizu Japonia 85.5 94.5 230.0
8 Johannes Obermayr Austria 89.5 87.0 219.0
9 Bjoern Koch Austria 90.0 86.5 218.5
10 Kaarel Nurmsalu Estonia 85.5 90.5 218.0
11 Pius Paschke Niemcy 86.5 89.0 217.5
12 Daniel Huber Austria 89.0 87.0 217.0
13 Lukas Mueller Austria 86.5 89.0 216.5
14 Andraz Pograjc Słowenia 85.5 89.5 216.0
15 Vojtech Stursa Czechy 87.5 86.0 211.0
16 Christoph Stauder Austria 88.0 85.0 210.5
17 Jure Bogataj Słowenia 86.5 87.0 209.5
18 Vit Hacek Czechy 88.5 82.5 204.5
  Kenshiro Ito Japonia 83.5 87.0 204.5
20 Tobias Bogner Niemcy 83.0 86.5 204.0
21 Daniel Weiss Niemcy 85.5 83.0 201.0
  Christian Reiter Austria 88.0 81.0 201.0
23 Ernest Prislic Słowenia 86.0 82.0 198.5
24 Clemens Aigner Austria 85.0 82.5 197.0
25 Jiri Mazoch Czechy 84.5 80.0 189.5
26 Mikhail Maksimochkin Rosja 83.5 80.5 189.0
27 Dimitry Vassiliev Rosja 84.5 78.0 187.5
28 Marco Aberger Austria 83.0 79.0 187.0
29 Federico Cecon Włochy 84.0 78.5 185.5
30 Florian Gugg Austria 83.5 77.5 184.5
31 Thomas Diethart Austria 83.5   97.5
32 Elias Pfannenstill Austria 85.0   97.0
33 Florian Altenburger Austria 82.0   95.0
34 Nico Hermann Niemcy 82.0   94.0
35 Marat Zhaparov Kazachstan 81.0   93.0
36 Alessio de Crignis Włochy 81.0   92.5
37 Vladislav Boyarintsev Rosja 82.0   92.0
  Deyan Funtarov Bułgaria 81.0   92.0
39 Niko Hizar Słowenia 80.5   90.5
  Ilmir Hazetdinov Rosja 80.0   90.5
41 Tomas Friedrich Czechy 80.0   90.0
  Alexey Romashov Rosja 80.0   90.0
43 Daniel Fudel Niemcy 79.5   88.5
44 Thomas Juffinger Austria 79.0   87.5
45 Jan Hartman Słowenia 78.5   86.5
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 78.5   86.5
47 Michael Lunardi Włochy 78.5   86.0
48 Ildar Valitov Rosja 78.0   85.5
49 Francesco Hollaus Austria 77.5   84.5
50 Johannes Loehmann Niemcy 78.0   84.0
51 Andreas Wellinger Niemcy 77.0   82.0
52 Ulrich Wohlgenannt Austria 77.0   81.5
  Stefan Huber Austria 76.0   81.5
54 Kevin Goeschl Austria 77.5   81.0
55 Daniel Simov Bułgaria 75.5   80.5
56 David Krapez Słowenia 76.0   80.0
57 Youry Degtyarev Rosja 75.0   76.5
58 Ruben de Wit Holandia 74.0   75.0
59 Robert Vitez Słowenia 75.0   74.5
60 Hubert Blaha Czechy 75.0   73.0
  David Bartos Czechy 73.0   73.0
  Grigoriy Leontyev Rosja 73.0   73.0
63 Urh Krajncan Słowenia 72.0   71.0
  Faik Yuksel Turcja 71.0   71.0
65 Giacomo Marcocig Włochy 72.0   70.5
  Zak Silih Słowenia 72.0   70.5
67 Oldrik van der Aalst Holandia 73.5   69.5
  Milos Kadlec Czechy 73.5   69.5
69 Assymzhan Khashirov Kazachstan 73.0   66.0
  Zeno di Lenardo Włochy 69.5   66.0
71 Aleksei Kamynin Rosja 69.0   64.5
72 Abylay Kopesbayev Kazachstan 67.5   61.5
73 Ayberk Demir Turcja 66.5   57.5
74 Alois Schwinghammer Niemcy 74.5   55.0
75 Artem Utev Rosja 66.0   53.5
76 Sabirzhan Muminov Kazachstan 66.0   52.5
77 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 63.5   48.0
78 Akos Szilagyi Węgry 58.5   41.0
79 Rico de Jong Holandia 59.5   39.5
80 Aliaksandr Mekhetka Białoru¶ 51.0   20.5
81 Nikita Maladsou Białoru¶ DNS   DNS
82 Aliaksandr Yurkevich Białoru¶ DNS   DNS
83 Mikita Ahibalau Białoru¶ DNS   DNS

« FIS Cup 2011/2012 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
22 stycznia 2020 (¶roda)
09:00
YOG Lozanna
s. próbna (szt. mix)
10:00
YOG Lozanna
szt. mix (skoki)
13:30
YOG Lozanna
szt. mix (bieg)
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich