Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
16.07.2011 - Villach (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 96.0 95.0 255.5
2 Robert Hrgota Słowenia 91.0 97.0 241.5
3 Taro Takayanagi Japonia 98.0 89.0 235.0
4 Kento Sakuyama Japonia 91.5 90.5 230.5
  Florian Schabereiter Austria 92.0 89.5 230.5
  Thomas Lackner Austria 92.5 89.0 230.5
7 Reruhi Shimizu Japonia 85.5 94.5 230.0
8 Johannes Obermayr Austria 89.5 87.0 219.0
9 Bjoern Koch Austria 90.0 86.5 218.5
10 Kaarel Nurmsalu Estonia 85.5 90.5 218.0
11 Pius Paschke Niemcy 86.5 89.0 217.5
12 Daniel Huber Austria 89.0 87.0 217.0
13 Lukas Mueller Austria 86.5 89.0 216.5
14 Andraz Pograjc Słowenia 85.5 89.5 216.0
15 Vojtech Stursa Czechy 87.5 86.0 211.0
16 Christoph Stauder Austria 88.0 85.0 210.5
17 Jure Bogataj Słowenia 86.5 87.0 209.5
18 Vit Hacek Czechy 88.5 82.5 204.5
  Kenshiro Ito Japonia 83.5 87.0 204.5
20 Tobias Bogner Niemcy 83.0 86.5 204.0
21 Daniel Weiss Niemcy 85.5 83.0 201.0
  Christian Reiter Austria 88.0 81.0 201.0
23 Ernest Prislic Słowenia 86.0 82.0 198.5
24 Clemens Aigner Austria 85.0 82.5 197.0
25 Jiri Mazoch Czechy 84.5 80.0 189.5
26 Mikhail Maksimochkin Rosja 83.5 80.5 189.0
27 Dimitry Vassiliev Rosja 84.5 78.0 187.5
28 Marco Aberger Austria 83.0 79.0 187.0
29 Federico Cecon Włochy 84.0 78.5 185.5
30 Florian Gugg Austria 83.5 77.5 184.5
31 Thomas Diethart Austria 83.5   97.5
32 Elias Pfannenstill Austria 85.0   97.0
33 Florian Altenburger Austria 82.0   95.0
34 Nico Hermann Niemcy 82.0   94.0
35 Marat Zhaparov Kazachstan 81.0   93.0
36 Alessio de Crignis Włochy 81.0   92.5
37 Vladislav Boyarintsev Rosja 82.0   92.0
  Deyan Funtarov Bułgaria 81.0   92.0
39 Niko Hizar Słowenia 80.5   90.5
  Ilmir Hazetdinov Rosja 80.0   90.5
41 Tomas Friedrich Czechy 80.0   90.0
  Alexey Romashov Rosja 80.0   90.0
43 Daniel Fudel Niemcy 79.5   88.5
44 Thomas Juffinger Austria 79.0   87.5
45 Jan Hartman Słowenia 78.5   86.5
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 78.5   86.5
47 Michael Lunardi Włochy 78.5   86.0
48 Ildar Valitov Rosja 78.0   85.5
49 Francesco Hollaus Austria 77.5   84.5
50 Johannes Loehmann Niemcy 78.0   84.0
51 Andreas Wellinger Niemcy 77.0   82.0
52 Ulrich Wohlgenannt Austria 77.0   81.5
  Stefan Huber Austria 76.0   81.5
54 Kevin Goeschl Austria 77.5   81.0
55 Daniel Simov Bułgaria 75.5   80.5
56 David Krapez Słowenia 76.0   80.0
57 Youry Degtyarev Rosja 75.0   76.5
58 Ruben de Wit Holandia 74.0   75.0
59 Robert Vitez Słowenia 75.0   74.5
60 Hubert Blaha Czechy 75.0   73.0
  David Bartos Czechy 73.0   73.0
  Grigoriy Leontyev Rosja 73.0   73.0
63 Urh Krajncan Słowenia 72.0   71.0
  Faik Yuksel Turcja 71.0   71.0
65 Giacomo Marcocig Włochy 72.0   70.5
  Zak Silih Słowenia 72.0   70.5
67 Oldrik van der Aalst Holandia 73.5   69.5
  Milos Kadlec Czechy 73.5   69.5
69 Assymzhan Khashirov Kazachstan 73.0   66.0
  Zeno di Lenardo Włochy 69.5   66.0
71 Aleksei Kamynin Rosja 69.0   64.5
72 Abylay Kopesbayev Kazachstan 67.5   61.5
73 Ayberk Demir Turcja 66.5   57.5
74 Alois Schwinghammer Niemcy 74.5   55.0
75 Artem Utev Rosja 66.0   53.5
76 Sabirzhan Muminov Kazachstan 66.0   52.5
77 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 63.5   48.0
78 Akos Szilagyi Węgry 58.5   41.0
79 Rico de Jong Holandia 59.5   39.5
80 Aliaksandr Mekhetka Białoru¶ 51.0   20.5
81 Nikita Maladsou Białoru¶ DNS   DNS
82 Aliaksandr Yurkevich Białoru¶ DNS   DNS
83 Mikita Ahibalau Białoru¶ DNS   DNS

« FIS Cup 2011/2012 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich