Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
24.08.2019, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 06.08.2011, Szczyrk K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200  
2 Stefan Kraft Austria 180 -20
3 Jan Maylaender Niemcy 140 -60
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -60
5 Reruhi Shimizu Japonia 136 -64
6 Taro Takayanagi Japonia 120 -80
7 Robert Hrgota Słowenia 109 -91
8 Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -100
9 Kento Sakuyama Japonia 95 -105
  Pascal Sommer Szwajcaria 95 -105
11 Francois Braud Francja 90 -110
12 Vojtech Stursa Czechy 88 -112
13 Thomas Lackner Austria 82 -118
14 Luka Brnot Słowenia 80 -120
15 Eric Mitchell Kanada 77 -123
16 Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -124
17 Johannes Obermayr Austria 72 -128
18 Maxime Laheurte Francja 68 -132
19 Florian Schabereiter Austria 65 -135
  Niklas Wangler Niemcy 65 -135
21 Pascal Kaelin Szwajcaria 62 -138
22 Lukas Wagner Niemcy 60 -140
23 Gauthier Airiau Francja 58 -142
24 Kenshiro Ito Japonia 53 -147
25 Daniel Huber Austria 51 -149
26 Bjoern Koch Austria 47 -153
  Pascal Egloff Szwajcaria 47 -153
28 Dominik Maier Niemcy 46 -154
29 Florian Menz Niemcy 45 -155
30 Dawid Kanik Polska 40 -160
31 Andraz Pograjc Słowenia 38 -162
32 Pius Paschke Niemcy 37 -163
33 Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -164
34 Jiri Mazoch Czechy 35 -165
  Dusty Korek Kanada 35 -165
36 Nico Hermann Niemcy 32 -168
  Krzysztof Biegun Polska 32 -168
  Tobias Loeffler Niemcy 32 -168
39 Clemens Aigner Austria 31 -169
40 Fabian Waldis Szwajcaria 30 -170
41 Dominik Maylaender Niemcy 29 -171
  Matthew Rowley Kanada 29 -171
43 Tobias Bogner Niemcy 26 -174
  Wilfried Cailleau Francja 26 -174
  Jure Bogataj Słowenia 26 -174
46 Samuel Guy Francja 25 -175
47 Sebastien Lacroix Francja 24 -176
48 Daniel Fudel Niemcy 23 -177
  Nicolas Martin Francja 23 -177
50 Ziga Mandl Słowenia 22 -178
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 22 -178
  Alois Schwinghammer Niemcy 22 -178
53 Luca Egloff Szwajcaria 21 -179
54 Lukas Mueller Austria 20 -180
55 Vit Hacek Czechy 17 -183
  Geoffrey Lafarge Francja 17 -183
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 17 -183
58 Elias Pfannenstill Austria 16 -184
  Remus Tudor Rumunia 16 -184
  Vital Anken Szwajcaria 16 -184
61 Marco Aberger Austria 15 -185
  Christoph Stauder Austria 15 -185
63 Mika Kulmala Finlandia 14 -186
64 Patrik Lichy Słowacja 13 -187
65 Benjamin Raffort Francja 12 -188
  Faik Yuksel Turcja 12 -188
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -188
68 Daniel Weiss Niemcy 11 -189
  Artur Kukuła Polska 11 -189
70 Rok Mandl Słowenia 10 -190
  Joergen Graabak Norwegia 10 -190
  Christian Reiter Austria 10 -190
  Alessio de Crignis Włochy 10 -190
74 Thomas Diethart Austria 9 -191
75 Mateusz Kojzar Polska 8 -192
  Andreas Wellinger Niemcy 8 -192
  Ernest Prislic Słowenia 8 -192
78 Robert Valentin Tatu Rumunia 7 -193
  Tomas Friedrich Czechy 7 -193
80 Alexander Schmid Niemcy 6 -194
  Robin Tanner Niemcy 6 -194
  Oliver Kamienski Niemcy 6 -194
83 Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -195
  Mikhail Maksimochkin Rosja 5 -195
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 5 -195
  Yaroslav Dysko Ukraina 5 -195
87 Dimitry Vassiliev Rosja 4 -196
88 Jakub Przybyła Polska 3 -197
  Sebastian Hebel Polska 3 -197
  Nicolas Gonthier Francja 3 -197
  Federico Cecon Włochy 3 -197
92 Hubert Blaha Czechy 2 -198
93 Szilvester Kozma Rumunia 1 -199
  Oldrik van der Aalst Holandia 1 -199
  Florian Gugg Austria 1 -199
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -199
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 622  
2 Niemcy Niemcy 586 -36
3 Francja Francja 486 -136
4 Japonia Japonia 404 -218
5 Kanada Kanada 341 -281
6 Słowenia Słowenia 293 -329
7 Szwajcaria Szwajcaria 288 -334
8 Czechy Czechy 149 -473
9 Polska Polska 109 -513
10 Ukraina Ukraina 105 -517
11 Estonia Estonia 76 -546
12 Norwegia Norwegia 46 -576
13 Finlandia Finlandia 37 -585
14 Rumunia Rumunia 29 -593
15 Rosja Rosja 14 -608
16 Słowacja Słowacja 13 -609
  Włochy Włochy 13 -609
18 Turcja Turcja 12 -610
19 Holandia Holandia 1 -621

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Charlotte Mitchell (1994)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
11:30
LGP Hakuba
24 sierpnia 2019 (sobota)
07:00
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:00
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich