Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.2012, Szczyrk K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Johannes Obermayr Austria 221  
2 Pascal Sommer Szwajcaria 209 -12
3 Rok Justin Słowenia 200 -21
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200 -21
5 Stefan Kraft Austria 180 -41
  Simen Key Grimsrud Norwegia 180 -41
  Elias Tollinger Austria 180 -41
8 Eric Mitchell Kanada 177 -44
9 Niklas Wangler Niemcy 165 -56
10 Florian Schabereiter Austria 141 -80
11 Luka Brnot Słowenia 140 -81
  Ulrich Wohlgenannt Austria 140 -81
  Jan Maylaender Niemcy 140 -81
  Espen Roee Norwegia 140 -81
  Jason Lamy Chappuis Francja 140 -81
16 Reruhi Shimizu Japonia 136 -85
17 Cene Prevc Słowenia 130 -91
18 Clemens Aigner Austria 126 -95
19 Florian Menz Niemcy 125 -96
20 Taro Takayanagi Japonia 120 -101
  Lukas Wagner Niemcy 120 -101
22 Vojtech Stursa Czechy 110 -111
23 Robert Hrgota Słowenia 109 -112
24 Ernest Prislic Słowenia 108 -113
25 Thomas Lackner Austria 107 -114
26 Espen Enger Halvorsen Norwegia 105 -116
27 Andrey Pachin Rosja 104 -117
  Pascal Kaelin Szwajcaria 104 -117
29 Dawid Kanik Polska 101 -120
30 Tommy Lianes Norwegia 100 -121
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 100 -121
  Phillip Sjoeen Norwegia 100 -121
  Markus Eggenhofer Austria 100 -121
  Matic Kramarsic Słowenia 100 -121
35 Elias Pfannenstill Austria 99 -122
36 Kento Sakuyama Japonia 95 -126
37 Alexey Pchelintsev Kazachstan 90 -131
  Cestmir Kozisek Czechy 90 -131
  Francois Braud Francja 90 -131
40 Alexander Shuvalov Rosja 87 -134
41 Michael Dreher Niemcy 81 -140
  Nicholas Fairall USA 81 -140
43 Rok Zima Słowenia 80 -141
44 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 79 -142
45 Pius Paschke Niemcy 77 -144
46 Kaarel Nurmsalu Estonia 76 -145
  Sondre Myhre Norwegia 76 -145
48 Remus Tudor Rumunia 75 -146
49 Petr Chaadaev Rosja 70 -151
50 Maxime Laheurte Francja 68 -153
  Tobias Lugert Niemcy 68 -153
52 Artur Kukuła Polska 63 -158
53 Alexander Mitz Szwecja 62 -159
54 Alexey Korolev Kazachstan 60 -161
55 Mateusz Kojzar Polska 59 -162
56 Pascal Egloff Szwajcaria 58 -163
  Nico Hermann Niemcy 58 -163
  Gauthier Airiau Francja 58 -163
59 Gasper Bartol Słowenia 56 -165
60 Simon Greiderer Austria 55 -166
  Roberto Dellasega Włochy 55 -166
  Rok Mandl Słowenia 55 -166
  Georg Späth Niemcy 55 -166
64 Mika Kulmala Finlandia 54 -167
  Ossi-Pekka Valta Finlandia 54 -167
66 Kenshiro Ito Japonia 53 -168
67 Daniel Huber Austria 51 -170
  Sondre Skeie Norwegia 51 -170
69 Luca Egloff Szwajcaria 50 -171
70 Adrian Schuler Szwajcaria 49 -172
  Dusty Korek Kanada 49 -172
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 49 -172
73 Mikhail Maksimochkin Rosja 48 -173
74 Bjoern Koch Austria 47 -174
  Matthew Rowley Kanada 47 -174
76 Jon Haakon Moe Norwegia 46 -175
  Alessio de Crignis Włochy 46 -175
  Thomas Ortner Austria 46 -175
  Dominik Maier Niemcy 46 -175
  Karl Geiger Niemcy 46 -175
81 Milos Kadlec Czechy 45 -176
82 Krzysztof Biegun Polska 43 -178
  Tomas Friedrich Czechy 43 -178
84 Szymon Szostok Polska 42 -179
85 Jiri Mazoch Czechy 40 -181
86 Hans Petter Bergquist Norwegia 39 -182
87 Alois Schwinghammer Niemcy 38 -183
  Andraz Pograjc Słowenia 38 -183
89 Marco Aberger Austria 37 -184
90 Fabian Waldis Szwajcaria 36 -185
  Thomas Kjelbotn Norwegia 36 -185
92 Stefan Hayboeck Austria 35 -186
93 Oldrik van der Aalst Holandia 34 -187
94 Leif Marius Hagemoen Norwegia 33 -188
95 Tobias Loeffler Niemcy 32 -189
  Sepp Lechner Niemcy 32 -189
  Juho Ojala Finlandia 32 -189
98 Robin Tanner Niemcy 31 -190
  Mathias Ristad Norwegia 31 -190
  Johann Andre Forfang Norwegia 31 -190
101 Stian Andre Skinnes Norwegia 29 -192
  Dominik Maylaender Niemcy 29 -192
103 Michael Lunardi Włochy 28 -193
  Anders Johnson USA 28 -193
  Daniel Fudel Niemcy 28 -193
106 Wilfried Cailleau Francja 26 -195
  Jure Bogataj Słowenia 26 -195
  Grigoriy Leontyev Rosja 26 -195
  Christian Reiter Austria 26 -195
  Tobias Bogner Niemcy 26 -195
111 Samuel Guy Francja 25 -196
  Sebastian Hebel Polska 25 -196
113 Sebastien Lacroix Francja 24 -197
  Tim Babnik Słowenia 24 -197
115 Nicolas Martin Francja 23 -198
  Josef Larsson Szwecja 23 -198
  Michael Herrmann Niemcy 23 -198
  Klaus Ovlien Engen Norwegia 23 -198
119 Florian Horst Niemcy 22 -199
  Alexey Romashov Rosja 22 -199
  Vit Hacek Czechy 22 -199
  Ziga Mandl Słowenia 22 -199
123 Lukas Mueller Austria 20 -201
124 Francesco Hollaus Austria 19 -202
  Christian Heim Niemcy 19 -202
126 Vital Anken Szwajcaria 18 -203
  Konstantin Sokolenko Kazachstan 18 -203
128 Geoffrey Lafarge Francja 17 -204
129 Christoph Stauder Austria 15 -206
130 Philipp Aschenwald Austria 14 -207
  Jaka Kosec Słowenia 14 -207
132 Kevin Goeschl Austria 13 -208
  Patrik Lichy Słowacja 13 -208
134 Johannes Loehmann Niemcy 12 -209
  Killian Peier Szwajcaria 12 -209
  Faik Yuksel Turcja 12 -209
  Jędrzej ¦cisłowicz Polska 12 -209
  Alexey Buyvolov Rosja 12 -209
  Benjamin Raffort Francja 12 -209
  Viktor Pasichnyk Ukraina 12 -209
  Krzysztof Leja Polska 12 -209
142 Sergey Bychkov Rosja 11 -210
  Marc Ganserer Niemcy 11 -210
  Daniel Weiss Niemcy 11 -210
  Hannes Kellner Niemcy 11 -210
  Christian Friberg USA 11 -210
  Vladislav Boyarintsev Rosja 11 -210
148 Marat Zhaparov Kazachstan 10 -211
  Piotr Mojżesz Polska 10 -211
  Joergen Graabak Norwegia 10 -211
  Daniel Althaus Niemcy 10 -211
  Yaroslav Dysko Ukraina 10 -211
153 Konrad Janota Polska 9 -212
  Thomas Diethart Austria 9 -212
  Piotr ¦wierczek Polska 9 -212
  Robert Valentin Tatu Rumunia 9 -212
  Marco Grigoli Szwajcaria 9 -212
158 Brian Wallace USA 8 -213
  Andreas Myhre Hellerud Norwegia 8 -213
  Anze Semenic Słowenia 8 -213
  Ivan Lanin Rosja 8 -213
  Andreas Wellinger Niemcy 8 -213
163 Ruben de Wit Holandia 7 -214
  Henrik Heinz Niemcy 7 -214
  Radik Zhaparov Kazachstan 7 -214
  Olivier Anken Szwajcaria 7 -214
167 Oliver Kamienski Niemcy 6 -215
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 6 -215
  Alexander Schmid Niemcy 6 -215
170 Jaka Tesovnik Słowenia 5 -216
  Ilmir Hazetdinov Rosja 5 -216
172 Florian Altenburger Austria 4 -217
  Dmitry Sporynin Rosja 4 -217
  Dimitry Vassiliev Rosja 4 -217
  Sigurd Nymoen Soeberg Norwegia 4 -217
176 Jakub Przybyła Polska 3 -218
  Nicolas Gonthier Francja 3 -218
  Federico Cecon Włochy 3 -218
179 Hubert Blaha Czechy 2 -219
  Jani Korhonen Finlandia 2 -219
  Gasper Vodan Słowenia 2 -219
  Adam Ruda Polska 2 -219
183 Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -220
  Szilvester Kozma Rumunia 1 -220
  Michael Glasder USA 1 -220
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -220
  Diego Dellasega Włochy 1 -220
  Florian Gugg Austria 1 -220
  Daniel Andre Tande Norwegia 1 -220
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1694  
2 Niemcy Niemcy 1335 -359
3 Norwegia Norwegia 1122 -572
4 Słowenia Słowenia 1117 -577
5 Szwajcaria Szwajcaria 602 -1092
6 Francja Francja 486 -1208
7 Kanada Kanada 473 -1221
8 Rosja Rosja 412 -1282
9 Japonia Japonia 404 -1290
10 Polska Polska 390 -1304
11 Czechy Czechy 352 -1342
12 Kazachstan Kazachstan 185 -1509
13 Finlandia Finlandia 143 -1551
14 Włochy Włochy 133 -1561
15 USA USA 129 -1565
16 Ukraina Ukraina 122 -1572
17 Rumunia Rumunia 91 -1603
18 Szwecja Szwecja 85 -1609
19 Estonia Estonia 76 -1618
20 Holandia Holandia 41 -1653
21 Słowacja Słowacja 13 -1681
22 Turcja Turcja 12 -1682

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2011/2012

FIS Cup 2011/2012

Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich