TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 14:15
Engelberg HS-140
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2017/2018
Period 3
18.11.2017 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
19.11.2017 15:00 Wisła Polska HS-134 nocny
25.11.2017 16:15 Ruka Finlandia HS-142 nocny, druż.
26.11.2017 15:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
02.12.2017 16:15 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
03.12.2017 16:00 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
09.12.2017 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny, druż.
10.12.2017 15:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny
16.12.2017 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
17.12.2017 14:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
30.12.2017 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2018 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 TCS
04.01.2018 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2018 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Period 5
13.01.2018 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
14.01.2018 14:15 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
27.01.2018 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
28.01.2018 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
Period 6
03.02.2018 16:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny
04.02.2018 10:20 Willingen Niemcy HS-145
03.03.2018 16:30 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż.
04.03.2018 15:30 Lahti Finlandia HS-130
Period 7
10.03.2018 17:00 Oslo Norwegia HS-134 nocny, druż.
11.03.2018 14:20 Oslo Norwegia HS-134
13.03.2018 17:00 Lillehammer Norwegia HS-138 nocny
15.03.2018 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 nocny
17.03.2018 16:15 Vikersund Norwegia HS-240 nocny, druż., loty
18.03.2018 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 loty
23.03.2018 15:00 Planica Słowenia HS-240 loty
24.03.2018 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, druż.
25.03.2018 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 1443  
2 Richard Freitag Niemcy 1070 -373
3 Daniel Andre Tande Norwegia 985 -458
4 Stefan Kraft Austria 881 -562
5 Robert Johansson Norwegia 840 -603
6 Andreas Wellinger Niemcy 828 -615
7 Johann Andre Forfang Norwegia 821 -622
8 Andreas Stjernen Norwegia 665 -778
9 Dawid Kubacki Polska 633 -810
10 Markus Eisenbichler Niemcy 597 -846
11 Junshiro Kobayashi Japonia 568 -875
12 Anders Fannemel Norwegia 500 -943
13 Stefan Hula Polska 431 -1012
14 Karl Geiger Niemcy 427 -1016
15 Peter Prevc Słowenia 416 -1027
16 Piotr Żyła Polska 403 -1040
17 Jernej Damjan Słowenia 379 -1064
18 Stephan Leyhe Niemcy 327 -1116
19 Simon Ammann Szwajcaria 312 -1131
20 Halvor Egner Granerud Norwegia 280 -1163
21 Maciej Kot Polska 261 -1182
22 Anze Semenic Słowenia 256 -1187
23 Michael Hayboeck Austria 245 -1198
24 Ryoyu Kobayashi Japonia 187 -1256
25 Tilen Bartol Słowenia 185 -1258
26 Noriaki Kasai Japonia 164 -1279
27 Manuel Fettner Austria 137 -1306
28 Daniel Huber Austria 117 -1326
29 Clemens Aigner Austria 104 -1339
30 Pius Paschke Niemcy 90 -1353
31 Taku Takeuchi Japonia 89 -1354
32 Timi Zajc Słowenia 88 -1355
33 Constantin Schmid Niemcy 81 -1362
  Domen Prevc Słowenia 81 -1362
35 Gregor Schlierenzauer Austria 77 -1366
36 Jakub Wolny Polska 73 -1370
37 Manuel Poppinger Austria 66 -1377
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 54 -1389
39 Nejc Dezman Słowenia 50 -1393
  Kevin Bickner USA 50 -1393
41 Marius Lindvik Norwegia 49 -1394
42 Denis Kornilov Rosja 46 -1397
43 Andreas Wank Niemcy 45 -1398
44 Ziga Jelar Słowenia 43 -1400
45 Yukiya Sato Japonia 41 -1402
46 Philipp Aschenwald Austria 34 -1409
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 31 -1412
48 Cestmir Kozisek Czechy 30 -1413
49 Robert Kranjec Słowenia 26 -1417
50 Jurij Tepes Słowenia 22 -1421
51 Florian Altenburger Austria 20 -1423
52 Vladimir Zografski Bułgaria 15 -1428
53 Tomaz Naglic Słowenia 14 -1429
54 Killian Peier Szwajcaria 13 -1430
  Bor Pavlovcic Słowenia 13 -1430
  Antti Aalto Finlandia 13 -1430
57 Roman Koudelka Czechy 12 -1431
  William Rhoads USA 12 -1431
59 David Siegel Niemcy 11 -1432
  Alex Insam Włochy 11 -1432
61 Sondre Ringen Norwegia 9 -1434
  Ulrich Wohlgenannt Austria 9 -1434
63 Daiki Ito Japonia 8 -1435
  Jonathan Learoyd Francja 8 -1435
65 Evgeniy Klimov Rosja 7 -1436
66 Eetu Nousiainen Finlandia 6 -1437
67 Vincent Descombes Sevoie Francja 4 -1439
68 Vojtech Stursa Czechy 3 -1440
69 Clemens Leitner Austria 2 -1441
  Naoki Nakamura Japonia 2 -1441
  Andreas Schuler Szwajcaria 2 -1441
  Dimitry Vassiliev Rosja 2 -1441
73 Sebastian Colloredo Włochy 1 -1442
  Tomasz Pilch Polska 1 -1442
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 7149  
2 Niemcy Niemcy 5976 -1173
3 Polska Polska 5795 -1354
4 Austria Austria 3642 -3507
5 Słowenia Słowenia 3223 -3926
6 Japonia Japonia 2659 -4490
7 Szwajcaria Szwajcaria 1031 -6118
8 Rosja Rosja 455 -6694
9 Finlandia Finlandia 119 -7030
10 Czechy Czechy 95 -7054
11 USA USA 62 -7087
12 Kanada Kanada 31 -7118
13 Bułgaria Bułgaria 15 -7134
14 Włochy Włochy 12 -7137
  Francja Francja 12 -7137
Wyniki konkursów
18.11.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzcy: Norwegia
18.11.2017 Wisła Polska K-120
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
25.11.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
26.11.2017 Ruka Finlandia K-120
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
02.12.2017 Niżny Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
03.12.2017 Niżny Tagił Rosja K-120
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
09.12.2017 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzcy: Norwegia
10.12.2017 Titisee-Neustadt Niemcy K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
16.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
17.12.2017 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
30.12.2017 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.01.2018 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
04.01.2018 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
06.01.2018 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
13.01.2018 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-200
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
27.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzcy: Polska
28.01.2018 Zakopane Polska K-125
Zwycięzca: Anze Semenic (Słowenia)
03.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
04.02.2018 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
03.03.2018 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Niemcy
04.03.2018 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
10.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzcy: Norwegia
11.03.2018 Oslo Norwegia K-120
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
13.03.2018 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.03.2018 Trondheim Norwegia K-124
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
17.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
18.03.2018 Vikersund Norwegia K-200
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
23.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
24.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzcy: Norwegia
25.03.2018 Planica Słowenia K-200
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:40
CoC Ruka
09:45
P¦ kobiet Premanon
11:00
P¦ kobiet Premanon
12:45
P¦ Engelberg
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
14:45
MP Zakopane
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »