Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 04.03.2018, Lahti K-116
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamil Stoch Polska 963  
2 Richard Freitag Niemcy 836 -127
3 Andreas Wellinger Niemcy 768 -195
4 Daniel Andre Tande Norwegia 723 -240
5 Johann Andre Forfang Norwegia 555 -408
6 Stefan Kraft Austria 504 -459
7 Markus Eisenbichler Niemcy 480 -483
8 Junshiro Kobayashi Japonia 470 -493
  Robert Johansson Norwegia 470 -493
10 Dawid Kubacki Polska 465 -498
11 Anders Fannemel Norwegia 416 -547
12 Andreas Stjernen Norwegia 379 -584
13 Stefan Hula Polska 334 -629
14 Jernej Damjan Słowenia 325 -638
  Piotr Żyła Polska 325 -638
16 Karl Geiger Niemcy 313 -650
17 Peter Prevc Słowenia 282 -681
18 Stephan Leyhe Niemcy 247 -716
19 Anze Semenic Słowenia 241 -722
20 Simon Ammann Szwajcaria 235 -728
21 Maciej Kot Polska 234 -729
22 Halvor Egner Granerud Norwegia 180 -783
23 Michael Hayboeck Austria 160 -803
24 Tilen Bartol Słowenia 142 -821
25 Manuel Fettner Austria 135 -828
26 Ryoyu Kobayashi Japonia 98 -865
27 Daniel Huber Austria 96 -867
28 Noriaki Kasai Japonia 91 -872
  Clemens Aigner Austria 91 -872
30 Taku Takeuchi Japonia 87 -876
31 Timi Zajc Słowenia 84 -879
32 Pius Paschke Niemcy 82 -881
33 Constantin Schmid Niemcy 81 -882
34 Manuel Poppinger Austria 66 -897
35 Gregor Deschwanden Szwajcaria 54 -909
36 Gregor Schlierenzauer Austria 53 -910
37 Nejc Dezman Słowenia 44 -919
  Jakub Wolny Polska 44 -919
39 Ziga Jelar Słowenia 36 -927
40 Marius Lindvik Norwegia 32 -931
41 Domen Prevc Słowenia 31 -932
42 Cestmir Kozisek Czechy 30 -933
43 Kevin Bickner USA 29 -934
44 Yukiya Sato Japonia 26 -937
45 Denis Kornilov Rosja 24 -939
46 Florian Altenburger Austria 20 -943
47 Antti Aalto Finlandia 13 -950
  Killian Peier Szwajcaria 13 -950
49 Roman Koudelka Czechy 12 -951
  William Rhoads USA 12 -951
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 11 -952
  David Siegel Niemcy 11 -952
53 Ulrich Wohlgenannt Austria 9 -954
54 Daiki Ito Japonia 8 -955
55 Evgeniy Klimov Rosja 7 -956
56 Alex Insam Włochy 6 -957
  Eetu Nousiainen Finlandia 6 -957
58 Vladimir Zografski Bułgaria 5 -958
59 Vincent Descombes Sevoie Francja 4 -959
60 Vojtech Stursa Czechy 3 -960
61 Clemens Leitner Austria 2 -961
  Naoki Nakamura Japonia 2 -961
  Dimitry Vassiliev Rosja 2 -961
  Jonathan Learoyd Francja 2 -961
65 Tomasz Pilch Polska 1 -962
  Sebastian Colloredo Włochy 1 -962
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 4555  
2 Niemcy Niemcy 4468 -87
3 Polska Polska 3966 -589
4 Austria Austria 2436 -2119
5 Słowenia Słowenia 2085 -2470
6 Japonia Japonia 1832 -2723
7 Szwajcaria Szwajcaria 752 -3803
8 Rosja Rosja 183 -4372
9 Finlandia Finlandia 119 -4436
10 Czechy Czechy 95 -4460
11 USA USA 41 -4514
12 Kanada Kanada 11 -4544
13 Włochy Włochy 7 -4548
14 Francja Francja 6 -4549
15 Bułgaria Bułgaria 5 -4550

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich