Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 26.11.2017, Ruka K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Junshiro Kobayashi Japonia 126  
2 Jernej Damjan Słowenia 100 -26
3 Daniel Andre Tande Norwegia 95 -31
4 Johann Andre Forfang Norwegia 93 -33
5 Kamil Stoch Polska 91 -35
6 Richard Freitag Niemcy 90 -36
7 Andreas Wellinger Niemcy 89 -37
8 Stefan Kraft Austria 80 -46
9 Markus Eisenbichler Niemcy 61 -65
10 Piotr Żyła Polska 60 -66
11 Dawid Kubacki Polska 58 -68
12 Robert Johansson Norwegia 56 -70
13 Stephan Leyhe Niemcy 55 -71
14 Stefan Hula Polska 46 -80
15 Daniel Huber Austria 40 -86
  Pius Paschke Niemcy 40 -86
17 Manuel Fettner Austria 37 -89
18 Maciej Kot Polska 27 -99
  Karl Geiger Niemcy 27 -99
20 Peter Prevc Słowenia 19 -107
21 Andreas Stjernen Norwegia 18 -108
22 Taku Takeuchi Japonia 16 -110
  Halvor Egner Granerud Norwegia 16 -110
24 Anze Semenic Słowenia 14 -112
25 Clemens Aigner Austria 13 -113
26 Tilen Bartol Słowenia 12 -114
  Simon Ammann Szwajcaria 12 -114
28 David Siegel Niemcy 8 -118
  Antti Aalto Finlandia 8 -118
30 Manuel Poppinger Austria 7 -119
  Michael Hayboeck Austria 7 -119
  Denis Kornilov Rosja 7 -119
33 Anders Fannemel Norwegia 6 -120
34 Ryoyu Kobayashi Japonia 5 -121
35 Daiki Ito Japonia 2 -124
36 Jakub Wolny Polska 1 -125
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Norwegia Norwegia 1084  
2 Niemcy Niemcy 970 -114
3 Austria Austria 784 -300
4 Polska Polska 783 -301
5 Japonia Japonia 649 -435
6 Słowenia Słowenia 495 -589
7 Szwajcaria Szwajcaria 212 -872
8 Rosja Rosja 107 -977
9 Finlandia Finlandia 8 -1076

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich