Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
02.12.2017 - Niżny Tagił (Rosja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Richard Freitag Niemcy 135.0 137.0 267.5
2 Daniel Andre Tande Norwegia 141.0 134.0 266.9
3 Johann Andre Forfang Norwegia 129.0 141.5 264.3
4 Andreas Wellinger Niemcy 127.0 138.5 264.2
  Stefan Kraft Austria 133.0 133.5 264.2
6 Karl Geiger Niemcy 131.0 131.0 259.8
7 Gregor Deschwanden Szwajcaria 137.0 128.5 250.3
8 Manuel Fettner Austria 129.5 127.5 244.5
9 Anze Semenic Słowenia 130.0 131.0 243.9
10 Piotr Żyła Polska 128.0 129.5 243.8
11 Dawid Kubacki Polska 126.0 130.5 242.7
12 Timi Zajc Słowenia 119.5 134.0 242.6
13 Peter Prevc Słowenia 131.5 123.5 242.5
14 Markus Eisenbichler Niemcy 129.0 127.0 241.8
15 Kamil Stoch Polska 128.0 124.0 241.2
16 Simon Ammann Szwajcaria 127.0 124.5 239.4
17 Pius Paschke Niemcy 130.0 122.5 239.0
18 Jernej Damjan Słowenia 127.5 127.5 238.2
19 Michael Hayboeck Austria 131.0 122.5 238.0
20 Maciej Kot Polska 127.5 123.5 237.0
21 William Rhoads USA 126.0 131.5 236.3
22 Anders Fannemel Norwegia 127.0 131.0 236.2
23 Andreas Stjernen Norwegia 123.0 128.5 235.9
24 Clemens Aigner Austria 126.0 127.0 233.7
25 Denis Kornilov Rosja 125.0 127.0 230.6
26 Robert Johansson Norwegia 127.0 123.0 230.1
27 Stefan Hula Polska 129.5 120.0 226.1
28 Vojtech Stursa Czechy 124.0 123.5 221.3
29 Daniel Huber Austria 127.0 118.0 216.0
30 Jakub Wolny Polska 126.0 117.0 211.7
31 Manuel Poppinger Austria 120.0   109.3
32 Anze Lanisek Słowenia 122.0   107.6
33 Halvor Egner Granerud Norwegia 120.0   105.5
34 Killian Peier Szwajcaria 120.0   104.9
35 Tilen Bartol Słowenia 119.5   104.8
36 Antti Aalto Finlandia 122.0   102.8
37 Eetu Nousiainen Finlandia 122.0   102.2
38 Kento Sakuyama Japonia 118.5   102.1
39 Vladimir Zografski Bułgaria 119.0   99.2
40 Stephan Leyhe Niemcy 114.5   96.5
41 Markus Schiffner Austria 118.5   96.2
42 Tomas Vancura Czechy 115.0   95.4
43 Vincent Descombes Sevoie Francja 113.0   94.8
44 Yumu Harada Japonia 113.5   94.1
45 Robert Kranjec Słowenia 112.0   90.6
46 Mikhail Nazarov Rosja 108.5   83.6
47 Davide Bresadola Włochy 108.5   83.1
48 Evgeniy Klimov Rosja 104.5   75.2
49 Alex Insam Włochy 98.0   67.6
50 Yukiya Sato Japonia DSQ   DSQ

« Puchar ¦wiata 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2017/2018

Puchar ¦wiata 2017/2018

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich