TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 18.11.2017, Wisła K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Junshiro Kobayashi Japonia 100  
2 Kamil Stoch Polska 80 -20
3 Stefan Kraft Austria 60 -40
4 Richard Freitag Niemcy 50 -50
5 Daniel Andre Tande Norwegia 45 -55
6 Daniel Huber Austria 40 -60
7 Stefan Hula Polska 36 -64
  Piotr Żyła Polska 36 -64
9 Andreas Wellinger Niemcy 29 -71
10 Stephan Leyhe Niemcy 26 -74
  Dawid Kubacki Polska 26 -74
12 Pius Paschke Niemcy 22 -78
13 Robert Johansson Norwegia 20 -80
14 Andreas Stjernen Norwegia 18 -82
15 Markus Eisenbichler Niemcy 16 -84
16 Manuel Fettner Austria 15 -85
17 Karl Geiger Niemcy 14 -86
18 Johann Andre Forfang Norwegia 13 -87
19 Maciej Kot Polska 12 -88
20 Peter Prevc Słowenia 11 -89
21 Tilen Bartol Słowenia 10 -90
22 Clemens Aigner Austria 9 -91
23 David Siegel Niemcy 8 -92
24 Halvor Egner Granerud Norwegia 7 -93
25 Anders Fannemel Norwegia 6 -94
26 Ryoyu Kobayashi Japonia 5 -95
27 Manuel Poppinger Austria 4 -96
28 Antti Aalto Finlandia 3 -97
29 Daiki Ito Japonia 2 -98
30 Michael Hayboeck Austria 1 -99
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 540  
2 Norwegia Norwegia 509 -31
3 Austria Austria 479 -61
4 Niemcy Niemcy 415 -125
5 Japonia Japonia 307 -233
6 Słowenia Słowenia 171 -369
7 Szwajcaria Szwajcaria 100 -440
8 Rosja Rosja 50 -490
9 Finlandia Finlandia 3 -537

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »