Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 03.12.2017, Niżny Tagił K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Richard Freitag Niemcy 270  
2 Andreas Wellinger Niemcy 239 -31
3 Daniel Andre Tande Norwegia 220 -50
4 Stefan Kraft Austria 190 -80
5 Johann Andre Forfang Norwegia 169 -101
6 Kamil Stoch Polska 143 -127
7 Jernej Damjan Słowenia 139 -131
8 Markus Eisenbichler Niemcy 129 -141
9 Junshiro Kobayashi Japonia 126 -144
10 Piotr Żyła Polska 101 -169
11 Karl Geiger Niemcy 96 -174
12 Dawid Kubacki Polska 94 -176
13 Manuel Fettner Austria 89 -181
14 Robert Johansson Norwegia 85 -185
15 Maciej Kot Polska 70 -200
16 Stephan Leyhe Niemcy 69 -201
17 Pius Paschke Niemcy 61 -209
18 Anders Fannemel Norwegia 55 -215
19 Anze Semenic Słowenia 53 -217
20 Stefan Hula Polska 50 -220
21 Simon Ammann Szwajcaria 49 -221
22 Andreas Stjernen Norwegia 44 -226
23 Daniel Huber Austria 42 -228
24 Gregor Deschwanden Szwajcaria 39 -231
  Peter Prevc Słowenia 39 -231
26 Clemens Aigner Austria 31 -239
  Timi Zajc Słowenia 31 -239
28 Halvor Egner Granerud Norwegia 29 -241
29 Michael Hayboeck Austria 19 -251
30 Tilen Bartol Słowenia 18 -252
31 Taku Takeuchi Japonia 16 -254
32 Manuel Poppinger Austria 15 -255
33 Denis Kornilov Rosja 13 -257
34 William Rhoads USA 12 -258
35 David Siegel Niemcy 8 -262
  Antti Aalto Finlandia 8 -262
37 Jakub Wolny Polska 7 -263
38 Ryoyu Kobayashi Japonia 5 -265
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 4 -266
40 Vojtech Stursa Czechy 3 -267
41 Daiki Ito Japonia 2 -268
42 Dimitry Vassiliev Rosja 1 -269
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 1472  
2 Norwegia Norwegia 1402 -70
3 Austria Austria 986 -486
4 Polska Polska 965 -507
5 Japonia Japonia 649 -823
6 Słowenia Słowenia 630 -842
7 Szwajcaria Szwajcaria 288 -1184
8 Rosja Rosja 114 -1358
9 USA USA 12 -1460
10 Finlandia Finlandia 8 -1464
11 Francja Francja 4 -1468
12 Czechy Czechy 3 -1469

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich