Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2019/2020
Period 3
23.11.201916:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
24.11.201911:30WisłaPolskaHS-134
30.11.201916:30RukaFinlandiaHS-142nocny
01.12.201916:30RukaFinlandiaHS-142odwołany
07.12.201915:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
08.12.201915:30Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
14.12.201916:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny, druż.
15.12.201916:00KlingenthalNiemcyHS-140nocny
21.12.201916:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
22.12.201915:00EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
29.12.201917:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.202014:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.202014:00InnsbruckAustriaHS-128TCS
06.01.202017:15BischofshofenAustriaHS-142TCS, nocny
Period 5
11.01.202016:00Val di FiemmeWłochyHS-104nocny
12.01.202016:30Val di FiemmeWłochyHS-104nocny
18.01.202016:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142nocny
19.01.202015:15Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
25.01.202016:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
26.01.202016:00ZakopanePolskaHS-140nocny
01.02.202008:30SapporoJaponiaHS-137nocny
02.02.202002:00SapporoJaponiaHS-137
Period 6
08.02.202016:00WillingenNiemcyHS-145nocny
09.02.202016:00WillingenNiemcyHS-145nocny
15.02.202011:00Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235loty
16.02.202011:00Tauplitz/Bad MitterndorfAustriaHS-235loty
21.02.202014:00RasnovRumuniaHS-97
22.02.202012:45RasnovRumuniaHS-97
28.02.202017:30LahtiFinlandiaHS-130za P¦ Ruka 1.12.2019
29.02.202016:00LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż.
01.03.202015:30LahtiFinlandiaHS-130
Period 7
07.03.202015:15OsloNorwegiaHS-134RA, nocny, druż
08.03.202014:30OsloNorwegiaHS-134RA
10.03.202017:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny
12.03.202017:00TrondheimNorwegiaHS-138RA, nocny
14.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240RA, nocny, druż., loty
15.03.202016:30VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Karl GeigerNiemcy886 
2Stefan KraftAustria803-83
3Ryoyu KobayashiJaponia795-91
4Dawid KubackiPolska764-122
5Marius LindvikNorwegia545-341
6Kamil StochPolska474-412
7Daniel Andre TandeNorwegia447-439
8Philipp AschenwaldAustria414-472
9Peter PrevcSłowenia395-491
 Johann Andre ForfangNorwegia395-491
11Anze LanisekSłowenia367-519
12Yukiya SatoJaponia339-547
13Stephan LeyheNiemcy335-551
14Piotr ŻyłaPolska322-564
15Daniel HuberAustria280-606
16Robert JohanssonNorwegia264-622
17Constantin SchmidNiemcy261-625
18Daiki ItoJaponia230-656
19Gregor SchlierenzauerAustria220-666
20Timi ZajcSłowenia217-669
21Domen PrevcSłowenia216-670
22Killian PeierSzwajcaria209-677
23Jan HoerlAustria197-689
24Pius PaschkeNiemcy187-699
25Roman KoudelkaCzechy115-771
26Michael HayboeckAustria114-772
27Markus EisenbichlerNiemcy104-782
28Junshiro KobayashiJaponia87-799
29Thomas Aasen MarkengNorwegia80-806
30Simon AmmannSzwajcaria75-811
31Evgeniy KlimovRosja66-820
32Robin PedersenNorwegia58-828
33Cene PrevcSłowenia54-832
34Keiichi SatoJaponia43-843
35Naoki NakamuraJaponia39-847
36Maciej KotPolska37-849
 Richard FreitagNiemcy37-849
 Rok JustinSłowenia37-849
39Stefan HulaPolska31-855
40Antti AaltoFinlandia25-861
41Moritz BaerNiemcy24-862
42Jakub WolnyPolska22-864
43Taku TakeuchiJaponia16-870
44Viktor PolasekCzechy15-871
 Mackenzie Boyd-ClowesKanada15-871
46Kevin BicknerUSA14-872
 Vladimir ZografskiBułgaria14-872
48Gregor DeschwandenSzwajcaria11-875
49Niko KytosahoFinlandia10-876
50Yuken IwasaJaponia9-877
 Sergey TkachenkoKazachstan9-877
 Anders HaareNorwegia9-877
53Luca RothNiemcy8-878
54Stefan HuberAustria7-879
 Dominik PeterSzwajcaria7-879
56Clemens LeitnerAustria6-880
 Andreas Granerud BuskumNorwegia6-880
58Clemens AignerAustria5-881
 Andreas SchulerSzwajcaria5-881
 Dimitry VassilievRosja5-881
61Klemens MurańkaPolska4-882
62Tilen BartolSłowenia3-883
 Roman Sergeevich TrofimovRosja3-883
 Sondre RingenNorwegia3-883
65Anze SemenicSłowenia1-885

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1AustriaAustria2796 
2NorwegiaNorwegia2407-389
3PolskaPolska2354-442
4NiemcyNiemcy2192-604
5JaponiaJaponia2008-788
6SłoweniaSłowenia1740-1056
7SzwajcariaSzwajcaria507-2289
8CzechyCzechy130-2666
9RosjaRosja124-2672
10FinlandiaFinlandia85-2711
11KanadaKanada15-2781
12USAUSA14-2782
 BułgariaBułgaria14-2782
14KazachstanKazachstan9-2787

Wyniki konkursów
23.11.2019WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Austria
24.11.2019WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
30.11.2019RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
07.12.2019Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
08.12.2019Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.12.2019KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzcy: Polska
15.12.2019KlingenthalNiemcyHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.12.2019EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
22.12.2019EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.12.2019OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2020Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
04.01.2020InnsbruckAustriaHS-130
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.01.2020BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
11.01.2020Val di FiemmeWłochyHS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
12.01.2020Val di FiemmeWłochyHS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
18.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020Titisee-NeustadtNiemcyHS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich