Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Kalendarz zawodów - Puchar Świata 2019/2020
Period 3
23.11.2019 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
24.11.2019 11:30 Wisła Polska HS-134
30.11.2019 16:30 Ruka Finlandia HS-142 nocny
01.12.2019 16:30 Ruka Finlandia HS-142 odwołany
07.12.2019 15:30 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
08.12.2019 15:30 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
14.12.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny, druż.
15.12.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny
21.12.2019 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
22.12.2019 15:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
29.12.2019 17:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2020 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2020 14:00 Innsbruck Austria HS-128 TCS
06.01.2020 17:15 Bischofshofen Austria HS-142 TCS, nocny
Period 5
11.01.2020 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-104 nocny
12.01.2020 16:30 Val di Fiemme Włochy HS-104 nocny
18.01.2020 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny
19.01.2020 15:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
25.01.2020 16:15 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
26.01.2020 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
01.02.2020 08:30 Sapporo Japonia HS-137 nocny
02.02.2020 02:00 Sapporo Japonia HS-137
Period 6
08.02.2020 16:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny
09.02.2020 10:15 Willingen Niemcy HS-145 odwołany
15.02.2020 11:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
16.02.2020 11:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
21.02.2020 14:00 Rasnov Rumunia HS-97
22.02.2020 12:45 Rasnov Rumunia HS-97
28.02.2020 17:30 Lahti Finlandia HS-130 za PŚ Ruka 1.12.2019
29.02.2020 16:00 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż.
01.03.2020 15:30 Lahti Finlandia HS-130
Period 7
07.03.2020 15:15 Oslo Norwegia HS-134 RA, nocny, druż
08.03.2020 16:30 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, odwołany
09.03.2020 17:15 Lillehammer Norwegia HS-140 RA, nocny, za Oslo
10.03.2020 17:00 Lillehammer Norwegia HS-140 RA, nocny
12.03.2020 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 RA, nocny, odwołany
14.03.2020 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 RA, nocny, druż., loty, odwołany
15.03.2020 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty, finał, odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1659  
2 Karl Geiger Niemcy 1519 -140
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 1178 -481
4 Dawid Kubacki Polska 1169 -490
5 Kamil Stoch Polska 1031 -628
6 Stephan Leyhe Niemcy 917 -742
7 Marius Lindvik Norwegia 906 -753
8 Peter Prevc Słowenia 789 -870
9 Daniel Andre Tande Norwegia 721 -938
10 Philipp Aschenwald Austria 622 -1037
11 Piotr Żyła Polska 617 -1042
12 Johann Andre Forfang Norwegia 579 -1080
13 Yukiya Sato Japonia 559 -1100
14 Timi Zajc Słowenia 544 -1115
15 Anze Lanisek Słowenia 543 -1116
16 Constantin Schmid Niemcy 530 -1129
17 Robert Johansson Norwegia 503 -1156
18 Daniel Huber Austria 417 -1242
19 Domen Prevc Słowenia 361 -1298
20 Gregor Schlierenzauer Austria 356 -1303
21 Pius Paschke Niemcy 353 -1306
22 Michael Hayboeck Austria 350 -1309
23 Markus Eisenbichler Niemcy 304 -1355
24 Daiki Ito Japonia 285 -1374
25 Killian Peier Szwajcaria 237 -1422
26 Roman Koudelka Czechy 220 -1439
27 Jan Hoerl Austria 210 -1449
28 Ziga Jelar Słowenia 200 -1459
29 Robin Pedersen Norwegia 181 -1478
30 Junshiro Kobayashi Japonia 162 -1497
31 Evgenii Klimov Rosja 140 -1519
32 Antti Aalto Finlandia 133 -1526
33 Cene Prevc Słowenia 112 -1547
34 Keiichi Sato Japonia 109 -1550
35 Simon Ammann Szwajcaria 81 -1578
36 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -1579
37 Anze Semenic Słowenia 60 -1599
38 Jakub Wolny Polska 58 -1601
39 Stefan Huber Austria 57 -1602
40 Rok Justin Słowenia 52 -1607
41 Vladimir Zografski Bułgaria 48 -1611
42 Maciej Kot Polska 40 -1619
43 Naoki Nakamura Japonia 39 -1620
44 Richard Freitag Niemcy 37 -1622
45 Anders Haare Norwegia 35 -1624
46 Stefan Hula Polska 31 -1628
47 Taku Takeuchi Japonia 28 -1631
48 Moritz Baer Niemcy 24 -1635
49 Jurij Tepes Słowenia 21 -1638
50 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 20 -1639
51 Aleksander Zniszczoł Polska 18 -1641
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 18 -1641
53 Viktor Polasek Czechy 15 -1644
54 Kevin Bickner USA 14 -1645
  Yuken Iwasa Japonia 14 -1645
56 Sergey Tkachenko Kazachstan 13 -1646
57 Artti Aigro Estonia 11 -1648
58 Dominik Peter Szwajcaria 10 -1649
  Niko Kytosaho Finlandia 10 -1649
60 Marco Woergoetter Austria 9 -1650
61 Klemens Murańka Polska 8 -1651
  Halvor Egner Granerud Norwegia 8 -1651
  Luca Roth Niemcy 8 -1651
64 Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -1653
  Clemens Leitner Austria 6 -1653
66 Andreas Schuler Szwajcaria 5 -1654
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -1654
  Clemens Aigner Austria 5 -1654
69 Roman Trofimov Rosja 3 -1656
  Tilen Bartol Słowenia 3 -1656
  Sondre Ringen Norwegia 3 -1656
  Hiroaki Watanabe Japonia 3 -1656
73 Shohei Tochimoto Japonia 2 -1657
  Severin Freund Niemcy 2 -1657
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5194  
2 Austria Austria 5041 -153
3 Norwegia Norwegia 4622 -572
4 Polska Polska 4272 -922
5 Słowenia Słowenia 4085 -1109
6 Japonia Japonia 3479 -1715
7 Szwajcaria Szwajcaria 801 -4393
8 Czechy Czechy 335 -4859
9 Rosja Rosja 248 -4946
10 Finlandia Finlandia 243 -4951
11 Bułgaria Bułgaria 48 -5146
12 Kanada Kanada 20 -5174
13 USA USA 14 -5180
14 Kazachstan Kazachstan 13 -5181
15 Estonia Estonia 11 -5183
Wyniki konkursów
23.11.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Austria
24.11.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
30.11.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
07.12.2019 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
08.12.2019 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.12.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzcy: Polska
15.12.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.12.2019 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
22.12.2019 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.12.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2020 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
04.01.2020 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.01.2020 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
11.01.2020 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
12.01.2020 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
18.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
25.01.2020 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Niemcy
26.01.2020 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.02.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
02.02.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
08.02.2020 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
15.02.2020 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
16.02.2020 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
21.02.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
22.02.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
28.02.2020 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
29.02.2020 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Niemcy
01.03.2020 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
07.03.2020 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzcy: Norwegia
09.03.2020 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
10.03.2020 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich