Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2019/2020
Period 3
23.11.2019 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
24.11.2019 11:30 Wisła Polska HS-134
30.11.2019 16:30 Ruka Finlandia HS-142 nocny
01.12.2019 16:30 Ruka Finlandia HS-142 odwołany
07.12.2019 15:30 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
08.12.2019 15:30 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
14.12.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny, druż.
15.12.2019 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 nocny
21.12.2019 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
22.12.2019 15:00 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
29.12.2019 17:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2020 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2020 14:00 Innsbruck Austria HS-128 TCS
06.01.2020 17:15 Bischofshofen Austria HS-142 TCS, nocny
Period 5
11.01.2020 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-104 nocny
12.01.2020 16:30 Val di Fiemme Włochy HS-104 nocny
18.01.2020 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 nocny
19.01.2020 15:15 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
25.01.2020 16:15 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
26.01.2020 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
01.02.2020 08:30 Sapporo Japonia HS-137 nocny
02.02.2020 02:00 Sapporo Japonia HS-137
Period 6
08.02.2020 16:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny
09.02.2020 10:15 Willingen Niemcy HS-145 odwołany
15.02.2020 11:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
16.02.2020 11:00 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235 loty
21.02.2020 14:00 Rasnov Rumunia HS-97
22.02.2020 12:45 Rasnov Rumunia HS-97
28.02.2020 17:30 Lahti Finlandia HS-130 za P¦ Ruka 1.12.2019
29.02.2020 16:00 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż.
01.03.2020 15:30 Lahti Finlandia HS-130
Period 7
07.03.2020 15:15 Oslo Norwegia HS-134 RA, nocny, druż
08.03.2020 16:30 Oslo Norwegia HS-134 Raw Air, odwołany
09.03.2020 17:15 Lillehammer Norwegia HS-140 RA, nocny, za Oslo
10.03.2020 17:00 Lillehammer Norwegia HS-140 RA, nocny
12.03.2020 17:00 Trondheim Norwegia HS-138 RA, nocny, odwołany
14.03.2020 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 RA, nocny, druż., loty, odwołany
15.03.2020 16:30 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty, finał, odwołany
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1659  
2 Karl Geiger Niemcy 1519 -140
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 1178 -481
4 Dawid Kubacki Polska 1169 -490
5 Kamil Stoch Polska 1031 -628
6 Stephan Leyhe Niemcy 917 -742
7 Marius Lindvik Norwegia 906 -753
8 Peter Prevc Słowenia 789 -870
9 Daniel Andre Tande Norwegia 721 -938
10 Philipp Aschenwald Austria 622 -1037
11 Piotr Żyła Polska 617 -1042
12 Johann Andre Forfang Norwegia 579 -1080
13 Yukiya Sato Japonia 559 -1100
14 Timi Zajc Słowenia 544 -1115
15 Anze Lanisek Słowenia 543 -1116
16 Constantin Schmid Niemcy 530 -1129
17 Robert Johansson Norwegia 503 -1156
18 Daniel Huber Austria 417 -1242
19 Domen Prevc Słowenia 361 -1298
20 Gregor Schlierenzauer Austria 356 -1303
21 Pius Paschke Niemcy 353 -1306
22 Michael Hayboeck Austria 350 -1309
23 Markus Eisenbichler Niemcy 304 -1355
24 Daiki Ito Japonia 285 -1374
25 Killian Peier Szwajcaria 237 -1422
26 Roman Koudelka Czechy 220 -1439
27 Jan Hoerl Austria 210 -1449
28 Ziga Jelar Słowenia 200 -1459
29 Robin Pedersen Norwegia 181 -1478
30 Junshiro Kobayashi Japonia 162 -1497
31 Evgeniy Klimov Rosja 140 -1519
32 Antti Aalto Finlandia 133 -1526
33 Cene Prevc Słowenia 112 -1547
34 Keiichi Sato Japonia 109 -1550
35 Simon Ammann Szwajcaria 81 -1578
36 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -1579
37 Anze Semenic Słowenia 60 -1599
38 Jakub Wolny Polska 58 -1601
39 Stefan Huber Austria 57 -1602
40 Rok Justin Słowenia 52 -1607
41 Vladimir Zografski Bułgaria 48 -1611
42 Maciej Kot Polska 40 -1619
43 Naoki Nakamura Japonia 39 -1620
44 Richard Freitag Niemcy 37 -1622
45 Anders Haare Norwegia 35 -1624
46 Stefan Hula Polska 31 -1628
47 Taku Takeuchi Japonia 28 -1631
48 Moritz Baer Niemcy 24 -1635
49 Jurij Tepes Słowenia 21 -1638
50 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 20 -1639
51 Gregor Deschwanden Szwajcaria 18 -1641
  Aleksander Zniszczoł Polska 18 -1641
53 Viktor Polasek Czechy 15 -1644
54 Yuken Iwasa Japonia 14 -1645
  Kevin Bickner USA 14 -1645
56 Sergey Tkachenko Kazachstan 13 -1646
57 Artti Aigro Estonia 11 -1648
58 Niko Kytosaho Finlandia 10 -1649
  Dominik Peter Szwajcaria 10 -1649
60 Marco Woergoetter Austria 9 -1650
61 Luca Roth Niemcy 8 -1651
  Klemens Murańka Polska 8 -1651
  Halvor Egner Granerud Norwegia 8 -1651
64 Clemens Leitner Austria 6 -1653
  Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -1653
66 Clemens Aigner Austria 5 -1654
  Andreas Schuler Szwajcaria 5 -1654
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -1654
69 Sondre Ringen Norwegia 3 -1656
  Hiroaki Watanabe Japonia 3 -1656
  Tilen Bartol Słowenia 3 -1656
  Roman Sergeevich Trofimov Rosja 3 -1656
73 Severin Freund Niemcy 2 -1657
  Shohei Tochimoto Japonia 2 -1657
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 5194  
2 Austria Austria 5041 -153
3 Norwegia Norwegia 4622 -572
4 Polska Polska 4272 -922
5 Słowenia Słowenia 4085 -1109
6 Japonia Japonia 3479 -1715
7 Szwajcaria Szwajcaria 801 -4393
8 Czechy Czechy 335 -4859
9 Rosja Rosja 248 -4946
10 Finlandia Finlandia 243 -4951
11 Bułgaria Bułgaria 48 -5146
12 Kanada Kanada 20 -5174
13 USA USA 14 -5180
14 Kazachstan Kazachstan 13 -5181
15 Estonia Estonia 11 -5183
Wyniki konkursów
23.11.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Austria
24.11.2019 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
30.11.2019 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
07.12.2019 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
08.12.2019 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.12.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzcy: Polska
15.12.2019 Klingenthal Niemcy HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
21.12.2019 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
22.12.2019 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
29.12.2019 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2020 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
04.01.2020 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
06.01.2020 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
11.01.2020 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
12.01.2020 Val di Fiemme Włochy HS-104
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
18.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2020 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
25.01.2020 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Niemcy
26.01.2020 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
01.02.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Yukiya Sato (Japonia)
02.02.2020 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
08.02.2020 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Stephan Leyhe (Niemcy)
15.02.2020 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235
Zwycięzca: Piotr Żyła (Polska)
16.02.2020 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria HS-235
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
21.02.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
22.02.2020 Rasnov Rumunia HS-97
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
28.02.2020 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
29.02.2020 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Niemcy
01.03.2020 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
07.03.2020 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzcy: Norwegia
09.03.2020 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
10.03.2020 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich