Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
15.02.2020 - Tauplitz/Bad Mitterndorf (Austria) HS-235
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Piotr Żyła Polska 225.5 219.5 418.5
2 Timi Zajc Słowenia 222.5 225.0 418.2
3 Stefan Kraft Austria 224.5 214.5 414.6
4 Karl Geiger Niemcy 230.0 213.0 414.5
5 Dawid Kubacki Polska 226.0 217.0 410.4
6 Antti Aalto Finlandia 214.5 225.5 405.1
7 Kamil Stoch Polska 217.5 231.5 400.9
8 Robert Johansson Norwegia 206.5 226.5 398.0
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 224.0 207.5 397.7
10 Marius Lindvik Norwegia 209.0 231.5 395.7
11 Michael Hayboeck Austria 215.5 224.0 395.6
12 Robin Pedersen Norwegia 205.0 225.0 393.1
13 Constantin Schmid Niemcy 212.5 211.0 391.3
14 Daniel Andre Tande Norwegia 207.0 227.5 389.2
15 Stephan Leyhe Niemcy 208.0 226.5 385.9
16 Johann Andre Forfang Norwegia 206.0 220.0 383.3
17 Anze Lanisek Słowenia 207.0 214.0 379.7
18 Pius Paschke Niemcy 204.0 215.5 377.3
19 Philipp Aschenwald Austria 208.5 214.0 376.0
20 Jurij Tepes Słowenia 200.0 211.5 368.4
21 Junshiro Kobayashi Japonia 201.5 209.0 368.1
22 Daniel Huber Austria 195.5 205.0 363.8
23 Ziga Jelar Słowenia 185.0 205.5 361.2
24 Jakub Wolny Polska 211.0 201.0 360.3
25 Domen Prevc Słowenia 198.5 205.0 357.1
26 Artti Aigro Estonia 197.0 204.0 357.0
27 Yukiya Sato Japonia 205.0 197.0 353.2
28 Markus Eisenbichler Niemcy 201.0 200.0 342.0
29 Anders Haare Norwegia 193.0 191.0 337.7
30 Aleksander Zniszczoł Polska 197.0 188.0 332.4
31 Simon Ammann Szwajcaria 197.0   162.7
32 Vladimir Zografski Bułgaria 196.5   162.3
33 Peter Prevc Słowenia 195.5   161.9
34 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 180.0   160.7
35 Andrzej Stękała Polska 191.5   158.7
36 Keiichi Sato Japonia 191.5   158.0
37 Taku Takeuchi Japonia 181.0   152.8
38 Andreas Schuler Szwajcaria 181.0   152.6
39 Gregor Deschwanden Szwajcaria 170.5   149.9
40 Gregor Schlierenzauer Austria 182.5   146.9
41 Cestmir Kozisek Czechy 178.0   142.0
42 Roman Koudelka Czechy 176.0   139.1
43 Naoki Nakamura Japonia 175.0   138.3
44 Clemens Leitner Austria 169.0   135.8
45 Anze Semenic Słowenia 161.5   135.4
46 Klemens Murańka Polska 170.0   132.1
47 Vojtech Stursa Czechy 157.0   123.9
48 Federico Cecon Włochy 158.0   116.4
49 Stefan Huber Austria 148.0   115.7
50 Jarkko Maatta Finlandia 150.0   114.9
51 Matthew Soukup Kanada 156.5   113.3
52 Filip Sakala Czechy 146.5   104.7
53 Arttu Pohjola Finlandia 139.0   89.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich