Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
03.03.2024, godz. 16:00
Lahti HS-130
PŚ ind.
Klasyfikacja po konkursie: 01.02.2020, Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 963  
2 Karl Geiger Niemcy 955 -8
3 Dawid Kubacki Polska 884 -79
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 847 -116
5 Marius Lindvik Norwegia 594 -369
6 Kamil Stoch Polska 584 -379
7 Daniel Andre Tande Norwegia 496 -467
8 Peter Prevc Słowenia 457 -506
9 Yukiya Sato Japonia 448 -515
10 Philipp Aschenwald Austria 443 -520
11 Stephan Leyhe Niemcy 430 -533
12 Johann Andre Forfang Norwegia 410 -553
13 Piotr Żyła Polska 386 -577
14 Anze Lanisek Słowenia 383 -580
15 Daniel Huber Austria 312 -651
16 Constantin Schmid Niemcy 307 -656
17 Robert Johansson Norwegia 298 -665
18 Domen Prevc Słowenia 275 -688
19 Daiki Ito Japonia 241 -722
20 Timi Zajc Słowenia 236 -727
21 Pius Paschke Niemcy 231 -732
22 Gregor Schlierenzauer Austria 220 -743
23 Killian Peier Szwajcaria 209 -754
24 Jan Hoerl Austria 201 -762
25 Roman Koudelka Czechy 169 -794
26 Michael Hayboeck Austria 142 -821
27 Markus Eisenbichler Niemcy 131 -832
28 Junshiro Kobayashi Japonia 87 -876
29 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -883
30 Simon Ammann Szwajcaria 75 -888
31 Evgenii Klimov Rosja 73 -890
32 Cene Prevc Słowenia 66 -897
33 Robin Pedersen Norwegia 63 -900
34 Keiichi Sato Japonia 60 -903
35 Naoki Nakamura Japonia 39 -924
36 Richard Freitag Niemcy 37 -926
  Maciej Kot Polska 37 -926
  Rok Justin Słowenia 37 -926
39 Stefan Hula Polska 31 -932
40 Antti Aalto Finlandia 29 -934
41 Taku Takeuchi Japonia 27 -936
42 Moritz Baer Niemcy 24 -939
43 Jakub Wolny Polska 22 -941
44 Vladimir Zografski Bułgaria 20 -943
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 17 -946
46 Viktor Polasek Czechy 15 -948
47 Kevin Bickner USA 14 -949
48 Yuken Iwasa Japonia 12 -951
49 Gregor Deschwanden Szwajcaria 11 -952
50 Niko Kytosaho Finlandia 10 -953
51 Sergey Tkachenko Kazachstan 9 -954
  Marco Woergoetter Austria 9 -954
  Anders Haare Norwegia 9 -954
54 Luca Roth Niemcy 8 -955
55 Stefan Huber Austria 7 -956
  Dominik Peter Szwajcaria 7 -956
57 Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -957
  Clemens Leitner Austria 6 -957
  Artti Aigro Estonia 6 -957
60 Andreas Schuler Szwajcaria 5 -958
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -958
  Clemens Aigner Austria 5 -958
63 Klemens Murańka Polska 4 -959
64 Tilen Bartol Słowenia 3 -960
  Sondre Ringen Norwegia 3 -960
  Roman Trofimov Rosja 3 -960
67 Anze Semenic Słowenia 1 -962
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3208  
2 Norwegia Norwegia 2909 -299
3 Niemcy Niemcy 2873 -335
4 Polska Polska 2848 -360
5 Japonia Japonia 2461 -747
6 Słowenia Słowenia 2208 -1000
7 Szwajcaria Szwajcaria 557 -2651
8 Czechy Czechy 284 -2924
9 Rosja Rosja 131 -3077
10 Finlandia Finlandia 89 -3119
11 Bułgaria Bułgaria 20 -3188
12 Kanada Kanada 17 -3191
13 USA USA 14 -3194
14 Kazachstan Kazachstan 9 -3199
15 Estonia Estonia 6 -3202

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
16:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 130
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 130
dzisiaj
15:24
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed 2. konkursem, HS 130
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
15:55
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 1
dzisiaj
17:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
17:10
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 2
dzisiaj
17:39
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po 2. konkursie, HS 130
dzisiaj
18:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich