Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2024
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
Klasyfikacja po konkursie: 29.12.2019, Oberstdorf HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 540  
2 Karl Geiger Niemcy 427 -113
3 Stefan Kraft Austria 419 -121
4 Philipp Aschenwald Austria 312 -228
5 Kamil Stoch Polska 287 -253
6 Daniel Andre Tande Norwegia 273 -267
7 Peter Prevc Słowenia 227 -313
8 Anze Lanisek Słowenia 220 -320
9 Yukiya Sato Japonia 214 -326
10 Marius Lindvik Norwegia 209 -331
11 Dawid Kubacki Polska 204 -336
12 Robert Johansson Norwegia 176 -364
13 Jan Hoerl Austria 168 -372
14 Johann Andre Forfang Norwegia 167 -373
15 Daniel Huber Austria 162 -378
16 Killian Peier Szwajcaria 153 -387
17 Piotr Żyła Polska 133 -407
18 Pius Paschke Niemcy 123 -417
19 Gregor Schlierenzauer Austria 107 -433
  Stephan Leyhe Niemcy 107 -433
21 Timi Zajc Słowenia 105 -435
22 Domen Prevc Słowenia 94 -446
23 Daiki Ito Japonia 92 -448
24 Constantin Schmid Niemcy 90 -450
25 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -460
26 Michael Hayboeck Austria 61 -479
27 Robin Pedersen Norwegia 58 -482
  Simon Ammann Szwajcaria 58 -482
29 Markus Eisenbichler Niemcy 56 -484
30 Junshiro Kobayashi Japonia 55 -485
31 Richard Freitag Niemcy 37 -503
32 Naoki Nakamura Japonia 35 -505
33 Maciej Kot Polska 33 -507
34 Stefan Hula Polska 28 -512
35 Rok Justin Słowenia 24 -516
  Moritz Baer Niemcy 24 -516
  Evgenii Klimov Rosja 24 -516
38 Jakub Wolny Polska 22 -518
39 Taku Takeuchi Japonia 15 -525
40 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 14 -526
41 Keiichi Sato Japonia 12 -528
42 Gregor Deschwanden Szwajcaria 11 -529
43 Niko Kytosaho Finlandia 10 -530
  Roman Koudelka Czechy 10 -530
45 Kevin Bickner USA 9 -531
  Yuken Iwasa Japonia 9 -531
47 Antti Aalto Finlandia 8 -532
48 Dominik Peter Szwajcaria 7 -533
  Sergey Tkachenko Kazachstan 7 -533
50 Vladimir Zografski Bułgaria 5 -535
  Andreas Schuler Szwajcaria 5 -535
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -535
53 Luca Roth Niemcy 4 -536
  Viktor Polasek Czechy 4 -536
  Klemens Murańka Polska 4 -536
56 Roman Trofimov Rosja 3 -537
  Tilen Bartol Słowenia 3 -537
  Sondre Ringen Norwegia 3 -537
59 Anze Semenic Słowenia 1 -539
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1979  
2 Norwegia Norwegia 1566 -413
3 Japonia Japonia 1422 -557
4 Polska Polska 1411 -568
5 Niemcy Niemcy 1218 -761
6 Słowenia Słowenia 1124 -855
7 Szwajcaria Szwajcaria 434 -1545
8 Rosja Rosja 82 -1897
9 Finlandia Finlandia 68 -1911
10 Czechy Czechy 14 -1965
  Kanada Kanada 14 -1965
12 USA USA 9 -1970
13 Kazachstan Kazachstan 7 -1972
14 Bułgaria Bułgaria 5 -1974

« powrót do strony głównej
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich