Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
01.03.2020 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 122.5 130.0 266.4
2 Stefan Kraft Austria 119.5 126.0 260.5
3 Michael Hayboeck Austria 118.0 125.0 259.1
4 Constantin Schmid Niemcy 121.5 126.0 254.5
5 Stephan Leyhe Niemcy 116.5 125.0 254.3
6 Piotr Żyła Polska 116.0 127.5 251.6
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 122.5 122.0 250.2
8 Robert Johansson Norwegia 117.5 127.0 250.0
9 Daniel Andre Tande Norwegia 114.0 127.5 248.9
10 Anze Lanisek Słowenia 119.0 124.0 247.9
11 Dawid Kubacki Polska 116.0 125.0 246.9
12 Kamil Stoch Polska 114.0 126.5 244.9
13 Gregor Schlierenzauer Austria 115.5 123.5 244.3
14 Yukiya Sato Japonia 118.5 121.5 243.2
15 Peter Prevc Słowenia 114.0 125.0 239.0
16 Johann Andre Forfang Norwegia 115.0 122.5 238.3
17 Markus Eisenbichler Niemcy 116.0 119.0 238.0
18 Philipp Aschenwald Austria 115.0 121.0 237.9
19 Pius Paschke Niemcy 114.0 121.0 237.3
20 Daniel Huber Austria 117.0 118.5 236.4
21 Keiichi Sato Japonia 119.0 119.0 235.8
22 Junshiro Kobayashi Japonia 115.0 124.0 235.5
23 Killian Peier Szwajcaria 114.0 119.0 231.2
24 Timi Zajc Słowenia 115.0 119.0 227.6
25 Daiki Ito Japonia 115.0 118.0 226.7
26 Domen Prevc Słowenia 111.5 116.0 223.3
27 Ziga Jelar Słowenia 114.5 118.0 223.1
28 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 114.0 111.0 216.6
29 Simon Ammann Szwajcaria 114.5 111.0 207.3
30 Evgenii Klimov Rosja 120.0 104.5 202.7
31 Roman Trofimov Rosja 110.5   102.2
32 Jakub Wolny Polska 111.5   101.4
33 Stefan Huber Austria 111.0   100.6
34 Roman Koudelka Czechy 109.0   100.2
35 Cene Prevc Słowenia 108.0   99.8
36 Anze Semenic Słowenia 109.5   99.4
37 Anders Haare Norwegia 109.0   97.1
38 Robin Pedersen Norwegia 108.5   96.7
39 Vladimir Zografski Bułgaria 106.5   94.7
40 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0   93.1
41 Jarkko Maatta Finlandia 106.0   92.8
42 Marius Lindvik Norwegia 106.0   92.3
43 Naoki Nakamura Japonia 106.5   92.2
44 Gregor Deschwanden Szwajcaria 105.0   90.8
45 Severin Freund Niemcy 106.0   90.3
46 Sabirzhan Muminov Kazachstan 103.5   88.1
47 Jan Hoerl Austria 103.0   86.8
48 Mikhail Nazarov Rosja 103.5   86.5
49 Kevin Bickner USA 103.5   86.2
50 Aleksander Zniszczoł Polska 101.0   84.2
51 Arttu Pohjola Finlandia 104.0   84.1
52 Antti Aalto Finlandia 101.5   83.5
53 Artti Aigro Estonia 100.0   79.7
54 Denis Kornilov Rosja 99.5   78.1
55 Andreas Schuler Szwajcaria 99.5   76.6
  Paweł Wąsek Polska 97.5   76.6
57 Niko Kytosaho Finlandia 99.0   71.6
58 Klemens Murańka Polska 92.0   66.8
59 Vojtech Stursa Czechy 91.0   62.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
17:30
PŚ Lahti
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
22:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:37
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich