Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
03.03.2024, godz. 16:00
Lahti HS-130
PŚ ind.
Klasyfikacja po konkursie: 02.02.2020, Sapporo HS-137
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Kraft Austria 1063  
2 Karl Geiger Niemcy 1000 -63
3 Dawid Kubacki Polska 924 -139
4 Ryoyu Kobayashi Japonia 907 -156
5 Kamil Stoch Polska 613 -450
6 Marius Lindvik Norwegia 607 -456
7 Daniel Andre Tande Norwegia 516 -547
8 Stephan Leyhe Niemcy 510 -553
9 Peter Prevc Słowenia 507 -556
10 Yukiya Sato Japonia 463 -600
11 Philipp Aschenwald Austria 443 -620
12 Johann Andre Forfang Norwegia 419 -644
13 Anze Lanisek Słowenia 409 -654
14 Piotr Żyła Polska 396 -667
15 Daniel Huber Austria 330 -733
16 Robert Johansson Norwegia 314 -749
17 Constantin Schmid Niemcy 311 -752
18 Domen Prevc Słowenia 283 -780
19 Timi Zajc Słowenia 272 -791
20 Daiki Ito Japonia 253 -810
21 Pius Paschke Niemcy 237 -826
22 Gregor Schlierenzauer Austria 220 -843
23 Killian Peier Szwajcaria 209 -854
24 Jan Hoerl Austria 208 -855
25 Roman Koudelka Czechy 193 -870
26 Michael Hayboeck Austria 174 -889
27 Markus Eisenbichler Niemcy 131 -932
28 Junshiro Kobayashi Japonia 98 -965
29 Keiichi Sato Japonia 82 -981
30 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -983
31 Robin Pedersen Norwegia 77 -986
32 Evgenii Klimov Rosja 76 -987
33 Simon Ammann Szwajcaria 75 -988
34 Cene Prevc Słowenia 66 -997
35 Naoki Nakamura Japonia 39 -1024
36 Rok Justin Słowenia 37 -1026
  Richard Freitag Niemcy 37 -1026
  Maciej Kot Polska 37 -1026
39 Antti Aalto Finlandia 34 -1029
40 Stefan Hula Polska 31 -1032
41 Taku Takeuchi Japonia 27 -1036
42 Moritz Baer Niemcy 24 -1039
43 Jakub Wolny Polska 22 -1041
44 Vladimir Zografski Bułgaria 20 -1043
45 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 17 -1046
46 Viktor Polasek Czechy 15 -1048
47 Kevin Bickner USA 14 -1049
  Yuken Iwasa Japonia 14 -1049
49 Gregor Deschwanden Szwajcaria 12 -1051
50 Niko Kytosaho Finlandia 10 -1053
51 Anders Haare Norwegia 9 -1054
  Sergey Tkachenko Kazachstan 9 -1054
  Marco Woergoetter Austria 9 -1054
54 Luca Roth Niemcy 8 -1055
55 Dominik Peter Szwajcaria 7 -1056
  Stefan Huber Austria 7 -1056
57 Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -1057
  Clemens Leitner Austria 6 -1057
  Artti Aigro Estonia 6 -1057
60 Andreas Schuler Szwajcaria 5 -1058
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -1058
  Clemens Aigner Austria 5 -1058
63 Klemens Murańka Polska 4 -1059
64 Roman Trofimov Rosja 3 -1060
  Tilen Bartol Słowenia 3 -1060
  Sondre Ringen Norwegia 3 -1060
67 Anze Semenic Słowenia 1 -1062
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3365  
2 Niemcy Niemcy 3008 -357
3 Norwegia Norwegia 2981 -384
4 Polska Polska 2927 -438
5 Japonia Japonia 2583 -782
6 Słowenia Słowenia 2328 -1037
7 Szwajcaria Szwajcaria 558 -2807
8 Czechy Czechy 308 -3057
9 Rosja Rosja 134 -3231
10 Finlandia Finlandia 94 -3271
11 Bułgaria Bułgaria 20 -3345
12 Kanada Kanada 17 -3348
13 USA USA 14 -3351
14 Kazachstan Kazachstan 9 -3356
15 Estonia Estonia 6 -3359

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
16:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
13:11
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed kwalifikacjami do 2. konkursu
dzisiaj
13:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
13:52
Eurosport w Player.pl Lahti | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 130
dzisiaj
14:52
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed 2. konkursem, HS 130
dzisiaj
15:23
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 1
dzisiaj
17:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
17:07
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po 2. konkursie, HS 130
dzisiaj
17:10
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 2
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich