Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2020, Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 886  
2 Stefan Kraft Austria 803 -83
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 795 -91
4 Dawid Kubacki Polska 764 -122
5 Marius Lindvik Norwegia 545 -341
6 Kamil Stoch Polska 474 -412
7 Daniel Andre Tande Norwegia 447 -439
8 Philipp Aschenwald Austria 414 -472
9 Peter Prevc Słowenia 395 -491
  Johann Andre Forfang Norwegia 395 -491
11 Anze Lanisek Słowenia 367 -519
12 Yukiya Sato Japonia 339 -547
13 Stephan Leyhe Niemcy 335 -551
14 Piotr Żyła Polska 322 -564
15 Daniel Huber Austria 280 -606
16 Robert Johansson Norwegia 264 -622
17 Constantin Schmid Niemcy 261 -625
18 Daiki Ito Japonia 230 -656
19 Gregor Schlierenzauer Austria 220 -666
20 Timi Zajc Słowenia 217 -669
21 Domen Prevc Słowenia 216 -670
22 Killian Peier Szwajcaria 209 -677
23 Jan Hoerl Austria 197 -689
24 Pius Paschke Niemcy 187 -699
25 Roman Koudelka Czechy 115 -771
26 Michael Hayboeck Austria 114 -772
27 Markus Eisenbichler Niemcy 104 -782
28 Junshiro Kobayashi Japonia 87 -799
29 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -806
30 Simon Ammann Szwajcaria 75 -811
31 Evgenii Klimov Rosja 66 -820
32 Robin Pedersen Norwegia 58 -828
33 Cene Prevc Słowenia 54 -832
34 Keiichi Sato Japonia 43 -843
35 Naoki Nakamura Japonia 39 -847
36 Rok Justin Słowenia 37 -849
  Richard Freitag Niemcy 37 -849
  Maciej Kot Polska 37 -849
39 Stefan Hula Polska 31 -855
40 Antti Aalto Finlandia 25 -861
41 Moritz Baer Niemcy 24 -862
42 Jakub Wolny Polska 22 -864
43 Taku Takeuchi Japonia 16 -870
44 Viktor Polasek Czechy 15 -871
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 15 -871
46 Kevin Bickner USA 14 -872
  Vladimir Zografski Bułgaria 14 -872
48 Gregor Deschwanden Szwajcaria 11 -875
49 Niko Kytosaho Finlandia 10 -876
50 Anders Haare Norwegia 9 -877
  Sergey Tkachenko Kazachstan 9 -877
  Yuken Iwasa Japonia 9 -877
53 Luca Roth Niemcy 8 -878
54 Dominik Peter Szwajcaria 7 -879
  Stefan Huber Austria 7 -879
56 Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -880
  Clemens Leitner Austria 6 -880
58 Clemens Aigner Austria 5 -881
  Andreas Schuler Szwajcaria 5 -881
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -881
61 Klemens Murańka Polska 4 -882
62 Sondre Ringen Norwegia 3 -883
  Roman Trofimov Rosja 3 -883
  Tilen Bartol Słowenia 3 -883
65 Anze Semenic Słowenia 1 -885
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2796  
2 Norwegia Norwegia 2407 -389
3 Polska Polska 2354 -442
4 Niemcy Niemcy 2192 -604
5 Japonia Japonia 2008 -788
6 Słowenia Słowenia 1740 -1056
7 Szwajcaria Szwajcaria 507 -2289
8 Czechy Czechy 130 -2666
9 Rosja Rosja 124 -2672
10 Finlandia Finlandia 85 -2711
11 Kanada Kanada 15 -2781
12 USA USA 14 -2782
  Bułgaria Bułgaria 14 -2782
14 Kazachstan Kazachstan 9 -2787

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
02:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
04:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
08:28
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
10:45
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich