Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
03.03.2024, godz. 16:00
Lahti HS-130
PŚ ind.
Klasyfikacja po konkursie: 18.01.2020, Titisee-Neustadt HS-142
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 841  
2 Stefan Kraft Austria 779 -62
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 715 -126
4 Dawid Kubacki Polska 664 -177
5 Marius Lindvik Norwegia 519 -322
6 Kamil Stoch Polska 467 -374
7 Daniel Andre Tande Norwegia 433 -408
8 Philipp Aschenwald Austria 392 -449
9 Peter Prevc Słowenia 382 -459
10 Johann Andre Forfang Norwegia 375 -466
11 Anze Lanisek Słowenia 327 -514
12 Yukiya Sato Japonia 303 -538
13 Piotr Żyła Polska 290 -551
14 Stephan Leyhe Niemcy 285 -556
15 Daniel Huber Austria 265 -576
16 Robert Johansson Norwegia 248 -593
17 Constantin Schmid Niemcy 232 -609
18 Daiki Ito Japonia 219 -622
19 Domen Prevc Słowenia 212 -629
20 Killian Peier Szwajcaria 209 -632
21 Gregor Schlierenzauer Austria 202 -639
22 Jan Hoerl Austria 197 -644
23 Pius Paschke Niemcy 182 -659
24 Timi Zajc Słowenia 157 -684
25 Roman Koudelka Czechy 115 -726
26 Michael Hayboeck Austria 112 -729
27 Markus Eisenbichler Niemcy 104 -737
28 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -761
29 Junshiro Kobayashi Japonia 79 -762
30 Simon Ammann Szwajcaria 69 -772
31 Evgenii Klimov Rosja 66 -775
32 Robin Pedersen Norwegia 58 -783
33 Cene Prevc Słowenia 42 -799
34 Keiichi Sato Japonia 40 -801
35 Naoki Nakamura Japonia 38 -803
36 Richard Freitag Niemcy 37 -804
  Maciej Kot Polska 37 -804
  Rok Justin Słowenia 37 -804
39 Stefan Hula Polska 31 -810
40 Moritz Baer Niemcy 24 -817
41 Jakub Wolny Polska 22 -819
42 Taku Takeuchi Japonia 16 -825
43 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 15 -826
  Antti Aalto Finlandia 15 -826
  Viktor Polasek Czechy 15 -826
46 Kevin Bickner USA 14 -827
47 Gregor Deschwanden Szwajcaria 11 -830
48 Niko Kytosaho Finlandia 10 -831
49 Sergey Tkachenko Kazachstan 9 -832
  Yuken Iwasa Japonia 9 -832
  Anders Haare Norwegia 9 -832
52 Luca Roth Niemcy 8 -833
53 Stefan Huber Austria 7 -834
  Dominik Peter Szwajcaria 7 -834
55 Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -835
  Clemens Leitner Austria 6 -835
57 Vladimir Zografski Bułgaria 5 -836
  Andreas Schuler Szwajcaria 5 -836
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -836
  Clemens Aigner Austria 5 -836
61 Klemens Murańka Polska 4 -837
62 Tilen Bartol Słowenia 3 -838
  Sondre Ringen Norwegia 3 -838
  Roman Trofimov Rosja 3 -838
65 Anze Semenic Słowenia 1 -840
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2715  
2 Norwegia Norwegia 2331 -384
3 Polska Polska 2215 -500
4 Niemcy Niemcy 2063 -652
5 Japonia Japonia 1869 -846
6 Słowenia Słowenia 1611 -1104
7 Szwajcaria Szwajcaria 501 -2214
8 Czechy Czechy 130 -2585
9 Rosja Rosja 124 -2591
10 Finlandia Finlandia 75 -2640
11 Kanada Kanada 15 -2700
12 USA USA 14 -2701
13 Kazachstan Kazachstan 9 -2706
14 Bułgaria Bułgaria 5 -2710

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
16:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
13:46
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed kwalifikacjami do 2. konkursu
dzisiaj
13:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
14:26
Eurosport w Player.pl Lahti | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 130
dzisiaj
15:26
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed 2. konkursem, HS 130
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
15:58
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 1
dzisiaj
17:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
17:10
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 2
dzisiaj
17:41
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po 2. konkursie, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich