Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
03.03.2024, godz. 16:00
Lahti HS-130
PŚ ind.
Klasyfikacja po konkursie: 11.01.2020, Val di Fiemme HS-104
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Karl Geiger Niemcy 719  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 649 -70
3 Stefan Kraft Austria 619 -100
4 Dawid Kubacki Polska 504 -215
5 Marius Lindvik Norwegia 469 -250
6 Kamil Stoch Polska 385 -334
7 Daniel Andre Tande Norwegia 382 -337
8 Philipp Aschenwald Austria 364 -355
9 Peter Prevc Słowenia 337 -382
10 Johann Andre Forfang Norwegia 285 -434
11 Anze Lanisek Słowenia 280 -439
12 Yukiya Sato Japonia 264 -455
13 Daniel Huber Austria 240 -479
14 Robert Johansson Norwegia 223 -496
15 Stephan Leyhe Niemcy 220 -499
16 Piotr Żyła Polska 211 -508
17 Killian Peier Szwajcaria 209 -510
18 Daiki Ito Japonia 204 -515
19 Constantin Schmid Niemcy 187 -532
20 Domen Prevc Słowenia 183 -536
21 Jan Hoerl Austria 180 -539
22 Gregor Schlierenzauer Austria 172 -547
23 Pius Paschke Niemcy 169 -550
24 Timi Zajc Słowenia 131 -588
25 Markus Eisenbichler Niemcy 104 -615
26 Michael Hayboeck Austria 99 -620
27 Roman Koudelka Czechy 83 -636
28 Thomas Aasen Markeng Norwegia 80 -639
29 Junshiro Kobayashi Japonia 66 -653
30 Simon Ammann Szwajcaria 65 -654
31 Robin Pedersen Norwegia 58 -661
32 Evgenii Klimov Rosja 42 -677
33 Naoki Nakamura Japonia 38 -681
34 Richard Freitag Niemcy 37 -682
  Maciej Kot Polska 37 -682
  Rok Justin Słowenia 37 -682
37 Stefan Hula Polska 28 -691
38 Moritz Baer Niemcy 24 -695
39 Keiichi Sato Japonia 23 -696
40 Jakub Wolny Polska 22 -697
41 Cene Prevc Słowenia 21 -698
42 Taku Takeuchi Japonia 16 -703
43 Antti Aalto Finlandia 15 -704
44 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 14 -705
  Kevin Bickner USA 14 -705
46 Gregor Deschwanden Szwajcaria 11 -708
  Viktor Polasek Czechy 11 -708
48 Niko Kytosaho Finlandia 10 -709
49 Yuken Iwasa Japonia 9 -710
50 Sergey Tkachenko Kazachstan 7 -712
  Stefan Huber Austria 7 -712
  Luca Roth Niemcy 7 -712
  Dominik Peter Szwajcaria 7 -712
54 Andreas Granerud Buskum Norwegia 6 -713
  Clemens Leitner Austria 6 -713
56 Vladimir Zografski Bułgaria 5 -714
  Andreas Schuler Szwajcaria 5 -714
  Dmitriy Vassiliev Rosja 5 -714
  Clemens Aigner Austria 5 -714
60 Klemens Murańka Polska 4 -715
61 Tilen Bartol Słowenia 3 -716
  Sondre Ringen Norwegia 3 -716
  Roman Trofimov Rosja 3 -716
64 Anze Semenic Słowenia 1 -718
  Anders Haare Norwegia 1 -718
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2442  
2 Norwegia Norwegia 2107 -335
3 Polska Polska 1891 -551
4 Niemcy Niemcy 1817 -625
5 Japonia Japonia 1719 -723
6 Słowenia Słowenia 1443 -999
7 Szwajcaria Szwajcaria 497 -1945
8 Rosja Rosja 100 -2342
9 Czechy Czechy 94 -2348
10 Finlandia Finlandia 75 -2367
11 Kanada Kanada 14 -2428
  USA USA 14 -2428
13 Kazachstan Kazachstan 7 -2435
14 Bułgaria Bułgaria 5 -2437

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Sindler (1992)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
09:30
CoC Planica
10:00
FIS Cup Oberhof
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
16:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
16:15
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
17:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
17:00
PŚ Oslo
kwalifikacje M
18:15
PŚ Oslo
oficjalny trening K
20:00
PŚ Oslo
kwalifikacje K
9 marca 2024 (sobota)
08:00
CoC/ICoC Lahti
seria próbna K
09:00
CoC/ICoC Lahti
konkurs ind. K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna M
13:40
PŚ Oslo
seria próbna M
14:40
PŚ Oslo
konkurs ind. M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed kwalifikacjami do 2. konkursu
dzisiaj
13:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
14:26
Eurosport w Player.pl Lahti | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 130
dzisiaj
15:26
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed 2. konkursem, HS 130
dzisiaj
15:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
15:58
Eurosport w Player.pl Lahti | 2. konkurs, HS 130
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 1
dzisiaj
17:00
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
17:10
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs indywidualny seria 2
dzisiaj
17:41
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po 2. konkursie, HS 130
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich