Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
18.01.2020 - Titisee-Neustadt (Niemcy) HS-142
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Dawid Kubacki Polska 140.5 141.0 290.1
2 Stefan Kraft Austria 135.5 140.5 283.7
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 138.5 282.8
4 Johann Andre Forfang Norwegia 137.5 138.0 280.4
5 Stephan Leyhe Niemcy 139.0 134.5 277.6
  Constantin Schmid Niemcy 136.0 139.5 277.6
7 Daniel Andre Tande Norwegia 136.0 138.5 275.4
8 Kamil Stoch Polska 137.5 135.5 275.1
9 Piotr Żyła Polska 136.0 134.0 273.6
10 Timi Zajc Słowenia 135.0 137.0 271.7
11 Evgenii Klimov Rosja 139.5 134.5 269.7
12 Karl Geiger Niemcy 132.5 135.0 269.0
13 Robert Johansson Norwegia 135.0 137.0 268.7
14 Anze Lanisek Słowenia 134.0 135.0 267.5
15 Gregor Schlierenzauer Austria 132.0 136.0 265.1
16 Daiki Ito Japonia 136.5 134.0 265.0
17 Marius Lindvik Norwegia 132.5 135.0 259.7
18 Yukiya Sato Japonia 129.5 135.0 259.0
19 Daniel Huber Austria 133.0 133.5 258.1
20 Domen Prevc Słowenia 134.5 133.5 257.2
21 Jan Hoerl Austria 133.5 132.5 257.1
22 Peter Prevc Słowenia 129.0 133.0 255.8
23 Roman Koudelka Czechy 132.0 132.0 254.8
24 Keiichi Sato Japonia 132.5 132.5 254.0
25 Philipp Aschenwald Austria 132.0 130.5 252.3
26 Cene Prevc Słowenia 134.5 129.0 248.8
27 Simon Ammann Szwajcaria 131.5 126.5 242.6
28 Junshiro Kobayashi Japonia 129.0 124.5 240.1
29 Michael Hayboeck Austria 129.0 125.5 234.8
30 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 130.5 120.0 225.6
31 Antti Aalto Finlandia 128.5   116.7
32 Pius Paschke Niemcy 127.0   116.2
33 Naoki Nakamura Japonia 127.5   115.8
34 Aleksander Zniszczoł Polska 126.0   112.5
35 Roman Trofimov Rosja 125.5   112.3
36 Vladimir Zografski Bułgaria 121.0   110.6
37 Sergey Tkachenko Kazachstan 119.5   110.3
38 Viktor Polasek Czechy 127.5   110.2
39 Andreas Granerud Buskum Norwegia 121.5   109.6
40 Stefan Hula Polska 123.5   105.9
41 Jarkko Maatta Finlandia 122.5   105.4
42 Anders Haare Norwegia 120.0   102.5
43 Rok Justin Słowenia 122.0   101.5
44 Philipp Raimund Niemcy 117.5   98.2
45 Kevin Bickner USA 120.5   97.0
46 Maciej Kot Polska 118.0   91.8
47 Dmitriy Vassiliev Rosja 114.0   91.7
48 Sabirzhan Muminov Kazachstan 109.0   86.6
49 Heung Chul Choi Korea Pd. 110.0   80.2
50 Luca Roth Niemcy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich