Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
26.01.2020 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 137.5 140.0 295.7
2 Stefan Kraft Austria 136.0 138.0 290.6
3 Dawid Kubacki Polska 140.0 133.0 287.8
4 Stephan Leyhe Niemcy 139.0 134.0 286.5
5 Karl Geiger Niemcy 134.0 136.0 282.4
6 Marius Lindvik Norwegia 132.0 137.5 278.1
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 136.0 134.0 277.6
8 Piotr Żyła Polska 134.0 131.0 274.8
9 Philipp Aschenwald Austria 136.0 130.0 272.7
10 Peter Prevc Słowenia 135.0 130.0 271.3
11 Constantin Schmid Niemcy 133.0 133.5 269.8
12 Markus Eisenbichler Niemcy 125.0 136.0 265.5
13 Daniel Andre Tande Norwegia 134.5 124.0 261.1
14 Pius Paschke Niemcy 126.5 132.5 260.2
15 Robert Johansson Norwegia 128.5 131.5 258.2
16 Johann Andre Forfang Norwegia 129.0 129.5 257.5
17 Roman Koudelka Czechy 122.5 131.0 256.6
18 Michael Hayboeck Austria 122.5 133.0 256.3
19 Daniel Huber Austria 130.5 129.0 255.7
20 Daiki Ito Japonia 129.5 129.0 254.7
21 Keiichi Sato Japonia 121.0 133.0 249.8
22 Domen Prevc Słowenia 124.5 127.0 246.6
  Yukiya Sato Japonia 127.0 127.0 246.6
24 Evgenii Klimov Rosja 121.5 127.0 242.3
25 Vladimir Zografski Bułgaria 126.0 126.0 239.8
26 Timi Zajc Słowenia 125.5 123.0 238.3
27 Antti Aalto Finlandia 120.0 127.0 236.7
28 Jan Hoerl Austria 121.5 127.0 236.1
29 Anze Lanisek Słowenia 124.0 125.5 233.2
30 Robin Pedersen Norwegia 120.0 122.0 228.2
31 Killian Peier Szwajcaria 118.5   112.5
32 Gregor Deschwanden Szwajcaria 121.5   111.8
  Gregor Schlierenzauer Austria 121.5   111.8
34 Vojtech Stursa Czechy 121.0   111.7
35 Jarkko Maatta Finlandia 121.0   108.2
  Aleksander Zniszczoł Polska 121.5   108.2
37 Rok Justin Słowenia 116.5   107.6
38 Cene Prevc Słowenia 116.0   107.3
39 Kevin Bickner USA 118.0   104.6
40 Viktor Polasek Czechy 118.5   104.4
41 Simon Ammann Szwajcaria 114.5   103.5
42 Sergey Tkachenko Kazachstan 116.0   103.2
  Roman Trofimov Rosja 115.5   103.2
44 Maciej Kot Polska 116.0   102.8
45 Filip Sakala Czechy 116.0   99.7
46 Junshiro Kobayashi Japonia 111.5   96.6
47 Mikhail Nazarov Rosja 113.0   95.2
48 Richard Freitag Niemcy 108.5   87.9
49 Dominik Peter Szwajcaria 105.5   83.9
50 Sabirzhan Muminov Kazachstan 108.0   82.4
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2019/2020 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2019/2020

Puchar Świata 2019/2020

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich