TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2008/2009
Period 2
28.11.2008 17:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny/dr.
29.11.2008 15:00 Kuusamo Finlandia HS-142 K-120 nocny
06.12.2008 16:00 Trondheim Norwegia HS-131 K-120 nocny
07.12.2008 13:45 Trondheim Norwegia HS-131 K-120
13.12.2008 16:00 Pragelato Włochy HS-140 K-125 nocny
14.12.2008 11:15 Pragelato Włochy HS-140 K-125
20.12.2008 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
21.12.2008 13:45 Engelberg Szwajcaria HS-137 K-125
Period 3
29.12.2008 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS/nocny
01.01.2009 13:45 Garmisch-Parten. Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2009 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2009 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS/nocny
Period 4
10.01.2009 14:00 Tauplitz/Bad Mittern. Austria HS-200 K-185 loty
11.01.2009 14:00 Tauplitz/Bad Mittern. Austria HS-200 K-185 loty
16.01.2009 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
17.01.2009 16:30 Zakopane Polska HS-134 K-120 nocny
24.01.2009 19:30 Vancouver/Whistler Kanada HS-140 K-125
25.01.2009 19:30 Vancouver/Whistler Kanada HS-140 K-125
Period 5
31.01.2009 09:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 nocny
01.02.2009 03:00 Sapporo Japonia HS-134 K-120 odwołano
07.02.2009 16:00 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny/dr.
08.02.2009 14:30 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
11.02.2009 16:00 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny
14.02.2009 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/nocny
15.02.2009 14:45 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/dr.
Period 6
07.03.2009 16:15 Lahti Finlandia HS-130 K-116 nocny/dr.
08.03.2009 13:45 Lahti Finlandia HS-97 K-90 NT
10.03.2009 17:15 Kuopio Finlandia HS-127 K-120 NT/nocny
13.03.2009 16:15 Lillehammer Norwegia HS-134 K-120 NT/nocny
14.03.2009 16:15 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 nocny/dr.
15.03.2009 13:45 Vikersund Norwegia HS-207 K-185 NT/loty
20.03.2009 15:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
21.03.2009 10:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty/dr.
22.03.2009 10:15 Planica Słowenia HS-215 K-185 loty
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Gregor Schlierenzauer Austria 2083  
2 Simon Ammann Szwajcaria 1776 -307
3 Wolfgang Loitzl Austria 1396 -687
4 Harri Olli Finlandia 974 -1109
5 Dimitry Vassiliev Rosja 845 -1238
6 Martin Schmitt Niemcy 829 -1254
7 Thomas Morgenstern Austria 795 -1288
8 Anders Jacobsen Norwegia 661 -1422
9 Martin Koch Austria 601 -1482
10 Anders Bardal Norwegia 598 -1485
11 Andreas Küttel Szwajcaria 561 -1522
12 Matti Hautamäki Finlandia 558 -1525
13 Adam Małysz Polska 549 -1534
14 Ville Larinto Finlandia 541 -1542
15 Noriaki Kasai Japonia 409 -1674
16 Roman Koudelka Czechy 403 -1680
17 Emmanuel Chedal Francja 395 -1688
18 Michael Uhrmann Niemcy 354 -1729
19 Michael Neumayer Niemcy 353 -1730
20 Johan Remen Evensen Norwegia 334 -1749
21 Kalle Keituri Finlandia 293 -1790
22 Jakub Janda Czechy 279 -1804
23 Robert Kranjec Słowenia 276 -1807
24 Tom Hilde Norwegia 269 -1814
25 Roar Ljoekelsoey Norwegia 259 -1824
26 Fumihisa Yumoto Japonia 237 -1846
27 Markus Eggenhofer Austria 232 -1851
28 Takanobu Okabe Japonia 227 -1856
29 Daiki Ito Japonia 193 -1890
30 Denis Kornilov Rosja 146 -1937
  Kamil Stoch Polska 146 -1937
32 Stephan Hocke Niemcy 145 -1938
33 Yuta Watase Japonia 142 -1941
34 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 113 -1970
35 Shohei Tochimoto Japonia 107 -1976
36 Andreas Kofler Austria 102 -1981
37 Jernej Damjan Słowenia 99 -1984
38 Ilja Rosliakov Rosja 98 -1985
39 Vincent Descombes Sevoie Francja 75 -2008
40 Vegard-Haukoe Sklett Norwegia 68 -2015
41 Sebastian Colloredo Włochy 60 -2023
42 Pavel Karelin Rosja 56 -2027
  Taku Takeuchi Japonia 56 -2027
44 Stefan Hula Polska 51 -2032
45 Felix Schoft Niemcy 50 -2033
46 Sigurd Pettersen Norwegia 42 -2041
47 Primoz Peterka Słowenia 40 -2043
48 Severin Freund Niemcy 36 -2047
49 Rafał ¦liż Polska 33 -2050
50 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 29 -2054
  Łukasz Rutkowski Polska 29 -2054
52 Robert Hrgota Słowenia 26 -2057
53 Kai Kovaljeff Finlandia 25 -2058
54 Primoz Pikl Słowenia 24 -2059
55 Martin Cikl Czechy 23 -2060
  Pascal Bodmer Niemcy 23 -2060
57 Mitja Meznar Słowenia 20 -2063
58 Lukas Hlava Czechy 19 -2064
59 Andreas Wank Niemcy 18 -2065
60 Jure Sinkovec Słowenia 15 -2068
  Nicholas Fairall USA 15 -2068
62 Ondrej Vaculik Czechy 14 -2069
63 Kazuyoshi Funaki Japonia 12 -2071
64 Johan Erikson Szwecja 11 -2072
  Tami Kiuru Finlandia 11 -2072
66 Manuel Fettner Austria 10 -2073
  Anze Damjan Słowenia 10 -2073
  Nikolay Karpenko Kazachstan 10 -2073
  Jan Matura Czechy 10 -2073
  Yukio Sakano Japonia 10 -2073
71 Jussi Hautamäki Finlandia 9 -2074
  Rok Urbanc Słowenia 9 -2074
  Krzysztof Miętus Polska 9 -2074
  Julian Musiol Niemcy 9 -2074
75 Maximilian Mechler Niemcy 8 -2075
76 Volodymyr Boshchuk Ukraina 7 -2076
  Lukas Mueller Austria 7 -2076
  Christian Ulmer Niemcy 7 -2076
79 Vitaliy Shumbarets Ukraina 6 -2077
80 Daniel Lackner Austria 5 -2078
81 Piotr Żyła Polska 4 -2079
82 Oleksander Lazarovych Ukraina 3 -2080
  Marcin Bachleda Polska 3 -2080
  Veli-Matti Lindström Finlandia 3 -2080
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 3 -2080
  Sami Niemi Finlandia 3 -2080
87 Anders Johnson USA 2 -2081
  Erik Simon Niemcy 2 -2081
  Jon Aaraas Norwegia 2 -2081
90 Nicolas Mayer Francja 1 -2082
  Hiroki Yamada Japonia 1 -2082
  Andreas Aren Szwecja 1 -2082
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 7331  
2 Finlandia Finlandia 4370 -2961
3 Norwegia Norwegia 4175 -3156
4 Niemcy Niemcy 3084 -4247
5 Szwajcaria Szwajcaria 2337 -4994
6 Rosja Rosja 2295 -5036
7 Japonia Japonia 2044 -5287
8 Polska Polska 1574 -5757
9 Słowenia Słowenia 1319 -6012
10 Czechy Czechy 1048 -6283
11 Francja Francja 471 -6860
12 Włochy Włochy 60 -7271
  Kazachstan Kazachstan 60 -7271
14 USA USA 17 -7314
15 Ukraina Ukraina 16 -7315
16 Szwecja Szwecja 12 -7319
Wyniki konkursów
29.11.2008 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzcy: Finlandia
29.11.2008 Kuusamo Finlandia K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
06.12.2008 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.12.2008 Trondheim Norwegia K-123
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
13.12.2008 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
14.12.2008 Pragelato Włochy K-125
Zwycięzca: Fumihisa Yumoto (Japonia)
20.12.2008 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
21.12.2008 Engelberg Szwajcaria K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
29.12.2008 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
01.01.2009 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
04.01.2009 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
06.01.2009 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
10.01.2009 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
11.01.2009 Tauplitz/Bad Mitterndorf Austria K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
16.01.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
17.01.2009 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
24.01.2009 Vancouver/Whistler Kanada K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
25.01.2009 Vancouver/Whistler Kanada K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
31.01.2009 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.02.2009 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Austria
08.02.2009 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
11.02.2009 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
14.02.2009 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
15.02.2009 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Finlandia
07.03.2009 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzcy: Austria
08.03.2009 Lahti Finlandia K-90
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
10.03.2009 Kuopio Finlandia K-120
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
13.03.2009 Lillehammer Norwegia K-123
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
14.03.2009 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzcy: Austria
15.03.2009 Vikersund Norwegia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
20.03.2009 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
21.03.2009 Planica Słowenia K-185
Zwycięzcy: Norwegia
22.03.2009 Planica Słowenia K-185
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »